Imperia Online България  
Май 12, 2024, 03:08:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: защо не отчита проведени битки!!!!!  (Прочетена 2187 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nemezis
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« -: Юни 05, 2008, 15:11:45 »


ДОКЛАДВАМ!!!!

сутринта към 1 часа проведих битка с член на вражески са'з с които сме във воина избих над 15 000 =на армия взех ресур армията ми се върна...НО никаде не се очете тази битка нито доблест ми даде нито военни точки за са'за нищо
играя от почти две години спазвам правилата и бих желал драгите админи да запишат тази битка след като я проверят за да мога и аз да си върна доверието в играта благодаря предварително
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #1 -: Юни 05, 2008, 15:43:22 »

Имаше проблем със сървъра за битки и липсва всичко освен златото. За съжаление не можем да ги възстановим.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
nemezis
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #2 -: Юни 05, 2008, 17:40:55 »

значи аз си губя армията не получавам военни точки нито морал губим воината и защо да пращам смс или да играя щом няма начин да ме компенсирате заради бъгове?
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #3 -: Юни 05, 2008, 17:51:35 »

значи аз си губя армията не получавам военни точки нито морал губим воината и защо да пращам смс или да играя щом няма начин да ме компенсирате заради бъгове?
Прегледах внимателно условията..Никъде не пише ,че за да играете трябва да пращате смс-и..Бъговете и проблемите са за всички..За съжаление понякога се случват..Аз съм активен играч и също претърпях известни загуби..Но пък това няма как да ме откаже да играя..При проблеми едни печелят , други губят..Както в живота..Въпрос на личен избор е дали ще продължите или не..Искам обаче да поднеса извинение за това ,което Ви се е случило..Както споменах , активен играч съм и Ви разбирам напълно..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
mirkoo
miro
Сержант
**

Karma: +10/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 84



Профил
« Отговор #4 -: Юни 05, 2008, 17:55:48 »

Имаше проблем със сървъра за битки и липсва всичко освен златото. За съжаление не можем да ги възстановим.
ама това за всички светове ли значи няма смисъл да се водят войни ?
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #5 -: Юни 05, 2008, 17:59:35 »

ама това за всички светове ли значи няма смисъл да се водят войни ?
Мирко , темата е за снощния проблем..Сега всичко е ок..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
yabu_sama
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #6 -: Юни 11, 2008, 18:13:49 »

Бъговете и проблемите са за всички..За съжаление понякога се случват..При проблеми едни печелят , други губят..Както в живота..

Съгласен съм. Аз например се успокоявам с преки аналогии с живота - напр. кой навремето е застраховал от морски бури корабите, връщащи се от битка (да сте чували откъде произхожда думата "камикадзе" и ролята им в спасението на Япония от монголите на Кублай Хан през 1281?), пък що не и пясъчни бури в пустинята или др. форсмажорни събития. Същото са и "бъговете" на играта - кой е компенсирал Камбиз за изгубената му армия в пустинята?

Ако бях на авторите щях тези бъгове изрично да ги предвидя в правилата на играта като "случайни събития" или "природни събития", без разбира се да злоупотребявам и да ги причинявам целенасочено.
***
Да не говорим, че ако авторите решат могат да създадат някой по-мистичен свят и там пък вече да го игрят богове тип "гръцки" или "римски" - от онези, дето са си правели със смъртните каквото искат за кодош  и да се бъзикат с играчите. Ще е голям купон. Онез копеленца теологични в Древна Гърция са си имали любимци и такива дето не ги кефят и на едните са им трупали благини, а на вторите са им отпаряли гамашите... после ги менкат и така докато им омръзне... като се замисля това май не е добра идея :-))) Пък и знам ли ги може и сега да го правят...
« Последна редакция: Юни 11, 2008, 18:19:16 от yabu_sama » Активен
nemezis
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #7 -: Юни 12, 2008, 03:12:48 »

пак не ми отчете битка и този път не ми излизаите с номера че е развален сървъра имаше други битки след моята  Shocked
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #8 -: Юни 12, 2008, 03:24:53 »

пак не ми отчете битка и този път не ми излизаите с номера че е развален сървъра имаше други битки след моята  Shocked
Е то оставаше сървъра да е наред и да кажем ,че е счупен.. *pardon* Още едно момче се оплака от същия проблем - липса на доклади , неполучаване на военни точки и доблест ,  липса на промяна в нетната стойност...Докладвано е..След 9 тази сутрин се надявам да бъде отстранен максимално бързо..
« Последна редакция: Юни 12, 2008, 05:28:22 от ahilix » Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
sithlord
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #9 -: Юни 12, 2008, 09:23:43 »

да ама аз си загубих половината армия и доста обсадни и никакаж доклад!
не че сам сигурен,че няма как да ме победят ама искам да видя доклада и да си направя изводите!
ако искате мога да ви пусна с какжо сам атакувал и кого!
просто не виждам смисал,а и е невероятно поне за мен да загубя на полева!
ника в играта ми е сьштия!
Активен
osama
Гост
« Отговор #10 -: Юни 12, 2008, 09:38:07 »

Мирко , темата е за снощния проблем..Сега всичко е ок..

Не не ок. в блица армията ми проведе битка без доклад, и не се връща. битката е от преди минути.
Активен
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #11 -: Юни 12, 2008, 11:04:41 »

И при мен не е ОК, снощните битки - халал фира, бяха на сейф, но тая заран също не ги отчете, след около 50 мин трябва да накажа един досадник, ако не избяга естествено, вижте, оправете си проблема!!!
Активен

delenda est!
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!