Imperia Online България  
Май 20, 2024, 17:34:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 179 180 [181] 182 183 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 504707 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
FuGaLdO
Лейтенант
***

Karma: +22/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 125


Профил
« Отговор #2700 -: Юни 04, 2014, 13:43:43 »

Аз продължавам да точа, че войниците са гладни

FuGaLdO(IronMaide)   -OnLy-(ROMANIA)   512   1541566   91   1134   0   0   34
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2701 -: Юни 04, 2014, 14:35:50 »

Снощи уж с Жени се разбрахте да пишете само за битки и хроники а сеа песни искаш да пееш Grin Grin  *hahaha* Tongue
Нищо не сме се разбирали  Grin аз по навик го карам  *freak*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2702 -: Юни 04, 2014, 14:37:00 »

Поздравления за Leon ! Хубава битка ! *beer* bgflag


А тебе не те разбрах нещо  Grin Grin къде я видя тая хубава битка неможах да схвана  Grin Grin или нещо не си скивал правилно нещата  *xxx* Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
polkovnika
Лейтенант
***

Karma: +21/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 130



Профил
« Отговор #2703 -: Юни 04, 2014, 17:18:57 »

Shocked Shocked  *HAHA*

pilar(Bastards)    Jebator(Vae_Victis)    482    138148        2271    
pilar(Bastards)    Jebator(Vae_Victis)    249    123035       2189    
pilar(Bastards)    Jebator(Vae_Victis)    1505    254043       3348    
pilar(Bastards)    Jebator(Vae_Victis)    600    156249       1269    
pilar(Bastards)    Jebator(Vae_Victis)    95    149457        656    
pilar(Bastards)    Jebator(Vae_Victis)    847    184337        1108
pilar(Bastards)    Jebator(Vae_Victis)    909    219810        2847    
pilar(Bastards)    Jebator(Vae_Victis)    1084    476393        3291    
pilar(Bastards)    Jebator(Vae_Victis)    334    218155        1996    
pilar(Bastards)    Jebator(Vae_Victis)    1220    281803        4285    
pilar(Bastards)    Jebator(Vae_Victis)    885    242516        3035    
pilar(Bastards)    Jebator(Vae_Victis)    385    1149633       1225   

 Grin Grin  *JOB*
   Това ми хареса  *ok* Поляците почнаха да надигат главици нещо  Grin
Активен

Без революция сме загубени во веки веков. Времето е в нас и ние сме във времето. Спрете земята искам да сляза....
paco s
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #2704 -: Юни 04, 2014, 17:46:54 »

И не само поляците,мазалото скоро почва Grin
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2705 -: Юни 04, 2014, 18:23:49 »

Прав си за залата на славата.Имаш отлични постижения там.Но ние пък много добре знаем как са постигнати.С мнооого кредити.Ползване на двете гилдии.Ежеддневно теглене на 6-10ч доход и конструктивни часове.В последните ери на бг световете и подаръци ви осигуриха на вас платежоспособните.То така всеки приличен играч може да постигне големи успехи.Ама подаръците бяха спрени/радвам се че изиграх съществена роля в това/ и хоп пускат свят в който всички екстри са безплатни.Преимуществата ви се изпариха.Останаха уменията и свободното време.Е много ясно че при това положение веднага ще  ти се отиграе.Че веднага ще си проличи колко "голям" играч си всъщност.Такъв като Божо.Дето и точенето на пазара не може да му помогне да изплува.
ти ни най малко може да говориш за приемущества ,каде си ти сега  тогава с твоите приемущества,имаш ги в комплект Grin Grin Grin *hihi* *hihi* *hihi* *hihi*
« Последна редакция: Юни 04, 2014, 18:36:30 от bojidarmir » Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2706 -: Юни 04, 2014, 18:28:09 »

специално за гарио че той не играе с кредити,демек приемущества ,аз да му го кажа ,колкото и кредити да имаш и да ползваш неможеш да се мериш срещу тея тея дето точат пазара ,пробвай и ще разбереш че не кредитите дават силните битки и медалите,а ти сега плюй отгоре ми, ни ще се учудя, ни ще се трогна ,гледам ви и ви се радвам , аз си изиграх моите няколко години Smiley Smiley Smiley,успех гарио
« Последна редакция: Юни 04, 2014, 18:56:32 от bojidarmir » Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2707 -: Юни 04, 2014, 18:51:36 »

Колкото и да не искам да се обадя то не ме сдържа бе  Grin Grin Къде не играеш бе обезумял ?  Shocked играеш си и то от самото начало и още от самото начало те спайнах и започна да мрънкаш като вдовица за х... и гледам продължаваш да си играеш ,на картата си, не си в мод , вдигаш нето ,развиваш се , а че ти отупаха кожуха сръбчетата и затова заби мода забрави май  Grin Не се заяждам бе ,не ми дреме кой как иска да си играе ,ако му е кеф да го бият негов си е проблема , но ме дразни двойния стандарт типично по нашенски ... значи ти може да си играеш както ти е кеф по твоите си принципи ,а аз не мога така ли ? значи играчи от металика могат да бъдат наказвани ,а наши играчи не така ли? Grin Grin
Омръзна ми да ми говорите за пазар ,точене ,ала бала и дрън дрън и ще ви кажа истината НЯМА ИЗМАМА ... НЕГРАМОТНИ СТЕ ...не го разбирате ,не го умеете ,не знаете и как става и дори и да се досещате не можете да го направите ...  *pardon* това е самата истина и това е и болката ви Tongue уж всички знаят и се правят на грамотни (давам пример с Божо) и много им се иска да го направят ,мъчат въртят сучат и не става и не става и какво им остава ? - да ревът срещу тия които могат повече от тях  Grin Grin не ни пречи - забавлява ни  *hmm*
За наказаните много наши играчи ще ви кажа - смешно е да го споменавате даже - има много повече от нас наказани до сега - мен ме махни аз съм си потенциален вечен бан  Grin Grin но наказаха ме4ока,меца и куката и доом за нагласени битки- приятелски пожари -смешно Grin нямам против случва се да преплетеш ip но тия дето най много мрънкате ,че правели измама не са наказани защо ? защото няма измама бе и как да не ви наричам с епитети като плямпате едно и също като развалена плоча ... ограмотете се , научете нещо ,развийте се, дори и да е в една смешна игра човек трябва да се развива ако иска да е в крак с другите и на ниво за да не мрънка като стара баба едно и също и да обвинява другите за това ,че самия той не става  *pardon*
 Да не ви говоря пак с пресен пример от сутринта какво се случва с тоя един сървар тук и с тоя променлив лаг при удар или връщане на армия ,че ще ми е много смешно имате ли какво да кажете по въпроса  Grin Grin едва ли  *hmm* затова и армия ще хванете само на някоя заспала шматка и до там  *pardon*
 До сега не видях нищо да покажете от великия саюз металика който сте били уж навсякъде където сте играли - само оправдания ,не бяхме ние ,не бяха мойте -нашите , не започнахме отначало ,ама не ни се играе за нищо ,ама ерата е дълга , ще покажем  и ала бала , ерата я преполовяваме в момента не знам какво чакате ,то е ясно де  Grin Grin
Но ме подразни това ,че ти обезумели приятелю си се подразнил от моя милост и от "хвалбите" ми и затова си решил да се правиш на остроумен  Kiss  А хвалби няма казах ... това е хроника на събитията ...аз единствен започнах да поствам битки тук ... нормално е да се радвам когато саюза ми бие всички нали ?  но човешката злоба и завист пак си каза думата , веднага се появиха 20 спамери да опорочат хрониката и резултатите ни към момента с плюене как са били постигнати  Grin Grin еми постигнете ги и вие бе шматки  Grin Grin до сега само ви гърбят и дърпат напред чужденците ,ако не сме ние в топа няма да има един БГ сега освен нас са само tany и skuzo и то защото не ги тормозиме по разбираеми причини и най вече защото не плюят по нас  *pardon* не сме копелета нищо че се наричаме Bastards  Grin Grin
Който имa елементарно уважение и възпитание към нас ,ще му бъде отговорено със същото ,а който няма да си е... п..... м....  Cool
мой трябва да сум луд да ти чета романите  Grin Grin :Dагаси писаря *crazy*
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #2708 -: Юни 04, 2014, 19:04:11 »

специално за гарио че той не играе с кредити,демек приемущества ,аз да му го кажа ,колкото и кредити да имаш и да ползваш неможеш да се мериш срещу тея тея дето точат пазара ,пробвай и ще разбереш че не кредитите дават силните битки и медалите,а ти сега плюй отгоре ми, ни ще се учудя, ни ще се трогна ,гледам ви и ви се радвам , аз си изиграх моето няколко години Smiley Smiley Smiley,успех гарио
Ами ти си от тези дето точат.Така като гледам дори до моето ниво не може да стигнеш даже  и с точенето.При мен също времето не е в изобилие в момента и не мога да следя качествено играчите около мен.Биха ми донесли добри приходи.А и с битките щях да съм напред.Мисълта ми обаче беше друга.А именно,че играчи свикнали да играят с преимущества се чувстват некомфортно и не могат да изпъкнат,когато преимуществото им е отнето и се наложи да разчитат на умения и свободно време.Мисля че разликата в развитието на тези играчи е очевидна.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2709 -: Юни 04, 2014, 19:10:00 »

Ами ти си от тези дето точат.Така като гледам дори до моето ниво не може да стигнеш даже  и с точенето.При мен също времето не е в изобилие в момента и не мога да следя качествено играчите около мен.Биха ми донесли добри приходи.А и с битките щях да съм напред.Мисълта ми обаче беше друга.А именно,че играчи свикнали да играят с преимущества се чувстват некомфортно и не могат да изпъкнат,когато преимуществото им е отнето и се наложи да разчитат на умения и свободно време.Мисля че разликата в развитието на тези играчи е очевидна.
не си чел правилно форума ,казах и да не ровя назад ти рови,тази ера няма да точа и си личи май, аааааа *hihi* *hihi* *hihi*,явно си си тъпичак .
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2710 -: Юни 04, 2014, 19:11:46 »

baileys(Bastards)    _leSec_(eScarlaTa)    29990    3548969    111218

божка ето ти днешния медал , имаш не един ,а два месеца да направиш битка по голяма от тази  Grin Grin което едва ли ще се случи  Tongue  ти май не разбра ,че където си играл ако някой ти е пускал аванта да се правиш на тарикат тук не вървиш , защото не позволяваме  Cool  Grin Grin сред шматките е лесно ,но когато има играчи около теб нали се видя ти сега от кои си  *pardon* Grin  кради бе божке , никой не може да ти го отнеме това право , въпроса е че ти и това не можеш , добро решение да освободиш армията  *hahaha* това го правят само най смотаните в тази игра  Grin Grin тия дето не знаят какво да ги правят войничетата  Tongue
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked,разгледай добре ония форума кога са публикуни тези битки те са на 5.5 месец от ерата и попитай гарио да ти кайе кога започвала ерата  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin пиленце си ми ти,на мен ще говори.манекенката ми тя а 14 бил най слабия свят ,май ти си играл в най слабите светове Grin Grin Grin *hahaha* *hahaha* *hahaha*
« Последна редакция: Юни 04, 2014, 19:16:08 от bojidarmir » Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #2711 -: Юни 04, 2014, 19:15:56 »

не си чел правилно форума ,казах и да не ровя назад ти рови,тази ера няма да точа и си личи май, аааааа *hihi* *hihi* *hihi*,явно си си тъпичак .
Това че си го казал не го прави истина.Лично съм те засичал да го правиш,когато се опита да правиш равностойна армия на тази на меси.Липсата на обичайните преимущества обаче,както и неумението да си служиш с нея те принудиха да я освободиш.Това че нямам време за битки не значи че не следя какво става на картата.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2712 -: Юни 04, 2014, 19:19:46 »

Това че си го казал не го прави истина.Лично съм те засичал да го правиш,когато се опита да правиш равностойна армия на тази на меси.Липсата на обичайните преимущества обаче,както и неумението да си служиш с нея те принудиха да я освободиш.Това че нямам време за битки не значи че не следя какво става на картата.
лъжец си и такъв ще си останеш не случайно се отказах като ми показаха снимките той как точи ,и видях какво ми яде армията а той как я храни ,ла няр си и неси ме засичал защото не съм точил,кеешче малко .ти никога няма да бъдеш мъж винаги от задната страна запомни го от мене .ла няр
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2713 -: Юни 04, 2014, 19:21:09 »

по голям кеф е да се базикаме с манекена отколкото с пу ка като тебе  гарио  Grin Grin Grin
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #2714 -: Юни 04, 2014, 19:25:30 »

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked,разгледай добре ония форума кога са публикуни тези битки те са на 5.5 месец от ерата и попитай гарио да ти кайе кога започвала ерата  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin пиленце си ми ти,на мен ще говори.манекенката ми тя а 14 бил най слабия свят ,май ти си играл в най слабите светове Grin Grin Grin *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Битката ти е на 6тия месец.Точно и като тази на baileys.С тая разлика че ти направи 1-2 големи битки,докато baileys прави такива битки всяка седмица и отдавна е маршал и първи по доблест.Докато ти дори и маршал не си по това време.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Страници: 1 ... 179 180 [181] 182 183 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!