Imperia Online България  
Май 08, 2024, 23:04:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 169 170 [171] 172 173 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 503723 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #2550 -: Май 22, 2014, 21:51:35 »

от 2-3 год. маи откакто го има саиуза не сум ги виждал натро6ени та нз може сега да е парвата ера  Grin Grin Grin
Да бе , като гледам какво се пише ...малии ужас  Grin
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Професор
Гост
« Отговор #2551 -: Май 22, 2014, 21:51:57 »

Анализ на кое ?! Ти отсега си го направил като гледам , не важиш !!!
Гузен негонен бяга. Припозна ли се ? Grin Определено мога да кажа много и то по темата. За разлика от теб.  *pardon*И ти не важиш, понеже знам много повече за теб от колкото ти за мен . Tongue Жив и здрав. *beer* Наздраве и на останалите капацитети, които са се засегнали . Истината казват, че боляла. *hihi*
Активен
saison
Гост
« Отговор #2552 -: Май 22, 2014, 22:03:11 »

от 2-3 год. маи откакто го има саиуза не сум ги виждал натро6ени та нз може сега да е парвата ера  Grin Grin Grin
А бре Митак винаги има първи път , въпроса е кога ще да е  Grin *JOB*
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #2553 -: Май 22, 2014, 22:15:22 »

Гузен негонен бяга. Припозна ли се ? Grin Определено мога да кажа много и то по темата. За разлика от теб.  *pardon*И ти не важиш, понеже знам много повече за теб от колкото ти за мен . Tongue Жив и здрав. *beer* Наздраве и на останалите капацитети, които са се засегнали . Истината казват, че боляла. *hihi*
Е кажи де , да видим ...чак ми стана интересно ... а и истината не боли , само последствията после , да те светна ...
Активен

Close enough to ...BASTARDS
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #2554 -: Май 22, 2014, 22:32:15 »

Извинявам се за офтопика Grin  - *beer*

E то това не е офтопик, ами баш по темата... или поне в крак с тематиките  *BEACH*
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Професор
Гост
« Отговор #2555 -: Май 22, 2014, 22:35:10 »

Е кажи де , да видим ...чак ми стана интересно ... а и истината не боли , само последствията после , да те светна ...
Не се напрягай излишно. Пази си мозъчните клетки, че иначе ПР  не ти мърда. Wink И шматка да ми казваш не ме бърка. Tongue Аз съм СЛЪНЦЕ, така че светенето го остави на мен . Grin
« Последна редакция: Май 22, 2014, 22:38:06 от Професор » Активен
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #2556 -: Май 22, 2014, 22:40:34 »

Имаше доскоро тука един минзухар дето даваше срокове кога ще пребие тоя, кога ще пребие оня ..... и забавляваше форума (сроковете отдавна минаха, а минзухара е дълготраен мод ). Сега гледам нови кандидати за поста главен смешник са се появили, един от друг по достойни да ни разсмиват.  *hihi*
Активен

Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2557 -: Май 22, 2014, 22:46:29 »

Хроники ли ? НЕ. БОЗА ! Изкуших се отново да се намеся. Сещайте се кой съм. Smiley
Ще се огранича с две препоръки и един поздрав.
1. Модел, отиди се прегледай - имаш ярко изразени симптоми на атазагорафобия. *suicide* *JOB* *hahaha* Заразна е и може да се прехвърли на клакьорите и ласкателите ти. *crazy* *pardon*
2. Обезумял и всички от METALLICA, не си заслужава. ;D Повярвайте ми. Да сте видяли Хана или Кро да вземат отношение ? Защо ли ?  *beer*А нали се сещате колко други има, които предпочитат да не се изявяват като комплексарите (лимони, майстори на късия разказ, учители и прочие) тук във форума ? Нека си вярват. Lips Sealed
3. Това е една игра. Забавлявайте се.  *YAHOO*
Няма да Ви отегчавам. Ако случайно не се повтори ще направя анализа си в края на ерата. *gamer*

 Grin Grin резултати бе палячовци и плачковци  Grin Grin покажете резултати бе  *hahaha* *hahaha* *hahaha* от как я има тая хроника и започнах да поствам битки мои и на саюза ни , се появихте всякакви нови форумни акаунтчета да плачкате и скимтите с явното желание да дразните и плюете "анонимно" разбира се  Grin Grin защото сте шматки пълни  Tongue  постояно някой се обяснява как се бил отказал от играта ,а виси постояно тук или в самата игра скрит в някое профилче сакън да не го разберем кой е да му изнесем виртуалните парички или да му избием виртуалните войничета  *freak* нооооо видиш ли щял да ме бие мен или целия ни саюз  Grin Grin АМА ДРУГ ПЪТ ДЕ  *hahaha* *hahaha* към края на ерата ,че сега още не бил готов  *hahaha* *hahaha*  РЕЛУЛТАТИИИИИИИ ШМАТКИИИИИИИИИИИ РЕЗУЛТАТИИИИИИИИ  Grin Grin всеки ден показвам какво правим и как го правим и да ви кажа май само ние и още 5 човека е такива като fugaldo се забавляваме в тази игра , останалите сте с дребните си завистливи и злоради душички просто пълнеж на картата и потенциални донори и явно го осъзнавате затова и ревете и скимтите толкова Grin Grin е има и жадни за слава като жабата и обезумелия  *hahaha* но не им стига капацитета да го постигнат  *SARCASTIC* с кеф ви чакам да направите коалицията която ще ни набие защото ви е ясно че един саюз само няма как да ни набие , може да се съберете с всякаква небългарска паплач и да им пристанете даже  *hahaha* *hahaha* ебати жалките дребни злобни и завистливи душички сте  Grin направо ми пълните душата да ви чета скимтенето  Kiss
« Последна редакция: Май 22, 2014, 22:48:58 от Къртача » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #2558 -: Май 22, 2014, 22:56:21 »

E, сега хептен се обърках... сите требе да сме  българи  и да не поглеждаме чужденец / ами ако е готин  Embarrassed/  или да се трепем един друг без значение на ъъъ флаг, пол, наклонности, принципи и прочие дреболии  *scratch*
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #2559 -: Май 22, 2014, 22:56:36 »

напълно съм съгласен с tiesto_ че от както сме създали този съюз няма кой да ни бие но пък е пълно с ревлювци които виждат колко са безпомощни и не на последно място зависливи че не могат да са като нас
Активен

Професор
Гост
« Отговор #2560 -: Май 22, 2014, 23:04:15 »


Време беше да се появиш Велики. Smiley Ако теб те няма ще е скучно.  :PОстаналите ти протежета, без да се обиждат, но са бледи твои копия като този спотайващия се в гардероба . Grin Аман от тролове. *hmm* Ама те не са виновни. Не. Нареждат им. Гласовете им го говорят. *hahaha* Е, как да не ми е кеф след като с такава наслада чета твоите мъдри слова. *pardon* Продължавай. Балсам за душата. Сега ще спя като бебе. *pardon* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #2561 -: Май 22, 2014, 23:07:50 »

Време беше да се появиш Велики. Smiley Ако теб те няма ще е скучно.  :PОстаналите ти протежета, без да се обиждат, но са бледи твои копия като този спотайващия се в гардероба . Grin Аман от тролове. *hmm* Ама те не са виновни. Не. Нареждат им. Гласовете им го говорят. *hahaha* Е, как да не ми е кеф след като с такава наслада чета твоите мъдри слова. *pardon* Продължавай. Балсам за душата. Сега ще спя като бебе. *pardon* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
прежълтял си бягай че ти се пика, тука е за мъже не за гноми и спамери, а като си такъв капацитет си кажи жалкото акаунтче
Активен

Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2562 -: Май 22, 2014, 23:14:05 »

По принцип не бих обидил никой и бих се радвал тази хроника да се остане хроника и тук да няма злобни подмятания и смешни обвинения ,а да си играем кой както си знае , да показваме резултатите в играта и да се забавляваме , но не ви сдържа повечето , не можете да си овладеете зависта ,дребнавата злобичка и желание да се изтъкнете усещайки че бледнеете в нашата сянка  *pardon* жалка картинка направо е тая хроника , добре че чичко гугъл е много зле та не може да преведе правилно на шпиончетата които четат тук от чуждите саюзи иначе ме е срам каква жалка картинка сме всички , признавам си че успешно се подавам на провокацията ви защото много мразя шматки да ми се правят на такива каквито не са , всяка жаба трябва да си знае гьола ,но уви анонимни ми дребни човечета това никога няма да стане за ваша радост  *hmm* и единственото което ми остава е да продължа да се забавлявам в играта като ви скъсвам задниците от бой  [:-}
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Професор
Гост
« Отговор #2563 -: Май 22, 2014, 23:28:36 »


*crazy*

Wink
Sorry, но моите представления не са безлатни. Аз съм професионалист за разлика от аматьорите тук . Което не ми пречи да се забавлявам за тяхна сметка. Хайде живи и здрави и до нови срещи след някой друг месец. *beer*
Активен
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #2564 -: Май 22, 2014, 23:37:05 »

Точка по точка ли да ти изброявам или да ти напиша стихче  Grin

Давам ти цялата свобода да се опиташ да си овладееш мисълта в няколко изречения,както на теб ти харесва, но в крайна сметка да се получи нещо смислено и подлежащо на разбиране.  Wink
Активен

Страници: 1 ... 169 170 [171] 172 173 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!