Imperia Online България  
Май 13, 2024, 09:40:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво ноправихте с хубавата игра господа и госпожи АДМИНИСРАТОРИ И МОДЕРАТОРИ???  (Прочетена 6506 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
anima
Редник
*

Karma: +13/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« -: Юни 06, 2013, 22:58:03 »

:-)Здравейте приятели!!!... приятели???!!!... какви ти приятели!!!!... тук дори познати не са останали!!Аз съм Анима,гордия лидер на Тангра :-)... както преди години се закачаш,..:-)))Влязох в играта от нусталгия по онова време в което аз и моите съотборници,както и противниците ми прекарвахме безброй безсънни нощи,воювайки в ИО!!!... По- добре да не бях влизал в играта!!! Къде са играчите господа админи и модератори???!!!... как можахте да съсипете играта???!!... с пот на челото ни изгонихте всичките!!!!... с некоректното си отношение и безпърдонно държание!!... с безобразните си решенияи неточни отсъждания!!!Безобразията ви не спират и сега!!!... и ще ви дам веднага пример,за да не кажете,че съм голословен!Та... влизам и заигравам ИО... правя си някаква крехка армийка и тръгвам да атакувам касички!!!...Е ДА,ама НЕ!!! ....АТАКИТЕ НЕ СА РАЗРЕШЕНИ!!!... защото имало било взаимодействие между акаунтите или било влизано от едно и съща айпи!!!... и след протест от моя страна ,след ТРИ дни    получавам отговор и атаките са разрешени....само,че касичките сса вече празни!!!...И ТАКА ЧЕТИРИ ПЪТИ ДО СЕГА,а играя от десетина дни!!!....На  всичкото отгоре екипът на ИО щал да наблюдава акаунтите и да ме санкционира при нарушение!!!!! АБЕ ВИЕ ЕКИПЪТ ПОДИГРАВАТЕ ЛИ МИ СЕ???!!!...ДАЛИ НЕ СЪМ ЗАПОЗНАТ С ПРАВИЛАТА И НЕ ЗНАМ КАКВО МОЖЕ И КАКВО НЕ МОЖЕ  ДА СЕ ПРАВИ???!!! ....ЗАЩО НЕ ВЗЕМЕТЕ ДА СИ НАПРАВИТЕ ТРУДА ДА ПОГЛЕДНЕТЕ ДАТАТА НА РЕГИСТРАЦИЯТА МИ В ИГРАТА!!!...ПОЗРАВЛЕНИЯ !!!ВСИЧКО СТЕ СЪСИПАЛИ!!!
Активен
ivmart
Лейтенант
***

Karma: +11/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 210



Профил
« Отговор #1 -: Юни 06, 2013, 23:13:14 »

Мисля , че беше Вальо може и да се бъркам . Извини ме при което . Ако си гледал "интервюто" мечтата на екипа било това . Да окепазят играта Smiley на някои ще им хареса на хората които им пука за играта няма да им хареса . Ревахме срещу всички нововъведения и оптимизиране но ефект от това нямаше . Отговорът с няколко думи е , че за да се развива нещо трябва да се промени към по-добро . Но за кого , за нас или за някой друг . За който и да е било е факт . Радвам се за хората които работят за играта и , че са толкова креативни . Факт е , идеята им се е копирала от няколко игри от това което успях да видя в интервюто като се пусне ще се регистрирам за да разбера прав ли съм или не . Поздравления на екипа за работата и поздравления за всички които ще харесат версията . За тези които харесват класиката има корпоративно решение .
Активен

Не го превръщайте в начин на живот :Д
anima
Редник
*

Karma: +13/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #2 -: Юни 06, 2013, 23:31:00 »

...всъщност се казвам Пламен,но това няма особено значение!Не промените в играта говоря,а още по- малко дали някой харесва класикага или не!!!... Говорех за некоренктното отношение към играчите и съюзите!!!... та аз съм имал случай като лидер на Тангра да спечелим война,а в съюзната класация да бъде отчетена загуба!.. вероятно още ми стоят из форума писанията по въпроса!!!... то само това да беше!!! Желая на всички приятна игра!:-)... всъщност на кои всички?!... на ДВАДЕСЕТЕ играча в класическия свят 3?!... Е НЕ АЗ СЪМ ИЗГОНИЛ ОСТАНАЛИТЕ ХИЛЯДИ ОТ ПРЕДИ ГОДИНИ!:-))))... защо ли изобщо пиша?!... фактите са очевидни!
Активен
ivmart
Лейтенант
***

Karma: +11/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 210



Профил
« Отговор #3 -: Юни 06, 2013, 23:35:46 »

Некоректното отношение е част без която не можем да се разминем и ние никога не сме невинни . Прави си страданието с грешки не по вина на играчи и некорегирането от страна на персонала са много изострящи и това също прогони доста играчи но те си знаят . Все пак всеки се цели към определено обкръжение и явно доста хора не са в това обкръжение Smiley Прав си за несгодите .
Активен

Не го превръщайте в начин на живот :Д
anima
Редник
*

Karma: +13/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #4 -: Юни 06, 2013, 23:48:28 »

:-)))) ...аз не бих искал тази тема да се превръща в някакъв личен диалог!!!... излишен е и филосовси извисеният ти поглед над темата,за който ти благодаря!:-)... просто в моментен изблик нанусталгия поставих темата!:-)... благодаря на всички,които япогледнаха!!:-)... желая ви приятна вечер!:-)
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #5 -: Юни 07, 2013, 18:13:59 »

Останаха ли още играчи в свят 3 или пак 4-5 човека правят някаква игра?
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
ivmart
Лейтенант
***

Karma: +11/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 210



Профил
« Отговор #6 -: Юни 07, 2013, 22:19:31 »

Няма хора в световете за които ти питаш
Активен

Не го превръщайте в начин на живот :Д
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #7 -: Юни 07, 2013, 22:31:51 »

 Grin "Американски форум - питаш и ти отговарят.
Руски форум - питаш и теб те питат.
Български форум - питаш и всички ти обясняват колко си тъп."   IVM . не се отнася за ТЕБ Smiley
« Последна редакция: Юни 07, 2013, 22:34:52 от valhala » Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #8 -: Юни 12, 2013, 17:42:36 »

 *rose* поздрави на лидера , веднага вижда и разбира в какво се е превърнала любимата игра.. за съжаление на всички истината понякога боли Lips Sealed
Активен

Age of Extinction
anima
Редник
*

Karma: +13/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #9 -: Юни 21, 2013, 18:26:59 »

Kiss************ хиляди целувки и прегрътки за едно от най- прекрасните неща в тази игра,за онова явление  изпълващо с чарованието си безсънните ни нощи Видомина!:-*****Как си приятелко?... много време мина....това нашата игра ли е?:-)
Активен
MC_MISHO
свят 3
Капитан
****

Karma: +127/-112
Неактивен Неактивен

Публикации: 406


El Diablo


Профил
« Отговор #10 -: Юни 21, 2013, 23:25:52 »

много време мина....това нашата игра ли е?:-)
Може ли аз да ти отговоря вместо Дани Smiley Много отдавна я няма нашата игра Sad Защо ти е трябвало да се връщаш цъкай си тука във форума и не гледай играта от онова време останаха само приятелите *beer*
Активен

realm 3
anima
Редник
*

Karma: +13/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #11 -: Юни 22, 2013, 00:24:42 »

:-)... да!... така е приятелю!:-)... и бивш противнико от Девил!:-).... останаха приятелите!:-).. от играта се пренесоха в живота!:-)...не знам защо зацъках отново ...може би просто да проверя дали акаунта ми е още активен...разгледах спшсъка с играчите....приятели...противници...там са си,но на НУЛА точки...имах чувството,че съм в гробище!!!...Прав си за играта....добре,че е форума!:-)...а имаше хора дето я играят тази игра още от бета версията!Как е по другите светове?... поне при номадите играят ли повечко хора?... нали имаше награди там?... или и тях омазаха?!:-))))
Активен
MC_MISHO
свят 3
Капитан
****

Karma: +127/-112
Неактивен Неактивен

Публикации: 406


El Diablo


Профил
« Отговор #12 -: Юни 22, 2013, 23:11:32 »

:-)... да!... така е приятелю!:-)... и бивш противнико от Девил!:-).... останаха приятелите!:-).. от играта се пренесоха в живота!:-)...не знам защо зацъках отново ...може би просто да проверя дали акаунта ми е още активен...разгледах спшсъка с играчите....приятели...противници...там са си,но на НУЛА точки...имах чувството,че съм в гробище!!!...Прав си за играта....добре,че е форума!:-)...а имаше хора дето я играят тази игра още от бета версията!Как е по другите светове?... поне при номадите играят ли повечко хора?... нали имаше награди там?... или и тях омазаха?!:-))))
Идея си нямам къде какво е  *pardon* влизам тука от време на време да видя старите дружки още ли са тук и това е *beer* 

P.P. Гледам всичките помните девил дано е с добри чувства  Wink
Активен

realm 3
6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #13 -: Юни 22, 2013, 23:59:35 »

Идея си нямам къде какво е  *pardon* влизам тука от време на време да видя старите дружки още ли са тук и това е *beer* 

P.P. Гледам всичките помните девил дано е с добри чувства  Wink
Мишо, кога ще се видим с тебе и цифрата на по бира  Wink
Активен
anima
Редник
*

Karma: +13/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #14 -: Юни 23, 2013, 06:55:00 »

:-)... разбира се,че помня Девил и разбира се с добри чувства!:-)...бяхме си приятели,независимо че имаме проведена цяла една война!:-)))... радвам се и да " видя" шишарката!:-)...и с цифрата съм воювал!:-)))... как сте момчета?:-)...как я карате?:-)...вече си мислех,че никой няма да срещна тук от старите биткаджии!:-)))...Върти ми се из главата една щура идея.....дали да не вземем да влезем и да изиграем една ера като за показно?!:-))))... да дефилираме една ера из империята?!:-)))... без кредити:-)))... че ще умрем от скука ако заиграем сериозно!:-))) 15 дни по късно сами ще се надбягваме!:-)))))... Шишарка идеята за бирата страшно ми допада!:-)... свирнете и аз да дойда,бре!:-)))))
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!