Imperia Online България  
Май 20, 2024, 09:00:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Новия форум най-добър ли е до момента?
Да - направо върхът Wink - 10 (18.2%)
По-добър от предишния но не и от този от Бета - 12 (21.8%)
Няма разлика - все си е същия - 15 (27.3%)
Не - ама хич не ми допада - 18 (32.7%)
Общ брой гласове: 44

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Харесва ли Ви новия Форум ?  (Прочетена 19275 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Gioia
Amesha Spenta‎ annoiato alla morte
Редник
*

Karma: +518/-763
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


In vita mors, in morte vita!


Профил WWW
« Отговор #60 -: Октомври 12, 2007, 16:55:04 »

друго му мислиш ти ..  >Grin
Embarrassed
Активен

оп, зарибих се регвайте се от тук моля, че ми трябват точки Smiley http://www.erepublik.com/bg/referrer/Gioia+Stellina
ledeniq
- Съвестта е като девствеността: ако я загубиш е завинаги.
Редник
*

Karma: +28/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 30



Профил
« Отговор #61 -: Октомври 12, 2007, 22:45:18 »

а бе лошо не ти мисля...
каквото и да е ,май все добре  сладурче;)
А във форума просто няма какво да протеш ,нищо сериозно ,както бе писал някой ,това си жив чат.Нямате ли чат бе хораааааа Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?? >Grin
« Последна редакция: Октомври 13, 2007, 06:51:17 от ledeniq » Активен

КОГАТО ВСИЧКО СВЪРШИ - ОСТАВА БЪДЕЩЕТО !!
Insane
Редник
*

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #62 -: Октомври 13, 2007, 00:20:33 »

каквото и да е май все добре  сладурче;)
Абе каквото и да е във форума просто няма какво да протеш нищо сериозно ,както бе писал някой това си жив чат.Нямате ли чат бе хораааааа Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?? >Grin
Допускаш по - голям брой правописни грешки от мен,което до преди да прочета изказването ти мислех за невъзможно  ;D
Активен
ledeniq
- Съвестта е като девствеността: ако я загубиш е завинаги.
Редник
*

Karma: +28/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 30



Профил
« Отговор #63 -: Октомври 13, 2007, 06:27:11 »

Допускаш по - голям брой правописни грешки от мен,което до преди да прочета изказването ти мислех за невъзможно  ;D
Хвана ме !!!  Shocked ;D
eто на пооправих го Embarrassed
« Последна редакция: Октомври 13, 2007, 06:52:49 от ledeniq » Активен

КОГАТО ВСИЧКО СВЪРШИ - ОСТАВА БЪДЕЩЕТО !!
Gioia
Amesha Spenta‎ annoiato alla morte
Редник
*

Karma: +518/-763
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


In vita mors, in morte vita!


Профил WWW
« Отговор #64 -: Октомври 15, 2007, 09:38:03 »

Допускаш по - голям брой правописни грешки от мен,което до преди да прочета изказването ти мислех за невъзможно  ;D
егати, едвам го разчетох, сигурно за това подсъзнателно съм му обърнала внимание, напомнял ми е за теб  *kissgirl*, а може просто мъжете така да контактуват с мне, почват да ми пишат с някакъв специален код Wink
Активен

оп, зарибих се регвайте се от тук моля, че ми трябват точки Smiley http://www.erepublik.com/bg/referrer/Gioia+Stellina
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #65 -: Октомври 15, 2007, 12:00:58 »

егати, едвам го разчетох, сигурно за това подсъзнателно съм му обърнала внимание, напомнял ми е за теб  *kissgirl*, а може просто мъжете така да контактуват с мне, почват да ми пишат с някакъв специален код Wink

Аз пък си мислех,че всики които общуват с теб пишат с кръв по стената ..... заблудил съм се   *pardon*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Gioia
Amesha Spenta‎ annoiato alla morte
Редник
*

Karma: +518/-763
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


In vita mors, in morte vita!


Профил WWW
« Отговор #66 -: Октомври 15, 2007, 12:16:52 »

Аз пък си мислех,че всики които общуват с теб пишат с кръв по стената ..... заблудил съм се   *pardon*
ааа няма такова нещо, моите не пишат, а пъшкат, ;D (ако не вярваш дай малко кръв да видиш какъв кеф е да те целуват по врата) а и доказателства и следи не оставям никъде, а бе да не ме бъркаш с Джак изкормвача и неговите жертви, те като такива писателки-стенописки се изявиха
Активен

оп, зарибих се регвайте се от тук моля, че ми трябват точки Smiley http://www.erepublik.com/bg/referrer/Gioia+Stellina
ledeniq
- Съвестта е като девствеността: ако я загубиш е завинаги.
Редник
*

Karma: +28/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 30



Профил
« Отговор #67 -: Октомври 15, 2007, 14:17:27 »

егати, едвам го разчетох, сигурно за това подсъзнателно съм му обърнала внимание, напомнял ми е за теб  *kissgirl*, а може просто мъжете така да контактуват с мне, почват да ми пишат с някакъв специален код Wink
хахаха за твоето подсъзнание няма да коментирам ,то е ясно !!!Гладна кокошка просо сънува!!
А за правописа заразно е -току виж другия път съм написал "мне "вместо  мен  *hahaha*
« Последна редакция: Октомври 15, 2007, 14:25:11 от ledeniq » Активен

КОГАТО ВСИЧКО СВЪРШИ - ОСТАВА БЪДЕЩЕТО !!
Gioia
Amesha Spenta‎ annoiato alla morte
Редник
*

Karma: +518/-763
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


In vita mors, in morte vita!


Профил WWW
« Отговор #68 -: Октомври 15, 2007, 14:47:22 »

хахаха за твоето подсъзнание няма да коментирам ,то е ясно !!!Гладна кокошка просо сънува!!
А за правописа заразно е -току виж другия път съм написал "мне "вместо  мен  *hahaha*
бая си го мислил тоя отговор, като гледам корекциите, толкова ти е заето съзнанито, че няма време да стигнеш до подсъзнанието, а какво сънуват кокошките може да знае само пернато като теб Smiley
Активен

оп, зарибих се регвайте се от тук моля, че ми трябват точки Smiley http://www.erepublik.com/bg/referrer/Gioia+Stellina
ledeniq
- Съвестта е като девствеността: ако я загубиш е завинаги.
Редник
*

Karma: +28/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 30



Профил
« Отговор #69 -: Октомври 15, 2007, 14:47:26 »

бая си го мислил тоя отговор като гледам корекциите, толкова ти е заето съзнанито, че няма време да стигне до подсъзнанието, а какво сънуват кокошките може да знае само пернато като теб Smiley
аз поне правя корекции ,взимам забележка когато съм в грешка , а ти слънце златно само ме лъжеш нито си лека като перце ( виж стария форум ,ако нямаш ще ти пратя линк) нито кръв пиеш  ;D Скъпа та ти си легенда ,а щях да забравя май само за пъшкането не излъга  >Grin
Активен

КОГАТО ВСИЧКО СВЪРШИ - ОСТАВА БЪДЕЩЕТО !!
Gioia
Amesha Spenta‎ annoiato alla morte
Редник
*

Karma: +518/-763
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


In vita mors, in morte vita!


Профил WWW
« Отговор #70 -: Октомври 15, 2007, 14:49:57 »

аз поне правя корекции ,взимам забележка когато съм в грешка , а ти слънце златно само ме лъжеш нито си лека като перце ( виж стария форум ,ако нямаш ще ти пратя линк) нито кръв пиеш  ;D Скъпа та ти си легенда ,а щях да забравя май само за пъшкането не излъга  >Grin
ц-ц-ц-ц разкриха меееееее Cry

а ти в желанието си да се правиш на недостъпен, твърде лесно се поддаде, а и поне нещо полезно направих за теб, предизвикакх ги да ти покажат стария форум, а съответно в теб възбудих любопитството за да имаш желание изобщо да го разгледаш  ;D, само добрини ви правя и все сте недоволни, поне жени да бяхте та да има някакво обяснение...
Активен

оп, зарибих се регвайте се от тук моля, че ми трябват точки Smiley http://www.erepublik.com/bg/referrer/Gioia+Stellina
ledeniq
- Съвестта е като девствеността: ако я загубиш е завинаги.
Редник
*

Karma: +28/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 30



Профил
« Отговор #71 -: Октомври 15, 2007, 14:56:20 »

ц-ц-ц-ц разкриха меееееее Cry

а ти в желанието си да се правиш на недостъпен, твърде лесно се поддаде, а и поне нещо полезно направих за теб, предизвикакх ги да ти покажат стария форум, а съответно в теб възбудих любопитството за да имаш желание изобщо да го разгледаш  ;D, само добрини ви правя и все сте недоволни, поне жени да бяхте та да има някакво обяснение...
незнам за теб дали четеш , но благодарение на Трипин разгледах стария форум ,а на теб мога да ти благодаря само за това ,че ми губиш времето тук!!!! и да за теб съм недостъпен   >Grin Благодаря ти трипин   Smiley
Активен

КОГАТО ВСИЧКО СВЪРШИ - ОСТАВА БЪДЕЩЕТО !!
Gioia
Amesha Spenta‎ annoiato alla morte
Редник
*

Karma: +518/-763
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


In vita mors, in morte vita!


Профил WWW
« Отговор #72 -: Октомври 15, 2007, 15:04:00 »

незнам за теб дали четеш , но благодарение на Трипин разгледах стария форум ,а на теб мога да ти благодаря само за това ,че ми губиш времето тук!!!! и да за теб съм недостъпен   >Grin Благодаря ти трипин   Smiley
Smiley леле, ще си разплета чорапите, тъкмо се засилих да те достъпвам, ;D ако те свалях вече щеше да си разбрал, а не други мъже да ти обясняват в каква ситуация си, а дали си губиш времето, твоя работа, на мен не ми пречи да си го губя и точно за това съм тук, не се пали толкова, че верно ще се разтопиш, както съм ти обещала  Wink
п.п. всъщност кога сме обсъждали твоята достъпност и на кой мой въпрос ми отговаряш с
и да за теб съм недостъпен
« Последна редакция: Октомври 15, 2007, 15:05:54 от Gioia » Активен

оп, зарибих се регвайте се от тук моля, че ми трябват точки Smiley http://www.erepublik.com/bg/referrer/Gioia+Stellina
ledeniq
- Съвестта е като девствеността: ако я загубиш е завинаги.
Редник
*

Karma: +28/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 30



Профил
« Отговор #73 -: Октомври 15, 2007, 15:05:25 »

Smiley леле, ще си разплета чорапите, ако те свалях вече щеше да си разбрал, а не други мъже да ти обясняват в каква ситуация си, а дали си губиш времето, твоя работа, на мен не ми пречи да си го губя и точно за това съм тук, не се пали толкова, че верно ще се разтопиш, както съм ти обещала  Wink
само дето ти ще потънеш   :-\ а пази боже даже не съм си помислил ,че ме сваляш ще си сложа в джоба връзка с чесън  Smiley
« Последна редакция: Октомври 15, 2007, 15:07:18 от ledeniq » Активен

КОГАТО ВСИЧКО СВЪРШИ - ОСТАВА БЪДЕЩЕТО !!
Gioia
Amesha Spenta‎ annoiato alla morte
Редник
*

Karma: +518/-763
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


In vita mors, in morte vita!


Профил WWW
« Отговор #74 -: Октомври 15, 2007, 15:06:49 »

само дето ти ще потънеш   :-\
поне няма да затъна
Активен

оп, зарибих се регвайте се от тук моля, че ми трябват точки Smiley http://www.erepublik.com/bg/referrer/Gioia+Stellina
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!