Imperia Online България  
Май 03, 2024, 02:10:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НЕ МИ ТРИЙТЕ ТЕМАТА ДРАГИ АДМИНИ? А ОБЪРНЕТЕ ВНИМАНИЕ.  (Прочетена 17112 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
pafffkata
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #15 -: Януари 06, 2012, 21:09:54 »

много добре казано jgatev
Активен
macks
Редник
*

Karma: +9/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 35



Профил WWW
« Отговор #16 -: Януари 06, 2012, 21:10:44 »

gargaran темата беше първо изстрита второ преместена от мен лично и пусната под-нов знаменател заради това че House83 я изстри заради един Caps-Lok а това ми създаде главоболия на мен над 100 човека да изказват мнение относно свят 7-БГ,е вече знаеш за какво става въпрос и за кой свят..
Активен
S777
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #17 -: Януари 06, 2012, 21:11:44 »

Напълно подкрепям предложението за платени и безплатни светове. Аз играя от скоро, но е очевидно, че за да се задържиш в играта се налага да купуваш диаманти. 80% от играчите ги купуват за да бъдат равностойни, а останалите 20% просто играят за първи път и искат да печелят / нещо, което така или иначе не им се отдава Smiley)) /.
Играта е хубава, но при положение, че се сложи изцяло на комерсиални начала - тя просто се обезсмисля !
Предпочитам да има цена за вход, но влезеш ли вътре - никакви предимства за никой !
Да, това трудно ще привлича нови играчи/клиенти, но пък другото е компромис, който рано или късно ще изяде хляба на админите   !!!!!!!!!!!!
Въпрос на време е, защото предимството, което дават диамантите е значително и непреодолимо !
Алчността е най-сигурния път към провала - предайте това на шефовете си, драги админи.
Активен
macks
Редник
*

Karma: +9/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 35



Профил WWW
« Отговор #18 -: Януари 06, 2012, 21:19:15 »

А относно Жоро Гатев става въпрос за jgatev който пределно ясно описа и изказа мнение му свалям шапка защото е напълно прав е за това е всичко,моля обърнете много внимателно над написаното от него??? Защото това са самите ИСТИНИ,а относно този предлог да се направят отделни светове за платени и обикновенни играчи с този вариант също съм съгласен защото аз и по-горе обясних : Не може един обикновен потребител който се поти така казано с часове да развива Икономика Военни и Армии да бъде леко казано за няколко часа от платен потребител прее*ан поради факта че иска да го върне в 1-ви клас за това че е платен играч и разполага с финанси за да си пуска смс-чета,а ако в скоро време не се вземат мерки относно този факт който горе пределно ясно е описан и в разширение от jgatev наистина лоялните играчи ще си заминат който играят с готини а хич не сме малко..Помислете над тези предложения по-горе,това дори не си е мислене а да се направи!!! Защото това е едно безумие ера да се приключи за 5 месеца..А това ще е за 2-ри път ФАКТ в 7-БГ а по-този начин се отказват адски много играчи и аз също съм единия от тях..
Активен
macks
Редник
*

Karma: +9/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 35



Профил WWW
« Отговор #19 -: Януари 06, 2012, 21:21:44 »

Алчността е най-сигурния път към провала - предайте това на шефовете си, драги админи. Точно така??? Напълно съм съгласен с това...
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #20 -: Януари 06, 2012, 21:56:01 »

gargaran темата беше първо изстрита второ преместена от мен лично и пусната под-нов знаменател заради това че House83 я изстри заради един Caps-Lok а това ми създаде главоболия на мен над 100 човека да изказват мнение относно свят 7-БГ,е вече знаеш за какво става въпрос и за кой свят..

До колкото разбрах, докато четох постовете, 20 съюза от топ 40 във вашия свят са сложили някакво протестно изречение в логото си/мотото си. Може и да не съм разбрал, ама от това:


.....
"Разбра се, че има само някакъв бунт и толкоз" - този бунт аз го организирах и не малко играчи се присъединиха. За вас са само "едни пъти лога на съюзите, които едни мишки са сложили и от които мишки не зависи нищо" - грешите! В БГ свят7 откликнаха и се присъединиха към протеста ми близо 20 съюза от топ 40 в класацията на съюзите, като още няколко са съпричастни, но си казват "нищо няма да се промени с едно протестно мото" - грешат!
....
Имате шанс чрез форума да посеете семето на протеста из всички светове на ИО Smiley. Много хора мислят като вас.
Та какво точно пише там? Протест? Стачка? ....
Моето лично мнение - тези нови диамантени екстри просто убиха всичко стратегическо в играта, отказаха доста хора в света в който играя и ще продължат да отказват...
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
DragoN69
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #21 -: Януари 06, 2012, 22:05:58 »

здравейте Бандити :Д  И аз съм За Wink след преврата на играта отиваме към народното събрание нали Wink
Активен
rambo_81
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #22 -: Януари 06, 2012, 22:09:10 »

Чета написаното във форума и ме хваща яд хем на админите хем на безразличните към съдбата на ИО играчи. За диамантите - нека да ги има, но да се ползват в ограничени приложения, а не да разцепват играта на две нисши: "бедни и богати". Последната добавка за мигновено обучение на армията развърза кесиите на едни, а завърза ръцете на други (играчите, които са тук за удоволствие). А както е тръгнало и ерата ще свърши още на 6-тия месец от началото й (тъкмо когато повечето ще са си направили сносни елитни армии в очакване на съюзните войни). Ако това е посоката на развитие на ИО, то това е последната ера, която играя (а и не само на мен). Преди две ери админите ни прецакаха с хакерските атаки в свят 82 и нищо не предприеха после. Това доведе до прекратяването на играта от страна на играчите от моя съюз (ONOGONDURI), който беше първи в класацията. Нашия пример последваха още четири БГ съюза. Дано и сега се обединим срещу тази несправедливост, която е против равенството в условията на играта.
Активен
arestor
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #23 -: Януари 06, 2012, 22:16:53 »

Здравейте на всички--админи, играчи... обикновени посетители на форума. Напълно подкрепям мненията на колегите jgatev и macks. Г-да админи, Разберете, че като комерсиализирате напълно играта само ще откажете обикновения потребител да споделя емоциите си тук, в тази игра. Не можете ли да разберете, че много хора нямат финансовите възможности да плащат за "удоволствието" да са по-напред в класирането. Просто оставете тази игра да е напълно достъпна за всеки-заможен или не чак толкова, та и до най-бедния. Другото се нарича Дискриминация! Приложена спрямо една част от потребителите. Направете различни версии- безплатна и платена. Сигурен съм, че така няма да загубите интереса им към продукта, който Вие обслужвате. Напротив. Играта (а тя е с много интересен интерфейс и замисъл-мое си мнение) ще стане още по-привлекателна за много хора. Оставете развитието на отделните играчи да зависи изцяло от техните умения, находчивост и съобразителност. Платената версия--там си е ясно. Парите ще решат кои са победителите. Здраве и късмет на всички!
Активен
DragoN69
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #24 -: Януари 06, 2012, 22:17:37 »

аз си спомням и тестването което направиха админите на играта в този свят 82, как им подариха войната и прочие... бях там и се отказах... някой си спомнят дори и причината бе същата.
Активен
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #25 -: Януари 06, 2012, 22:30:54 »

1. По много от малкото - много по-добра стратегия, тъй като натоварването на сървърите спада. Пестят се разходи от поддръжка (a penny saved- a penny earned, както казва новият мениджър Брахардада Махардада).
2. Вече имаше опит да се протестира срещу подаръците в един свят (в следствие на неуспешна комуникация между клиенти и екип. Впрочем, бяха намалени от 100- на 40-часови доходи, но преди време пак прочетох, че лимитът е 100-часовата продукция.
Активен

buff
Редник
*

Karma: +12/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #26 -: Януари 07, 2012, 01:13:25 »

Имате шанс чрез форума да посеете семето на протеста из всички светове на ИО Smiley. Много хора мислят като вас.
Та какво точно пише там? Протест? Стачка? ....

ТОВА Е ПОСЛЕДНАТА ЕРА С ДИАМАНТИ ЗА ТОЗИ СЪЮЗ!!!
Активен
jgatev
Редник
*

Karma: +4/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #27 -: Януари 07, 2012, 01:20:54 »

Не знам дали след ИО идва ред на Парламента, но стига монополизъм, стига репресии, стига злоупотреби, стига алчност, стига изнудване, стига извиване на ръце и принуждаване насила, стига тормоз - вече дори и когато се забавляваме!
5 века сме мълчали, след това 45 години сме се правили на разсеяни и пак сме мълчали, сега нови 22 години мълчим и търпим, а от една година трябва да мълчим и да търпим и през свободното ни време за почивка да сме ограбвани - СТИГА!!!
Варианти за решение на проблема много: дали да има ери с диаманти и такива без, дали да има платен вход и безплатен, дали да се вкарат повече реклами и банери, но ПОТРЕБИТЕЛЯТ трябва ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да има има право на избор - дали ще играе платено или безплатно. Като пак казвам, че където се играе платено трябва да им и награди за победителите! Че админите са по-нагли и от сайтовете за хазарт - там залагаш, но поне можеш да спечелиш, а тук - само залагаш!

Отностно протеста - САМО за една вечер писах на 45 лидера на 45 съюза от БГ свят 7 да подкрепят идеята ми и ето отговорът им:





« Последна редакция: Януари 08, 2012, 02:10:32 от jgatev » Активен
jgatev
Редник
*

Karma: +4/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #28 -: Януари 07, 2012, 01:30:48 »

Това е ефектът от един ден занимание, ако се разбулят духовете и някой се заеме сериозно да пропагандира и да отстоява правата и интересите на всички ни ще бъдат смачкани админите. Та ние ли сме най-глупавият народ, който не може да протестира? Хайде да си имаме уважението! Гърците държавата си обърнаха с главата на долу, че ги карат да работят, вместо да мързелуват, а ние работим, плащаме данъци и накрая сядаме пред компютъра за няколко часа да избягаме от суровото ежедневие, а там някой стои и само ни дебне да влезнем в нета, за да почне да ни цака с още пари!

Обръщам се към учениците и студентите, които играят - приятели, вие имате повече свободно време и сте по-запознати с форуми и компютрите и социалните мрежи - сега гласът ни може да бъде чут! За седмица време, колкото се проучва ЦВ 10, можете да разпространите идеите ми, идеите ВИ, идеите НИ до всички, които играят играта и я обичат, заради удоволствието от съревнование на средновековни, империалистически и военни тактики и схеми, а не заради съвременни пошли предимства като пари, коли, телефони, накити и прочее. От вас зависи дали да давате парите си за образование и семестриални такси или за диаманти, за да може да сте конкурентноспособни срещу богатите ви приятели, които играят заедно с вас, но ви се подиграват, понеже се развиват 2 пъти по-бързо, понеже 500 лева сметка на телефона не ги бърка, а вие с 500 лева живеете месец или два!
Някой много точно каза - ДИСКРИМИНАЦИЯ по икономически признак! Освен по полов, етнически и възрастов да въведете, а?!
Активен
_DRAGON_
Billyes
Редник
*

Karma: +14/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 18



Профил
« Отговор #29 -: Януари 07, 2012, 01:33:15 »

Това е ефектът от един ден занимание, ако се разбулят духовете и някой се заеме сериозно да пропагандира и да отстоява правата и интересите на всички ни ще бъдат смачкани админите.
Grin Grin ще ме умориш от смях




браво  *ok* за идеите ,

имате ли никаква идея колко уважавани легенди в Imperia Online  се опитаха с стачки да промениат статуквото ,колко бана бяха раздадени  Grin,нищто не се промени ,посланието беше просто "ако не ви харесва- Не играете" ,това е  *pardon*
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!