Imperia Online България  
Май 23, 2024, 03:27:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дискусия за Световно първенство по ИО 2015  (Прочетена 59139 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #285 -: Ноември 25, 2015, 18:32:04 »

Значи акаунт Чайник/Ицо,казва,че Радо не разбира от съюзни битки,но се опитвал и дал всичко от себе си.Ми страхотно.Защо тогава е командир и разтяга локуми и компетентност цяло Световно и сега тук.
Този Радо,каза ли че е в съюз с натресани съотборници? Съюзът е негов?
Този Радо написа ли директни обиди в трибуна към хора от съюза,използвайки ВИЕ? Кои са НИЕ?
Този Радо не разбира ли,че с голям онн е просто един ''наглеждач'' та се изживяваше като фактор?
Командния състав как беше избран изобщо?
Кой изгони играчите в акаунт Dianalover?
Кой даде акаунт и после си го взе и игра с два?
Кой реши,че Бразилия-съперникът на България от създаването на Световното,може да ни бъде съюзник?
Кой от вас потърси помощ,съвет,диалог,с играчи ставали Световни,побеждавали Джон(изключвам Юри-той наистина се опитваше)?
Защо измерването в приноса за съюза се измерва с диаманти и нето ?
Защо Лидерът все пак реши да трупа доблест в началото и да изостава?
Защо толкова често се споменаваше и усещаше че всичко правят Кийп?Давате ли си сметка защо други не дойдоха?
Защо имахте шпионски профили в други съюзи?
Защо използвахте скрипт ,вместо да докладвате Хърватия за същия?
ЗАЩО НЕ СЪЗДАДОХТЕ ОТБОР,В КОЙТО ВСЕКИ ДА СИ ЗНАЕ МЯСТОТО И ДА СЕ ЧУВСТВА ДОСТОЕН,ПЪЛНОЦЕНЕН И ДОВОЛЕН ОТ СЕБЕ СИ,ВЪПРЕКИ ПОЗИЦИЯТА КОЯТО ЗАЕМА?

п.п.6то място е прекрасен резултат-наистина.Предвид въпросите ми-много се надскочихте,за което ви поздравявам искрено.

Що не вземе да си се върнеш в дупката от която изпълзя Smiley
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #286 -: Ноември 25, 2015, 18:40:42 »

Добре де не ни писна да дъвчем едно и също?Световното мина и всеки си е взел някаква поука предполагам...Лично аз съм си взел и ако участвам в някое следващо световно вярвам,че ще се справя още по-добре Smiley Нека да не дъвчем едно и също нещо,а да почнем да работим за следващото световно лично мое мнение и неискам да го натрапвам на никой Smiley Успех на всички в личен и игрови план.Тва е от мен bgflag bgflag bgflag bgflag
Активен

chainik
Редник
*

Karma: +26/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #287 -: Ноември 25, 2015, 18:41:45 »

Значи акаунт Чайник/Ицо,казва,че Радо не разбира от съюзни битки,но се опитвал и дал всичко от себе си.Ми страхотно.Защо тогава е командир и разтяга локуми и компетентност цяло Световно и сега тук.
Този Радо,каза ли че е в съюз с натресани съотборници? Съюзът е негов?
Този Радо написа ли директни обиди в трибуна към хора от съюза,използвайки ВИЕ? Кои са НИЕ?
Този Радо не разбира ли,че с голям онн е просто един ''наглеждач'' та се изживяваше като фактор?
Командния състав как беше избран изобщо?
Кой изгони играчите в акаунт Dianalover?
Кой даде акаунт и после си го взе и игра с два?
Кой реши,че Бразилия-съперникът на България от създаването на Световното,може да ни бъде съюзник?
Кой от вас потърси помощ,съвет,диалог,с играчи ставали Световни,побеждавали Джон(изключвам Юри-той наистина се опитваше)?
Защо измерването в приноса за съюза се измерва с диаманти и нето ?
Защо Лидерът все пак реши да трупа доблест в началото и да изостава?
Защо толкова често се споменаваше и усещаше че всичко правят Кийп?Давате ли си сметка защо други не дойдоха?
Защо имахте шпионски профили в други съюзи?
Защо използвахте скрипт ,вместо да докладвате Хърватия за същия?
ЗАЩО НЕ СЪЗДАДОХТЕ ОТБОР,В КОЙТО ВСЕКИ ДА СИ ЗНАЕ МЯСТОТО И ДА СЕ ЧУВСТВА ДОСТОЕН,ПЪЛНОЦЕНЕН И ДОВОЛЕН ОТ СЕБЕ СИ,ВЪПРЕКИ ПОЗИЦИЯТА КОЯТО ЗАЕМА?

п.п.6то място е прекрасен резултат-наистина.Предвид въпросите ми-много се надскочихте,за което ви поздравявам искрено.




Като завършиш 5 ти по нето на световно тогава ще дам отговор на тъпите въпроси които си задал Smiley
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #288 -: Ноември 25, 2015, 18:46:41 »

Тъпи са -да.Защото нямат отговор.Каталунец,съобразявай се малко. *PUNISH*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #289 -: Ноември 25, 2015, 18:52:02 »

Тъпи са -да.Защото нямат отговор.Каталунец,съобразявай се малко. *PUNISH*
С кое да се съобразя ? ти Съобрази ли се ? Ти какво направи на световното ? а да класира профил и после го изтегли да се вкара резерва ... вярно ... Колко пари наля ? колко време отдели ? Ако беше отделил време да помогнеш на отбора колкото да плюеш сега можеше и да е по добре ... изобщо не ми излизай със номера не играх заради този и онзи ... знам че ся ти се е паднало да ни тропаш и да се правиш на кой знае кво ама не си познал .... и мен не ми харесваше Юри в отбора и мен не ми харесваше да играя с някой хора ама си преглътнах егото и отделих един месец да играя с профили дето не са мой ... направих го не заради теб Юри Нели Дани Ицо или друг от киип ами заради Националния и понеже ме помолиха ! Щом за теб е по важно егото дръж си го ама спри да ми се правиш на 2 и половина спрете да хеитвате и да се правите на лицемерни какво можело какво не можело това е >
Това можахме това направихме като не ви харесва да се бяхте класирали да го бяхте направили по добре !
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #290 -: Ноември 25, 2015, 19:15:35 »

С кое да се съобразя ? ти Съобрази ли се ? Ти какво направи на световното ? а да класира профил и после го изтегли да се вкара резерва ... вярно ... Колко пари наля ? колко време отдели ? Ако беше отделил време да помогнеш на отбора колкото да плюеш сега можеше и да е по добре ... изобщо не ми излизай със номера не играх заради този и онзи ... знам че ся ти се е паднало да ни тропаш и да се правиш на кой знае кво ама не си познал .... и мен не ми харесваше Юри в отбора и мен не ми харесваше да играя с някой хора ама си преглътнах егото и отделих един месец да играя с профили дето не са мой ... направих го не заради теб Юри Нели Дани Ицо или друг от киип ами заради Националния и понеже ме помолиха ! Щом за теб е по важно егото дръж си го ама спри да ми се правиш на 2 и половина спрете да хеитвате и да се правите на лицемерни какво можело какво не можело това е >
Това можахме това направихме като не ви харесва да се бяхте класирали да го бяхте направили по добре !
Grin Стига с тва ЕгО бе Grin
Помогнал съм когато са ме помолили.Може да е малко,но е направено.Може да е минимално,но съм го направил.Щото,когато акаунт в който влизах,беше оставен на наглеждач(баш на теб),когато влязох изпратената армия за блокиране на турците,беше оставена да се разбие,имаше свободно 150к население,къщите бяха запушени,а прираста на минус....всичко това отнемаше 3 мин-наемане на къщи-1мин,оправяне на губернатори с ферми-1 мин,наемане на население-5 сек,връщане на атака-един клик-2 сек Wink Елементарни неща за взаимопомощ.
Не ви хейтвам.Пиша неща,които са ми направили лошо впечатление.Защо да не го направя?Мн се засягате.Това е дискусия-баси.Да,не играхме заради Юри-нищо не можеше да ме накара да си дам парите,времето,нервите,взаимоотношенията с хората,които щяха да са в акаунта,когато видях,че той ще е там.Щях да направя скандал,след като го чета.Познавам се-постъпих правилно.
Световното е бърза игра,под диктатура и с участие на подготвени хора-видях,че не сте готови за това.Карма.
Пак казвам,представихте се добре,стига ми изопачавай думите.Обиждам само тези които обиждат Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
chainik
Редник
*

Karma: +26/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #291 -: Ноември 25, 2015, 20:41:31 »

Grin Стига с тва ЕгО бе Grin
Помогнал съм когато са ме помолили.Може да е малко,но е направено.Може да е минимално,но съм го направил.Щото,когато акаунт в който влизах,беше оставен на наглеждач(баш на теб),когато влязох изпратената армия за блокиране на турците,беше оставена да се разбие,имаше свободно 150к население,къщите бяха запушени,а прираста на минус....всичко това отнемаше 3 мин-наемане на къщи-1мин,оправяне на губернатори с ферми-1 мин,наемане на население-5 сек,връщане на атака-един клик-2 сек Wink Елементарни неща за взаимопомощ.
Не ви хейтвам.Пиша неща,които са ми направили лошо впечатление.Защо да не го направя?Мн се засягате.Това е дискусия-баси.Да,не играхме заради Юри-нищо не можеше да ме накара да си дам парите,времето,нервите,взаимоотношенията с хората,които щяха да са в акаунта,когато видях,че той ще е там.Щях да направя скандал,след като го чета.Познавам се-постъпих правилно.
Световното е бърза игра,под диктатура и с участие на подготвени хора-видях,че не сте готови за това.Карма.
Пак казвам,представихте се добре,стига ми изопачавай думите.Обиждам само тези които обиждат Wink

Ама приятелю, ние на такива като теб разчитахме да помагате бре ! Такива дето знаят играта и имат свободно време.
Активен
chainik
Редник
*

Karma: +26/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #292 -: Ноември 25, 2015, 20:46:21 »

И не ми е идвало наум , че някой е мислел че на световното играе за мен или за Кееп ! Мислех си че всички играят за България и се бият за нея независимо от това с кой !
Активен
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #293 -: Ноември 25, 2015, 21:49:16 »

Изобщо не разбирам как станах проблем за съюза и ако е така, защо бях помолен да се върна от голяма част от офицерския състав.
Днес от по-опитните играчи във форума разбрах, че в империя онлайн активността не е важна, по-важно е да си форумен бабаит. По- важно е да се откажеш и да не играеш повече. По-важно е да чакаш във форума някой да те помоли за помощ, вместо да бъдеш част от съюза или ако не си имал възможността - да предложиш помощ ти. Научих и още, но не съм сигурен дали иронията се усеща добре в писмен вид.
Признавам интересни сте, както и провокатори с висок коифицент за успех. Предполагам, че ще продължавате така и до следващото световно. Вземете участие в него и се радвайте, че същите които плюете сега не се предадоха, когато вие го направихте и осигуриха място на България, което и дава пълна хазна с диаманти. Колкото до класирането, нека ние съжеляваме че не постигнахме медал. Вие какви притенции имате като нито сте играли, нито сте помагали?!
« Последна редакция: Ноември 25, 2015, 21:55:14 от pwnflakes » Активен

-Naughtyred
Retired.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #294 -: Ноември 25, 2015, 21:58:23 »

И не ми е идвало наум , че някой е мислел че на световното играе за мен или за Кееп ! Мислех си че всички играят за България и се бият за нея независимо от това с кой !

Е да де ама го обясни на онези 15 човека дето останахме с това усещане Wink .
По-лошото е че се опитахте да замажете гафа с Бразилия .
А най-лошото е че издъннката ви с Дипломацията си се опитахте да я замажете като ГОРДОСТ .

Самият факт , че по класиране ти си най-успешният Лидер на България за близките 2 световни (  без да намесвам 2013 и проблемите там , говоря като класиране ) и отбора ти завърши на 1-во място по спечелени битки . Показва че световното е добро  . Лично за мен този национал трбваше да е основата за НАДГРАЖДАНЕТО за 2016 . Просто не си струваше нервите и скандалите , а бяха ценни хората и колектива , иначе всяка година ще се налага да започвате отново и отново . Ето аз няма да участвам за България през 2016 , но ще ви наблюдавам . Успех следващият път
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #295 -: Ноември 25, 2015, 22:01:25 »

И ти си една издънка, ама няма кой да те замаже, г-н Капацитет.  Cry
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #296 -: Ноември 25, 2015, 22:02:30 »

Признавам интересни сте, както и провокатори с висок коифицент за успех. Предполагам, че ще продължавате така и до следващото световно. Вземете участие в него и се радвайте, че същите които плюете сега не се предадоха, когато вие го направихте и осигуриха място на България, което и дава пълна хазна с диаманти. Колкото до класирането, нека ние съжеляваме че не постигнахме медал. Вие какви притенции имате като нито сте играли, нито сте помагали?!


Радко мина всякакви граници . Я ми кажи на теб койти даде хазната бре ? Не ти прави чест за този недостоен пост . Това е все едно да се изполючеш в лицето на всички отбораи преди теб и да ги отречеш бре . Нямам повече коментар . Това трбва да е показно , колко съм бил прав за човека РАЗДЕЛИТЕЛ  .

 Grin
« Последна редакция: Ноември 25, 2015, 22:08:23 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #297 -: Ноември 25, 2015, 22:20:22 »

Аз зададох елементарни въпроси.Вие ги приемате като плюене и хейт.Отговорете си сами тогава и давайте напред.
Потретвам:Представихте се над моите очаквания и ви поздравявам.
п.п.А ти Радко,не си бил проблемът,нито Юри.Не се изкарвайте толкова важни.Просто по-скоро навредихте,отколкото помогнахте.Всеки се учи от грешките си...уж Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #298 -: Ноември 25, 2015, 22:26:15 »

Много сте заблудени бре дайте пара и тогава ми говорете за медали  *suicide* То вашата работа стана " ти може да си бил там но на мене ми казаха " Grin Grin Grin Grin

За толкова пара 6 място си е 1во
« Последна редакция: Ноември 25, 2015, 22:27:55 от mahimus » Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #299 -: Ноември 25, 2015, 22:28:34 »

Аз зададох елементарни въпроси.Вие ги приемате като плюене и хейт.Отговорете си сами тогава и давайте напред.
Потретвам:Представихте се над моите очаквания и ви поздравявам.
п.п.А ти Радко,не си бил проблемът,нито Юри.Не се изкарвайте толкова важни.Просто по-скоро навредихте,отколкото помогнахте.Всеки се учи от грешките си...уж Wink

Чакай сега малко по-сериозно . Би ли ми казал , аз с какво навредих ? Може да не съм играл на МАКС , но не мисля че не съм играл . ДА не си давах зор , но не бях единствен . Оставих в Хазната МАКС дарения и 202М злато . Кажи ми като игра с какво НАВРЕДИХ , ако изключим че поведението ми беше арогантно .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!