Imperia Online България  
Май 20, 2024, 20:00:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 504715 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
i1978
Сержант
**

Karma: +4/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 51


Профил
« Отговор #1575 -: Април 10, 2014, 15:28:23 »

Не съм ги изпращал аз ,поне да бях да не ме е яд и да не мрънкам  Grin Grin
Ок мерси. Значи трябва да се внимава. Като паяжина се получава.
Активен
AlexanderB
Редник
*

Karma: +6/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 43



Профил
« Отговор #1576 -: Април 10, 2014, 15:55:30 »

Понеже стана дума за нагласени битки , c4mp3ador съюз BadCompany , на 6-ти срещу 7-ми април към 04:00 ,имаше по 1 милион злато в 3-провки , и си беше в съюза BadCompany , пуснах му шпиони и тъкмо тръгвам и го изкарват от съюза , докато стигнах го бяха обрали и го вкараха пак в съюза , после процедурата се повтори след 2 дни  ,изкараха го ,обраха го  пак и го модираха , тази нощ към 03:30 акаунт : 2bastards имаше 8 милиона злато с малко армия , като преди това пак беше ударен и останаха 8 милиона , и за кратко време тези 8 милиона някой си ги е обрал , не съм докладвал ,защото реално не знам кои са извършителите  ,но моля администраторите да проверят кой играч от съюз BadCompany е ударил c4mp3ador в нощта срещу 7-ми , и кой е ударил играч 2bastards и е гушнал над 12 милиона злато ,мога да пусна и снимки с ресура на 2bastards и час ,ако не проверите вие , след 15 дни ,ще погледна в битките на тези 2 акаунта и ще ви кажа кой е извършителят Smiley  Cool
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #1577 -: Април 10, 2014, 16:03:10 »

Понеже стана дума за нагласени битки , c4mp3ador съюз BadCompany , на 6-ти срещу 7-ми април към 04:00 ,имаше по 1 милион злато в 3-провки , и си беше в съюза BadCompany , пуснах му шпиони и тъкмо тръгвам и го изкарват от съюза , докато стигнах го бяха обрали и го вкараха пак в съюза , после процедурата се повтори след 2 дни  ,изкараха го ,обраха го  пак и го модираха , тази нощ към 03:30 акаунт : 2bastards имаше 8 милиона злато с малко армия , като преди това пак беше ударен и останаха 8 милиона , и за кратко време тези 8 милиона някой си ги е обрал , не съм докладвал ,защото реално не знам кои са извършителите  ,но моля администраторите да проверят кой играч от съюз BadCompany е ударил c4mp3ador в нощта срещу 7-ми , и кой е ударил играч 2bastards и е гушнал над 12 милиона злато ,мога да пусна и снимки с ресура на 2bastards и час ,ако не проверите вие , след 15 дни ,ще погледна в битките на тези 2 акаунта и ще ви кажа кой е извършителят Smiley  Cool
КОга направихте армии да носят по 8кк бре?  Shocked
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #1578 -: Април 10, 2014, 16:04:44 »

Понеже стана дума за нагласени битки , c4mp3ador съюз BadCompany , на 6-ти срещу 7-ми април към 04:00 ,имаше по 1 милион злато в 3-провки , и си беше в съюза BadCompany , пуснах му шпиони и тъкмо тръгвам и го изкарват от съюза , докато стигнах го бяха обрали и го вкараха пак в съюза , после процедурата се повтори след 2 дни  ,изкараха го ,обраха го  пак и го модираха , тази нощ към 03:30 акаунт : 2bastards имаше 8 милиона злато с малко армия , като преди това пак беше ударен и останаха 8 милиона , и за кратко време тези 8 милиона някой си ги е обрал , не съм докладвал ,защото реално не знам кои са извършителите  ,но моля администраторите да проверят кой играч от съюз BadCompany е ударил c4mp3ador в нощта срещу 7-ми , и кой е ударил играч 2bastards и е гушнал над 12 милиона злато ,мога да пусна и снимки с ресура на 2bastards и час ,ако не проверите вие , след 15 дни ,ще погледна в битките на тези 2 акаунта и ще ви кажа кой е извършителят Smiley  Cool
Докладва де на съпорта пич.Не тук
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #1579 -: Април 10, 2014, 16:07:40 »

Джими що да се нахвърлят върху теб бе ,никой не те е заял даже ,всичко е точно ,спора е - дали това е достатъчно основание за наказание *pardon* за мен не е ,за никой не искам такова наказание , това значи ,че се обезмислят приятелствата и саюзите , никой никога да не може да помогне на друг и да го нагледа или каквото и да било *hmm* та ние в саюза играем от години заедно и няма как да не си помагаме и да не се гледаме едни други , то по добре да не играем ако и това стане основание  *beer* акаунта който е запалил меца е на 8к нето и се отказа преди месец два , не е акаунт за приятелски палежи и тези палежи да са рецидив за да има основание ,преди два месеца я е запалил на 11% и айде бан  *ok* стига де - несериозно е  [:-}
Досега когато сме играли много рядко някой в съюза да е гледал някой друг .... говоря за съюза в който съм играл ,когато играта наистина беше за забавление ....отнасяли сме наказания за къде по-смешни неща които даже не са упоменати в правилата / да ви кажа в ера в която играем за съюзната класация -военната ...наказаха 3/4 -ти от съюза защото местели армийте между провките / тогава това действие не взимаше пари за издръжка/  .... а иначе от много време непрекъснато съм спорел със екипа на играта ,че едно наказание има възпиращо въздействие когато е наложено след провинението ,а не месеци след това ....
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
AlexanderB
Редник
*

Karma: +6/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 43



Профил
« Отговор #1580 -: Април 10, 2014, 16:15:17 »

Докладва де на съпорта пич.Не тук
Gario - На съпорта за да накаже някого ,трябва да им предоставиш : Име на играча , автобиографията му , кога е онлайн , в колко ч. се е провела битката , кога спи, кога се събужда и т.н , пробвал съм не веднъж,зависи и какви симпатии имат към играча , ( не за да направя мръсно на някой , а защото най-нагло и очевАдно мамеше , сега и да видят ,че някой от BadCompany e ударил c4mp3ador ако няма съвпадения на IP-та ,няма да го накажат , нищо че е очевидно това ,че BadCompany са обрали тяхната съюзна каса , ама понеже Меца  са я палнали на минимум , са я баннали , не я защитавам ,просто трябва да се работи по-пътя на логиката понякога  ,а не по-пътя на IP-тата  Smiley
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #1581 -: Април 10, 2014, 17:15:42 »

Gario - На съпорта за да накаже някого ,трябва да им предоставиш : Име на играча , автобиографията му , кога е онлайн , в колко ч. се е провела битката , кога спи, кога се събужда и т.н , пробвал съм не веднъж,зависи и какви симпатии имат към играча , ( не за да направя мръсно на някой , а защото най-нагло и очевАдно мамеше , сега и да видят ,че някой от BadCompany e ударил c4mp3ador ако няма съвпадения на IP-та ,няма да го накажат , нищо че е очевидно това ,че BadCompany са обрали тяхната съюзна каса , ама понеже Меца  са я палнали на минимум , са я баннали , не я защитавам ,просто трябва да се работи по-пътя на логиката понякога  ,а не по-пътя на IP-тата  Smiley
Е то и аз това искам.Наказание за всеки провинил се.И да ги четат тия доклади,а не да ги пускат през прогамката за сравнение и да ми пишат че няма основание.А ако нямат време да четат и проверяват всеки доклад,да кажат че наказанията отпадат и веки да си играе както може.Не е редно едни да се наказват за смехотворни нарушения ,но при преплитане на АЙ ПИ та,а други с очевадни източвания и нагласени битки да си минават метър.
« Последна редакция: Април 10, 2014, 17:18:15 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #1582 -: Април 10, 2014, 18:11:50 »

Е то и аз това искам.Наказание за всеки провинил се.И да ги четат тия доклади,а не да ги пускат през прогамката за сравнение и да ми пишат че няма основание.А ако нямат време да четат и проверяват всеки доклад,да кажат че наказанията отпадат и веки да си играе както може.Не е редно едни да се наказват за смехотворни нарушения ,но при преплитане на АЙ ПИ та,а други с очевадни източвания и нагласени битки да си минават метър.

Основно правило на добрият измамник е да си запази ИП-то чисто  *pardon* От там на сетне който ще и за каквото ще да докладва си е все тая , няма основание за наказание и толкова . Който умее да се съобразява с това минава метър който не умее го окошарват *pardon*Вярно , че не е правилно да стоят по този начин нещата , но това е реалността и такава е била винаги.
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
velvet
Сержант
**

Karma: +209/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #1583 -: Април 10, 2014, 19:08:36 »

На 24.03.2014г докладвах играча Leon за източване на акаунт Souliotis,също така приложих и нужните доказателства за извършеното.Отговора беше следния:

Публикуването на лична кореспонденция с член на Екипа е забранено.

Имам 3 въпроса:
1 Защо от първия имейл не е ясно кой е направил проверката ако такава изобщо е извършена?
2 Имало ли е изобщо проверка след първия ми сигнал?
3 Това ли ще е начина и мерилото,за да накажеш някой? Пишеш колкото се може повече писма с надеждата да се обърне внимание...
Няма да е лошо Ваня(видях,че писа по горе в темата) също да се включи в отговорите Smiley
« Последна редакция: Април 11, 2014, 11:26:41 от Vania » Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #1584 -: Април 10, 2014, 19:25:37 »

Сега последно справедливо ли е наказанието или не?
Щото като искате да се наглеждате,поне запомнете къде сте влизали и не пускайте атаки от различен от основния ви акаунт.Понякога им се губи бройката и оп-или на пазара или нагласени битки.Вие толкова страници изписахте за едни 2 пожара и техните 11%,а те изобщо не са актуални,причина е самото пускане...и на 45% да бяха Grin пак същата работа Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1585 -: Април 10, 2014, 20:30:21 »

На 24.03.2014г докладвах играча Leon за източване на акаунт Souliotis,също така приложих и нужните доказателства за извършеното.Отговора беше следния:
 
Имам 3 въпроса:
1 Защо от първия имейл не е ясно кой е направил проверката ако такава изобщо е извършена?
2 Имало ли е изобщо проверка след първия ми сигнал?
3 Това ли ще е начина и мерилото,за да накажеш някой? Пишеш колкото се може повече писма с надеждата да се обърне внимание...
Няма да е лошо Ваня(видях,че писа по горе в темата) също да се включи в отговорите Smiley
Много точно си го написала   *ok*
Разбра се, че не е важно кой нарушава правилата, а срещу кого повече се пише, аз останах с това впечатление. И случая доказва тезата ми.
« Последна редакция: Април 11, 2014, 11:29:49 от Vania » Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1586 -: Април 10, 2014, 20:32:23 »

Сега последно справедливо ли е наказанието или не?
Щото като искате да се наглеждате,поне запомнете къде сте влизали и не пускайте атаки от различен от основния ви акаунт.Понякога им се губи бройката и оп-или на пазара или нагласени битки.Вие толкова страници изписахте за едни 2 пожара и техните 11%,а те изобщо не са актуални,причина е самото пускане...и на 45% да бяха Grin пак същата работа Wink
Абе пич стига с тая злоба, не разбра ли, че става въпрос за принципи. Ясно е, че 2-та пожара или бана в толкова ранен етап не са болка за умиране. На този етап няма кой знае колко големи армии и не е чак толкова болезнено. Но "утре" може да се случи и на тебе и тогава ще пееш друга песен.
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1587 -: Април 10, 2014, 20:41:06 »

какво да му се случи на тоя бе то всичко му се е случило вече  Shocked майката природата го е наказала с най голямото наказание  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #1588 -: Април 10, 2014, 21:23:37 »

Тее пък ореваха орталъка за два пожара.
Оня пък монк, мислех го за умно момче, ама той май не бил точно монк, а бил Ранди. Тръгнал да ми бута крепости в 4 провинции, като знае, че съм на линия. Ама пак извади късмет, преместих всичко и го оставих да се развива самостоятелно, но ми се е продал малко ресурс в едната и не можах да реагирам когато влязох пак.
Давай Ранди, идвай по-често, събаряй ми крепостите, особено когато съм на линия. После ще направим равносметка на кой - колко му излиза.
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #1589 -: Април 10, 2014, 21:33:40 »

Нуси, грандиозен си!  Grin
Толкова аспекти от играта никога не си и докосвал явно, че чак ми става жал за теб. Ще взема да си направя кеф междувременно ...  Grin
Активен
Страници: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!