Imperia Online България  
Май 03, 2024, 14:14:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Баланс във версия 5?  (Прочетена 4566 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #15 -: Октомври 29, 2010, 22:19:32 »

5% са за съюзната система ... там ми е най-голяма неяснота иначе с другото съм доло-горе наясно... а иначе това с населението не се бях замислял  Grin чак толкова задълбочено, но иначе за морала е яко, как мрат вианги повече номади и на импереца ноарала му пада сравнително по-бавно и при изравнени сили номада ще бяга поради липса на морал  Wink
Активен

Skarlet
Лейтенант
***

Karma: +31/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 162



Профил
« Отговор #16 -: Октомври 29, 2010, 22:22:04 »

... някой се друсат с хероин, а аз с ИО *pardon*

как те търпи жена ти  Grin
Активен

Мечтать не вредно, вредно не мечтать...
pocy
Редник
*

Karma: +4/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« Отговор #17 -: Октомври 29, 2010, 22:24:00 »

Всички можем да гадаем какво ще стане в бъдеще. Вожно е сега какво е положението. Ако всичко в баланса е добре може би тези които изкарат до края на ерата да разберат дали е така. Но акто е трагнало може ерата да е много кратка Grin
Активен
pocy
Редник
*

Karma: +4/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« Отговор #18 -: Октомври 29, 2010, 22:30:03 »

Абе обвинявали са ме в правене на програми и тем подобни заради засичане на армии на дари и такъв велик хакер като мен неможе да разбере някои от нещата в тази ера  *hihi* Просто седзя и се чудя в каква игра играя. Сигурно има 10 неща които да попитам някой които няма кой да ми отговори от старите играчи. Вярно че доста късно се включих но немисля че са научили нещо повече. *pardon*
Активен
pocy
Редник
*

Karma: +4/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« Отговор #19 -: Октомври 29, 2010, 22:31:38 »

Ако има някой който де ме светне в тази ера отивам в неговия съюз Grin
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #20 -: Октомври 29, 2010, 22:45:32 »

как те търпи жена ти  Grin
нямам  Cry Cry Cry аз ако имах дали щях да съм във форума в петък вечер  *freak*

Ако има някой който де ме светне в тази ера отивам в неговия съюз Grin
в съюза винаги има място
Активен

pocy
Редник
*

Karma: +4/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« Отговор #21 -: Октомври 29, 2010, 22:56:47 »

Разбирам те за това. Принципно би трябвало да е така. Но ако си имперец би трябвало да се защитаваш постоянно от набези. Това те води към някои други ери. Ако е така направено хубаво стига да се уравновесят по някое време нещата. Става въпрос че ако имаш малко стратегическо мислене да можеш да се защитаваш и да се развиваш едновременно. Представи си че номедите вече са натрупали вече толкова армия че ще трябва да правиш само армия за да може да се защитаваш. Немисля че ще е щестно да правиш само пъщи за да можеш в бъдеще живот и здраве да си го върнеш и то в защита.
Активен
Markedjani
Лейтенант
***

Karma: +18/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 181



Профил
« Отговор #22 -: Октомври 30, 2010, 11:55:27 »

лично за мене нещата стоят по следния начин ВОЕННО : номадите са по напреде във леките ( времево в играта), при тежките малко ще се уравновесят нещата срещу импереца , и накрая при елита импереца ще има предимство . при ИКОНОМИКА : при леки и тежки номада е напреде а при елита импереца ще има предимство... кръстоската на двете неща ИЗВОД (за мене), в началото на играта номада кърти мивки ,в среден етап на играта ще има баланс икономика със воиска но при късния етап импереца ще превъзхожда както икономически така и военно номада ... един номад няма да издържи на атаки от страна на имперец (говоря 1 срещу 1), поради факта че импереца ще има повече паплач в мините и от там следователно повече ресурс ,от към военно номада ще има само конните стрелци пред импереца които от своя страна ще има гвардията за тая работа .......... има и други фактори които ме навеждат на мисълта че трябва да са 2 номада срещу един имперец за да има баланс след 6 месеца  . Според мене ако искате да сте фермер и да си седите на дефенс и много рядко да натупвате някои по след играч избора за вас е имперец , ако искате да се млатите още в ранен стадии избирате номад и се забавлявате до към 5 или 6 месец когато иде някои оцелял имперец които да ви ступа ступа с 2 -ти по малка армия и да ви убие всякакво желание за игра ...така мисля аз
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!