Imperia Online България  
Май 20, 2024, 19:23:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 185 186 [187] 188 189 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 504714 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2790 -: Юни 09, 2014, 19:15:12 »

Радвай се бе божко , то друго не ти остава  Grin другото не го можеш ,дали с търговия или без се си си зле  Tongue
нали ти бях казал че накедето вървиш аз оттам се връщам само чаках кога ще те баннат Grin Grin Grin,така че с честна игра си пълна нула,ония монк пък хептен слаб
Активен
munek
Редник
*

Karma: +7/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 38


Профил
« Отговор #2791 -: Юни 09, 2014, 19:24:34 »

http://static.pokazywarka.pl/i/3003646/708630/ban.jpg
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2792 -: Юни 09, 2014, 19:26:13 »

нали ти бях казал че накедето вървиш аз оттам се връщам само чаках кога ще те баннат Grin Grin Grin,така че с честна игра си пълна нула,ония монк пък хептен слаб

не се обяснявай бе ,честна ,нечестна ,ти да не си света вода ненапита  Grin решили - баннали ме и какво ? ти ще станеш ли по умен или по способен ?  Grin ще си останеш същия посредствен играч  Tongue направих си кефа,доволен съм , позабавлявах се  и без това цяло лято щях да съм в мод ,спестиха ми само зимното забавление , но не е сигурно ,ако реша естествено ,че мога да поиграя ,акаунти дал бог  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #2793 -: Юни 09, 2014, 19:31:28 »

,така че с честна игра си пълна нула,ония монк пък хептен слаб
Това пък как успяя да го родиш не зная.Ясно е на всеки че повечето играчи мамят по един или друг начин.При тия двамата поне нищо нередно не се вижда,докато аз лично съм докладвал на 10 човека тази ера/някои по 3-4 пъти/,в чиито профили битките с източвания растат от ден на ден и за които съпорта нехае.Не виждам докладваните от мен играчи да са направили нещо повече от Жоро и Меси в играта.Дори напротив-много по-зле са.Ти самия също не си чист,но и ти си наникъде/не говоря само за сянката/Та това че може би са мамили не ги прави слаби играчи.Мога да се обзаложа,че с честна игра,ще са дори много по-добри от теб отколкото сега.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2794 -: Юни 09, 2014, 19:37:13 »

Това пък как успяя да го родиш не зная.Ясно е на всеки че повечето играчи мамят по един или друг начин.При тия двамата поне нищо нередно не се вижда,докато аз лично съм докладвал на 10 човека тази ера/някои по 3-4 пъти/,в чиито профили битките с източвания растат от ден на ден и за които съпорта нехае.Не виждам докладваните от мен играчи да са направили нещо повече от Жоро и Меси в играта.Дори напротив-много по-зле са.Ти самия също не си чист,но и ти си наникъде/не говоря само за сянката/Та това че може би са мамили не ги прави слаби играчи.Мога да се обзаложа,че с честна игра,ще са дори много по-добри от теб отколкото сега.
ти първо се научи да играеш и после исказвай мнение Grin Grin Grin Grin,колкото до мене докладвай не се и съмявам в теб ,но съм чист : Smiley :)и трето мнохо хора точат прав си ма като тяхното точене нямаше, Smiley Smiley,успешна игра на всички .
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2795 -: Юни 09, 2014, 19:41:31 »

Абе каква нечестна игра бе  Grin какво му се хващаш за думата на тоя паляк , кое е нечестно ? и знае ли защо сме бан аз и меси ? кво да му обяснявам на тоя смотаняк ,че меси го няма две седмици и съм преплел IP -tata предполгам съм закачил някоя смешна оферта и понеже е трети път айде довиждане  Cool колко пъти да обяснявам ,че търговията не е нередовна ако е в рамките на пазарните цени до 1/2 не да купуваш на 0.1 желязо и да викаш - не мамя - естествено ,че мамиш ,но моите наказания са за смешни дребни мои грешки от сорта на приятелски пожар от едно IP или като сега в случая и затова и не ми пука ,нека се радват палячовците то друго не им остава , в играта са кръгла 0 и нямат шанс и да ни се опрат за миг дори  *locker* *locker* *locker* айде бан съм бийте ме и се радвайте аз ще си вея гъза по плажовете  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2796 -: Юни 09, 2014, 19:44:45 »

а ти как неможе да проумееш че хората стигнаха такова ниво аче ако не точат немогат да пуснат 1 проучване те трябва да точат за да се издържат макар че берат и от хора смятай сам издръжката им по 24 4аса събрани между 8 и 10 мил,смятам аз само наум а защо не и повече с 1,8мил селяни и 3,8 мил лихви сам си прави сметката все пак си учител гарио,тоша им е макса на реса
Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #2797 -: Юни 09, 2014, 19:46:39 »

Колко мишки изкочиха от дупките само веднага  Grin
Жоро, добре сме се справили, виж колко сме ги ядосали, всякакви (най-вече анонимни) се появиха, дори маймуняци  *hahaha*
Активен
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #2798 -: Юни 09, 2014, 19:48:57 »

Божо моля те ползвай някакъв речник или не знам какво , но не ни изтезавай с тия неграмотни писания. По добре разбирам чужденците през гугъл преводач отколкото теб  *xxx*
Активен

Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #2799 -: Юни 09, 2014, 19:49:08 »

Това пък как успяя да го родиш не зная.Ясно е на всеки че повечето играчи мамят по един или друг начин.При тия двамата поне нищо нередно не се вижда,докато аз лично съм докладвал на 10 човека тази ера/някои по 3-4 пъти/,в чиито профили битките с източвания растат от ден на ден и за които съпорта нехае.Не виждам докладваните от мен играчи да са направили нещо повече от Жоро и Меси в играта.Дори напротив-много по-зле са.Ти самия също не си чист,но и ти си наникъде/не говоря само за сянката/Та това че може би са мамили не ги прави слаби играчи.Мога да се обзаложа,че с честна игра,ще са дори много по-добри от теб отколкото сега.

ПОДЛОГА !!!!!!!!! *hmm*
Активен

monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #2800 -: Юни 09, 2014, 19:51:37 »

Божо моля те ползвай някакъв речник или не знам какво , но не ни изтезавай с тия неграмотни писания. По добре разбирам чужденците през гугъл преводач отколкото теб  *xxx*

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Аз вече не чета писанията на тоя (и преди не можех, но поне опитвах).
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #2801 -: Юни 09, 2014, 19:55:28 »

...аз ще си вея гъза по плажовете  Grin Grin

Студено е ...не става още  Grin
Божката цепи !! хахаха
Активен

Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2802 -: Юни 09, 2014, 19:55:40 »

ПОДЛОГА !!!!!!!!! *hmm*

каква подлога бе клоун  Grin Grin ти въобще не си наясно какви са ни отношенията са Гаро та да изкажеш мнение и си е лично наша работа защо не ги афишираме и причината е за да ви гледаме сеира и как плюете без да имате една основателна причина да ни мразите  Grin Grin просто от злоба ,завист и малодушие ...  палячовците жалки  *freak*
« Последна редакция: Юни 12, 2014, 16:52:47 от Vania » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #2803 -: Юни 09, 2014, 20:01:18 »

а ти как неможе да проумееш че хората стигнаха такова ниво аче ако не точат немогат да пуснат 1 проучване те трябва да точат за да се издържат макар че берат и от хора смятай сам издръжката им по 24 4аса събрани между 8 и 10 мил,смятам аз само наум а защо не и повече с 1,8мил селяни и 3,8 мил лихви сам си прави сметката все пак си учител гарио,тоша им е макса на реса
Абе ти поглеждал ли си им профилите.Смятал ли си по колко злато си докарват на ден от грабежи/реални/.Погледни профилите на ahberat , kizilates  ,  basayev и виж за какво точене става въпрос и как само basayev се навиха да накажат.Няма ти давам примери и с латино играчи.Цялата карта е пълна.В сравнение с мангала всеки изглежда чист като сълза.Но не.Наказват само бГ играчи и то от съюза на Жоро.Тук там по някой иноземец за цвят.А ти като най-голямата мижитура се радваш точно на наказанията на бг играчите.Е сега като няма кой да спира чужденците ще те видя как ще играеш.Че ще ти спукат гъзеца от бой и латиноси и мангали.Щото в тия условия ти не можеш да играеш,но си тръгнал на мен определения да даваш.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2804 -: Юни 09, 2014, 20:02:28 »

каква подлога бе клоун  Grin Grin ти въобще не си наясно какви са ни отношенията са Гаро та да изкажеш мнение и си е лично наша работа защо не ги афишираме и причината е за да ви гледаме сеира и как плюете без да имате една основателна причина да ни мразите  Grin Grin просто от злоба ,завист и малодушие ... палячовците жалки  *freak*
палячото си ти бе манекен ,развалихте прекрасна ера поне 30 процента от играчите се отказаха да играят ,не защото сте добри  а защото от точене нямаше как да се борят то е невъзможно вместо надлъгване и красиви битки ,само кухи медали без интерес с половин армии ,то е безинтересно ,раскараите се да стане играта интересна ,и още нещо когато аз точех имах достоинство биех тея дето точат а вие се пелите на честни играчи с малки армии  Grin Grin Grin,и ако точех вече щеше да съм бан като тебе паляк ма си научих урока, Grin Grin Grin Grin оди сега на плаж и стига дрънка че и аз да спра Grin Grin Grin Grin Grin
« Последна редакция: Юни 12, 2014, 16:53:40 от Vania » Активен
Страници: 1 ... 185 186 [187] 188 189 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!