Imperia Online България  
Май 19, 2024, 16:19:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 165 166 [167] 168 169 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 504644 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2490 -: Май 18, 2014, 16:24:36 »

абе божо чакай да те питам  *scratch* ти на това по горното голяма армия ли му викаш ,че май това ти е максимума дето можеш да постигнеш като армия  Grin Grin да взема да ти постна някоя от моите армии да се ограмотиш що годе че цяла ера копане и правене на армия без нито една битка да направиш горе долу не можеш да направиш и 1/2 от тия дето аз ги правя  Embarrassed а за машини нема ми говориш на мене  Grin Grin че е са ще ти покажа що е то машини  *freak*



а божка  *hmm* ще се справиш ли да ме пребиеш  Grin Grin се си мисля че ще се направиш на разсеян и че много работа имаш в чужбина и ще приключиш с играта тая ера  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #2491 -: Май 18, 2014, 18:07:36 »

Кажи и по адашки ще го накажем  >Grin  *HUNTER* Grin

Само ще подскажа за типа на наказанието, кодова дума "Зелените камъни"  Grin *cocktail*
Пак ли там бре ...я да сменим с Шатрата на плажа  Tongue
Активен

Close enough to ...BASTARDS
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #2492 -: Май 18, 2014, 18:16:57 »

Вкарай поне спай.Че точно от теб не искам медал. Tongue Tongue Tongue
Че за какво ми е спай да вкарвам ...абеее аз другия Галин бе  Grin
Активен

Close enough to ...BASTARDS
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #2493 -: Май 18, 2014, 20:17:10 »

Пак ли там бре ...я да сменим с Шатрата на плажа  Tongue
Където кажеш, на ваш терен ще се борим  Grin *beer*
Активен

GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #2494 -: Май 18, 2014, 22:22:38 »

Че за какво ми е спай да вкарвам ...абеее аз другия Галин бе  Grin
Е как другия.Нали видя.Той толкова извън обхват,че и атака не можеш да му пуснеш.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2495 -: Май 19, 2014, 04:12:42 »



Айде честито на новите маршали , добра гледка сте как сте се подредили във военната ,тука пускаме само гнусния че ни харесва па е и нашенче  *beer* айде следващите трима да побързат  bgflag
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #2496 -: Май 20, 2014, 18:15:41 »


OПАААААаааааааааа ....някой много се заинтересувал от мене ...
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
FuGaLdO
Лейтенант
***

Karma: +22/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 125


Профил
« Отговор #2497 -: Май 20, 2014, 19:32:26 »

Пак си добре, че ги виждаш. Аз ги хващам с бутона - кога по 9, кога по 18.
Активен
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #2498 -: Май 20, 2014, 23:47:05 »

абе божо чакай да те питам  *scratch* ти на това по горното голяма армия ли му викаш ,че май това ти е максимума дето можеш да постигнеш като армия  Grin Grin да взема да ти постна някоя от моите армии да се ограмотиш що годе че цяла ера копане и правене на армия без нито една битка да направиш горе долу не можеш да направиш и 1/2 от тия дето аз ги правя  Embarrassed а за машини нема ми говориш на мене  Grin Grin че е са ще ти покажа що е то машини  *freak*



а божка  *hmm* ще се справиш ли да ме пребиеш  Grin Grin се си мисля че ще се направиш на разсеян и че много работа имаш в чужбина и ще приключиш с играта тая ера  Grin Grin

Пука, че ми дреме за играта,отдавна и е*аха ма*ата.... Ама се чудя едно: Как не те заключиха тебе във всички версии и за винаги, да ти блокират мизерната душица и да не можеш да влизаш и да пречиш на хората да си играят нормално и честно. Пикльо, ти ако можеш да изиграеш една ера без измами и направиш на половината от тая армия, аз лично ще дойда да ти забия медала на челото. Ще извиняваш за "пикльо" ама точно като такъв се държиш, а не като зрял човек.
И си намери една приятелка ли, нещо подобно ли, че белким малко те отдели от компютъра.
Активен

Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2499 -: Май 21, 2014, 00:12:44 »

 Grin Grin ти отделения от играта кво си седнал да ревеш като вдовица за х...й и ти не знаеш от какво се оплакваш  Grin Grin няма за какво да се извиняваш ,аз ако на всяка шматка се връзвах на приказките и ги взимах присърце трябва да си мятам въжето направо Tongue Grin  забавлявай се ,а ако не можеш смени играта  *pardon* съвета за приятелките ми хареса  Grin Grin не че си наясно ,а и ми дреме на шпека дали ще си ,а е толкова просто , затова играя така , за да не се натоварвам и ми дреме бан банан или бахамамама ще е  [:-} от приятелки не мога се отърва не напразно така ми викат от 15 години  Grin Grin а теб до сега не те бях закачал май та си седнал да пискаш че развалям нечие удоволствие  Kiss в тази игра удволствието мога да разваля само на шматките и копачите , тия които играят военно и имат армии които пазят отговорно няма как да им разваля удоволствието ,те се забавляват наравно с мен , останалите плячовци ми дремат нали знаеш на какво  *scratch*  на ШПЕКА бе  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
« Последна редакция: Май 21, 2014, 00:18:19 от Къртача » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #2500 -: Май 21, 2014, 00:22:42 »

Ще кажа само 2 приказки, Обезумелият не само не е категория "шматки", а определено може да се нарече от най-добрите играчи на ИО. И за годините заедно игра аз нямам спомен да е прехвърлил и един тел през пазара или от 10-тото си ацц. Което ще рече, че му се е налагало да играе "балансирано" - освен военния модел и икономическия... т.е. двете половини на играта, ако някои не знаят, че са 2  Cool
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2501 -: Май 21, 2014, 00:38:16 »

Ще кажа само 2 приказки, Обезумелият не само не е категория "шматки", а определено може да се нарече от най-добрите играчи на ИО. И за годините заедно игра аз нямам спомен да е прехвърлил и един тел през пазара или от 10-тото си ацц. Което ще рече, че му се е налагало да играе "балансирано" - освен военния модел и икономическия... т.е. двете половини на играта, ако някои не знаят, че са 2  Cool

това не бяха две приказки  Grin но нормално е всеки да си хвали стоката  Tongue за мен пък моите ще кажат още по хубави приказки  Kiss което ще рече че никой на никой не може да казва как да играе , всеки сам си избира начина както в играта така и в живота  *pardon* който си го може - си го може - по един или друг начин ще намери вариант да се пребори във всяка ситуация , не един път се е случвало саюз с по малки армии да спечели война срещу саюз с по големи армии , така че не ми разтягайте лукуми нито ви знам нито ме интересувате , ако можете играйте и побеждавайте , ако не можете , не ми ревете защото автоматично се превръщате в плачещи шматки  *pardon* или ако искате да ви копирам статистиките и на двамата с обезумелия и да ви постна красивите битки които сте направили от началото на ерата до сега - то него предимно са го били де  Grin Grin та на това ако му казваш "добър играч" или ако това ви е удоволствието от играта - да ви бият .. е моето не е в това  ;D
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #2502 -: Май 21, 2014, 00:58:15 »

 Ще стане трета приказка...  ама ай да не гледаме статистики само в определен момент...
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2503 -: Май 21, 2014, 01:13:48 »

Ще стане трета приказка...  ама ай да не гледаме статистики само в определен момент...
Ти както обикновено в желанието си да се направиш на "разбирачка" пак изръси поредната гатанка  Grin Grin но няма да си давам зор да разгадая за какъв определен момент става дума и т.н.  Tongue ще се зарадвам на поредния на който му развалих удоволствието от играта току що  Grin Grin

MANEKENA(Bastards)    TRINITA(GLADIATOR)    19079    1846198     47544  *pardon*  *SARCASTIC*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
tiesto_
Сержант
**

Karma: +41/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 70



Профил
« Отговор #2504 -: Май 21, 2014, 15:49:10 »

Krabis8  *sos*
Активен

Страници: 1 ... 165 166 [167] 168 169 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!