Imperia Online България  
Май 09, 2024, 00:58:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 170 171 [172] 173 174 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 503737 пъти)
0 Членове и 6 Гости преглежда(т) тази тема.
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #2565 -: Май 22, 2014, 23:41:11 »

По принцип не бих обидил никой и бих се радвал тази хроника да се остане хроника и тук да няма злобни подмятания и смешни обвинения ,а да си играем кой както си знае , да показваме резултатите в играта и да се забавляваме , но не ви сдържа повечето , не можете да си овладеете зависта ,дребнавата злобичка и желание да се изтъкнете усещайки че бледнеете в нашата сянка  *pardon* жалка картинка направо е тая хроника , добре че чичко гугъл е много зле та не може да преведе правилно на шпиончетата които четат тук от чуждите саюзи иначе ме е срам каква жалка картинка сме всички , признавам си че успешно се подавам на провокацията ви защото много мразя шматки да ми се правят на такива каквито не са , всяка жаба трябва да си знае гьола ,но уви анонимни ми дребни човечета това никога няма да стане за ваша радост  *hmm* и единственото което ми остава е да продължа да се забавлявам в играта като ви скъсвам задниците от бой  [:-}

За първи път да напишеш нещо що годе прилично.   Shocked
Активен

GNUSEN
Редник
*

Karma: +12/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 28



Профил
« Отговор #2566 -: Май 22, 2014, 23:45:47 »

Манекенче стига с това величие бе брат. На всеки които е играл малко повече му е ясно че точите. Вярно добри сте и в точенето и след това в битките. Ко си заобяснявал че наглеждаш съюзници, пускаш малко рес да продадеш и хоп забравяш и си купуваш и те те заключили. Сигурно по погрешка си пуснал и желязото на 1 като си мислел че е камък. Grin Цяла ера гледам как минава желязото на безценица, къде отива? Други с големи армии не виждам освен вашите.
Активен

Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #2567 -: Май 22, 2014, 23:56:30 »

Манекена винаги го заключват по погрешка, недей сега ти така да пишеш, че туко виж и теб набил  Grin
Активен

Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #2568 -: Май 22, 2014, 23:58:16 »

Манекенче стига с това величие бе брат. На всеки които е играл малко повече му е ясно че точите. Вярно добри сте и в точенето и след това в битките. Ко си заобяснявал че наглеждаш съюзници, пускаш малко рес да продадеш и хоп забравяш и си купуваш и те те заключили. Сигурно по погрешка си пуснал и желязото на 1 като си мислел че е камък. Grin Цяла ера гледам как минава желязото на безценица, къде отива? Други с големи армии не виждам освен вашите.
ми за да не се чудиш почни да преглеждаш чужденците но не на слух а с шпионин и ще видиш къде се точи особедно турците дето не само чрез пазара точат но и чрез войни между свой акаунти но зависта в повечето срещу нас толкова ви е заслепила че не виждате по далеч от носовете ви
Активен

saison
Гост
« Отговор #2569 -: Май 23, 2014, 00:02:36 »

Принципно точенето е най-малкият проблем ...точат и много други извън бастарсите. .дори някой го правят очевадно с грабежи и заеми...някой цъкат кат попъркани на пазара да хванат собствените си оферти, други да докопат някой чужда , други си имат програма която им купува офертите и т.н ...други пък играят без блок с неактивните икони, други правят блок през програма .....но за тва са виновни админите че не оправиха версията до като се поддържаше.....когато доклаквах за тия аномалии в офиса ми обесниха кратко и ясно че нема да оправят нищо щото малко хора играят в4 и нема средства и време за нея......за тва или се примирявате и играете с или без автоматизация или не играете *pardon*
« Последна редакция: Май 23, 2014, 00:09:03 от saison » Активен
GNUSEN
Редник
*

Karma: +12/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 28



Профил
« Отговор #2570 -: Май 23, 2014, 00:08:03 »

Манекена винаги го заключват по погрешка, недей сега ти така да пишеш, че туко виж и теб набил  Grin

Ам да идва, че до някои друг ден ще съм му много извън обхват, тъкмо бия мода и ще приключа за тази ера. Аз сеиф до вчера не бях пускал от началото на ерата тъй че съм лесен за хващане  Wink
Активен

funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #2571 -: Май 23, 2014, 00:12:06 »

ми за да не се чудиш почни да преглеждаш чужденците но не на слух а с шпионин и ще видиш къде се точи особедно турците дето не само чрез пазара точат но и чрез войни между свой акаунти но зависта в повечето срещу нас толкова ви е заслепила че не виждате по далеч от носовете ви


Вие за сефте ли заглеждате чужденците, техните тарикатлъци имам предвид? Едно не много кратко есе можем да изпишем за тях, точно защото с тях се занимаваме няколко години. Като гледам колко изненади, че това правили онова, ами ние сме гледали тяхните тарикатлъци да наваксаме с игра, и на всеки 3 месеца средно с помощта на ИО екипа  Grin  Но в този свят българският лагер доказват, че могат и в това да са по-добри  Grin
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #2572 -: Май 23, 2014, 00:30:54 »

Принципно точенето е най-малкият проблем ...точат и много други извън бастарсите. .дори някой го правят очевадно с грабежи и заеми...някой цъкат кат попъркани на пазара да хванат собствените си оферти, други да докопат някой чужда , други си имат програма която им купува офертите и т.н ...други пък играят без блок с неактивните икони, други правят блок през програма .....но за тва са виновни админите че не оправиха версията до като се поддържаше.....когато доклаквах за тия аномалии в офиса ми обесниха кратко и ясно че нема да оправят нищо щото малко хора играят в4 и нема средства и време за нея......за тва или се примирявате и играете с или без автоматизация или не играете *pardon*
вече неактивни икони за блок няма и то поне от две години, оправиха го това макар че имаме и ние съмнения за един съюз но когато ги натиснаха се видя че и те нямат такъв блок
Активен

Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #2573 -: Май 23, 2014, 00:33:50 »

Айде бе писател, пиши че смятам да си лягам, а ми се изчака чакалото, пак ли фермани пишеш  Grin
Активен

Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #2574 -: Май 23, 2014, 00:35:08 »

Ам да идва, че до някои друг ден ще съм му много извън обхват, тъкмо бия мода и ще приключа за тази ера. Аз сеиф до вчера не бях пускал от началото на ерата тъй че съм лесен за хващане  Wink
и защо така рано се отказваш, ти си един от малкото извън съюза ни който добре вървеше във военно отношение
Активен

Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2575 -: Май 23, 2014, 00:37:29 »

Манекенче стига с това величие бе брат. На всеки които е играл малко повече му е ясно че точите. Вярно добри сте и в точенето и след това в битките. Ко си заобяснявал че наглеждаш съюзници, пускаш малко рес да продадеш и хоп забравяш и си купуваш и те те заключили. Сигурно по погрешка си пуснал и желязото на 1 като си мислел че е камък. Grin Цяла ера гледам как минава желязото на безценица, къде отива? Други с големи армии не виждам освен вашите.

Къде видя величе бе пич ? Започнах да пускам по темата битки , я върни от първите страници вземете си очилата и разгледайте малко хрониката ... От както започнах да пускам битки и те да стават все повече и все повече се започнаха и обидите и реването срещу мен и саюза ни ... С каква цел и защо не ме вълнува особено всеки си знае какво се случва в дребната му душичка ... Но не мога да оставя някой да си разтяга локуми да ме обижда мен или саюза ни и да си мълча ... Седнал съм да се забавлявам и нямаше да разваля удоволствието поне на БГ играчите ако не беше това злобеене към мен от тяхна страна , затова и реших ,че политиката ни да бием наред си остава най правилното решение и единствените които толерирахме като саюз бяхте вие ,а какво стана ... точно от вас не очаквах да избълвате толкова бълвоч и гняс по мой адрес без да сме имали никакви взимания давания никога до сега ... Затова няма да си наруша принципа и ще играя срещу всички за да знам ,че дори и набит никой не ме е успивал цяла ера да му пускам аванта за да ми се направи на тарикат накрая , така че който оцелее и постигне нещо и вземе някоя класация наистина ще е добър играч и ще го поздравя без злоба и ако мога ще науча нещо от него ,а няма да го плюя как го е постигнал ... Айде останете си със здраве и ако ви стиска ни влезете в една война поне до края на ерата Tongue Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #2576 -: Май 23, 2014, 00:40:57 »

Еее, тоя път бе по кратък, ама то като се повтаряш толкова много и ти се умори.  Grin Tongue
Айде лека ви нощ, ама и да пазите армиите, че да не стане беля  Tongue
Активен

Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2577 -: Май 23, 2014, 00:44:32 »

Манекена винаги го заключват по погрешка, недей сега ти така да пишеш, че туко виж и теб набил  Grin

Ей голяма шматка си нали знаеш  Grin вярно е че ме заключват за грешка и то моя и тя винаги е точно е такава , глупава и от недоглеждане когато няма измама   Grin Grin а когато има , там грешки няма  Tongue   :Smiley  *pardon* но в интерес на истината толкова съм свикнал да съм заключен ,че като гризна бана и веселбата започва тогава  Grin Grin *locker* *locker* *locker*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #2578 -: Май 23, 2014, 00:49:16 »

Знам, знам аз  Grin  Всичко ще си кажеш  *HOSPITAL* . Тая вечер си заслужи  *beer*
Активен

funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #2579 -: Май 23, 2014, 00:51:06 »

Да приключим вечерта, че имаме и други дела... трябва да се спи демек де  :Smiley
Моите хора са готини, барабар с лидера им  *scratch* и не ги заменям за една кофа шматки тук Grin
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Страници: 1 ... 170 171 [172] 173 174 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!