Imperia Online България  
Май 07, 2024, 07:44:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кога се изпраща СМС  (Прочетена 3697 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
No_dignity
Гост
« Отговор #15 -: Април 20, 2010, 07:55:28 »

Те всички сега са заети да се убеждават взаимно коя икономическа теория за бъдещето на страната е най-близо до истината!  Grin
   ;D *FRIEND*   *beer*нищо не казваш за твоята борба с хакерите в бг6
Активен
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #16 -: Април 20, 2010, 08:19:49 »

Само аз го отнасям като си отворя устата да приказвам.... Grin Grin
Активен

Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #17 -: Април 20, 2010, 10:34:41 »

Това изглежда наистина е в играта, а не е копирана страницата. Като се докосне до линковете се променят цветовете и т.н.
BX-Ghost ти още ли играеш бе? В кой свят си сега? Не разбра ли защо ми е - да тормозя "Играчите".

Тази програма я има,но не на този линк,от там е изтрита.
До кога Ио ще бъде хакерска игра?!?
  Всички се борим,дали с кредити или без и се доказваме по един или друг начин,а някое "хакерче" дърпа програмата и я пуска и за норматив време става най "великият" м/у играчи ,които играят тази игра от много време.Само се надявам,че администраторите ще си влязат в ролята и ще успеят да спрът такива "играчи".Ако не можете да намерите тази програма,мога да ви пратя линк към нея,но само на лична и това важи само за администраторите и модераторите.Днес я видях,но не си платих за да я сваля.
  Ще се радвам ако нещо поне се промени.

Вие наистина ли не прочетохте какво написах? Това филмче е абсолютна измама. Точно ако беше в играта щеше да демонстрира URL-то. Линкът се оцветява защото това се съдържа в самото форматиране на страница, като копира страницата логично се копира и нейното форматиране... Часовникът от друга страна е отделен скрипт, който не се съдържа в страницата и не е могъл да го копира. Да дразните, да дразните ама си има граници да знаете.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
tjankurito
Лейтенант
***

Karma: +15/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 224



Профил
« Отговор #18 -: Април 20, 2010, 11:13:51 »

 Wink за тази да ,но вместо да се дразните и да наказвате не е ли по-добре да се замислите>?толкова ли е трудно да се хакне играта-все пак  повечето играчи са комп.специалисти(с изключение на отделни индивиди като мен  Cry )- та предложението ми е да направите контра-хак и вместо да се облагодетелстват такива хитреци да бъдат заличавани от ИО >Grin *SPITEFUL*
Активен

i'm sitting and thinking,sitting and thinking and then i realize that i'm only sitting Smiley
tjankurito
Лейтенант
***

Karma: +15/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 224



Профил
« Отговор #19 -: Април 20, 2010, 11:42:14 »

А защо мислиш, че не се прави?....
поради наличието на подобни теми във форума!- не само да ги триете но и да им мине желанието да изпробват "нови технологии"
Активен

i'm sitting and thinking,sitting and thinking and then i realize that i'm only sitting Smiley
markizata
Marki
Лейтенант
***

Karma: +1303/-146
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


The Last ... Nasty Bitch


Профил
« Отговор #20 -: Април 20, 2010, 12:49:31 »

.... Ето ви програмата и можете да си я пробвате.Аз пари за нея няма да дам.
« Последна редакция: Април 20, 2010, 12:51:42 от _LadyBlack » Активен

http://vbox7.com/play:803aea31&al=1&vid=1537905

Когато някой ти обърне гръб,само го изчакай да се наведе...www.imperiaonline.org
yes
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #21 -: Април 20, 2010, 12:51:35 »

 незнам какво се прави и колко са наказани но е факт че много хора използват такива програмки за да се правят на велики играчи.
съвсем на скоро се сблъсках с точно такъв играч.
водихме война и го нападах в късните часове, имах чуството че този не става от компа
по което и време да нападна винаги се оказваше на линия и то когато се вижда с какво нападам
накрай се заговорихме и той призна че използва смс за уведомяване кога го нападат
надявам се че ще направите повече да се реши този неприятен за нас честните играчи

 
  bgflag
Активен
tjankurito
Лейтенант
***

Karma: +15/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 224



Профил
« Отговор #22 -: Април 20, 2010, 12:54:00 »

        
   
Наказан сте от Администраторите на играта заради пратени от Вас обидни съобщения!
2010-04-21 12:01:05
без коментар!- но защо лепенка  най добре ме изтрийте след като се правите на велики дайте докрай!
 Grin вижте не поставям под съмнение вашите професионални качества ,но си мисля че  е редно вие да сами да си поставяте под съмнения собствените си решения и знания!
и ДА линка който горе постнах е вирус и да крум е прав но не рабирам щом  е вирус защо се издразни толкова и веднага тръгна да разяснява какво е!...... - ами оставете мераклиите да се опарят ще им мине желанието...но друго ме гризе ..гризе ме това че от всички играчи с които съм комуникирал в международните светове си изкарват прехраната с  програмиране около 50 процента ....само не ми казвайте че няма  да се намери някой с повече знание и талант....ФАКТ ....
ПС : дори и да не съществува(или поне вие да не знаете за нея) това не означава че няма да се измисли
Активен

i'm sitting and thinking,sitting and thinking and then i realize that i'm only sitting Smiley
markizata
Marki
Лейтенант
***

Karma: +1303/-146
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


The Last ... Nasty Bitch


Профил
« Отговор #23 -: Април 20, 2010, 13:01:39 »

Ива, имаш моето уважение, но това, че някаква идиотска програма съществува не означава автоматично, че следва да се превръщаме в нейни глашатаи и да я разпращаме наляво - надясно...Лично мое мнение. Не задължавам никого с него...

P.S. Като обяснение, защо изтрих линка го приеми...

Ели,както знаеш аз не я използвам,единственото което искам е да се обърне малко внимание на тази програма,защото много хора играят с нея,и искам тази игра да се играе без програми,чекъри и т.н.
  Пуснах я в отговор на Крум.
  П.С. Ако можех да ти пиша на лични,бих ти изпратила и клипчето в което да видиш как работи....


Активен

http://vbox7.com/play:803aea31&al=1&vid=1537905

Когато някой ти обърне гръб,само го изчакай да се наведе...www.imperiaonline.org
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #24 -: Април 20, 2010, 13:14:24 »

.... Ето ви програмата и можете да си я пробвате.Аз пари за нея няма да дам.

Ти наистина ли вярваш, че ще свалиш някакъв хак за играта от тези сайтове? Всичките до един са платени, искат да си направиш регистрация и да им кихнеш пари. НЯМА никаква програма там! Извинявай, ама твоята наивност започва да ми създава проблеми. За пръв път ли влизаш в интернет за да се ловиш на такива неща? Не ти ли прави странно впечатление, че намираш файлове с абсолютно точното име, което си задала за търсене, достъпни са за сваляне само от определени сайтове(които междувпрочем са идентични), обещават ти, че е супер бързо свалянето...само трябва да си направиш регистрация там..която е платена. Ако имаш нещо пробвай го, после го прати на някой от нас и кажи "работи така и така". Не го раздухвай, в момента раздухваш един мираж. На мен ми е абсолютно ясно, че това е измама, но в очите на неразбиращите си е доста реално. Това по никакъв начин не ми помага, вдигаш паника и после познай кой е виновен без значение съществува или не...

       
   
Наказан сте от Администраторите на играта заради пратени от Вас обидни съобщения!
2010-04-21 12:01:05
без коментар!- но защо лепенка  най добре ме изтрийте след като се правите на велики дайте докрай!
 Grin вижте не поставям под съмнение вашите професионални качества ,но си мисля че  е редно вие да сами да си поставяте под съмнения собствените си решения и знания!
и ДА линка който горе постнах е вирус и да крум е прав но не рабирам щом  е вирус защо се издразни толкова и веднага тръгна да разяснява какво е!...... - ами оставете мераклиите да се опарят ще им мине желанието...но друго ме гризе ..гризе ме това че от всички играчи с които съм комуникирал в международните светове си изкарват прехраната с  програмиране около 50 процента ....само не ми казвайте че няма  да се намери някой с повече знание и талант....ФАКТ ....
ПС : дори и да не съществува(или поне вие да не знаете за нея) това не означава че няма да се измисли

А ти, мултьо, не мисля, че имаш право на коментар след като си бил изловен с повече от 1 акаунт..
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
tjankurito
Лейтенант
***

Karma: +15/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 224



Профил
« Отговор #25 -: Април 20, 2010, 13:32:44 »

А ти, мултьо, не мисля, че имаш право на коментар след като си бил изловен с повече от 1 акаунт..
ади да спазваме добрия тон а? Grin Grin Grin Grin
да триете постовете показва какви мишоци сте !!!! жалки дебили....а така нареченето взамодействие има ли между двата акаунта Huh? ! и ако нямаш смелост да пишеш тук поне на лични!действате според мен малко са пресилихтИ да показвате мускули...
« Последна редакция: Април 20, 2010, 13:38:18 от tjankurito » Активен

i'm sitting and thinking,sitting and thinking and then i realize that i'm only sitting Smiley
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!