Imperia Online България  
Май 07, 2024, 04:07:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Масови съобщения в съюза  (Прочетена 1265 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bolliar
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« -: Март 06, 2011, 00:08:09 »

Искренно се надявах / а и не само аз / в новата версия на играта , да се премахне това невероятно недоразумение, да не могат всички членове да даден съюз да пишат масови съобщения , които да се виждат от всички членове. Някой би ли ми обяснил логиката на това " велико " решение. Ако за сметка на масовите съобщения са ни дали този страхотен чат / малкото прозорче, което понякога бяга по екрана и не можеш да го затвориш / то бих ги поздравил за тази "невероятна" идея *crazy*
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #1 -: Март 06, 2011, 00:26:15 »

Ако всички пращат масови , то ще стане лудница в големите съюзи. Когато са много не всяко се прочита - сега "Командира" / "Генерала" ги прочита тези от групата си и праща на масови само важните
Активен

bolliar
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #2 -: Март 06, 2011, 00:48:21 »

Добре, но аз пак не виждал логиката в това нещо. Ако бъдат разрешени всеки сам ще има възможността да избира кое съобщение да чете и кое не, а да не говорим за комуникацията по време на война. Все пак не играят само лидерите и участниците с позиции в съюза, а всички останали да ги подържаме....
Активен
bronks
Редник
*

Karma: +30/-99
Неактивен Неактивен

Публикации: 46



Профил
« Отговор #3 -: Март 06, 2011, 00:55:36 »

Добре, но аз пак не виждал логиката в това нещо. Ако бъдат разрешени всеки сам ще има възможността да избира кое съобщение да чете и кое не, а да не говорим за комуникацията по време на война. Все пак не играят само лидерите и участниците с позиции в съюза, а всички останали да ги подържаме....
за това е скайп, в играта и без това не е сигурно и почти никои не пише там
Активен

Господи, моля ти се дай ми търпение, защото ако ми дадеш сила ще ги избия ВСИЧКИТЕ!!!
bolliar
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #4 -: Март 06, 2011, 01:22:02 »

Да, вярно е, че има скайп..., а за сигурност ако говорим, то в големите съюзи така или иначе не знаеш кой, кой е ако не си играл с тях и преди. Така, че и по скайпа да се комуникира пак не е сигурно понеже няма да знаеш на кой си го дал. Въпроса е, поради каква причина премахнаха тази опция за масовите съобщения и ако сега искаш да кажеш на няколко съзници нещо, ще трябва да напишеш доста  лични съобщения.
Активен
bolliar
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #5 -: Март 06, 2011, 01:49:28 »

Е нека помислят и дано да стане, че и без това са доста малко нещата от които обикновеният член в даден съюз би се почуствал като част от него / освен да внася в касата /, а масовите съобщения биха могли да бъдат едно от тях...Smiley
Активен
щарак-щарак
Сержант
**

Karma: +151/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


To beer, or not to beer: that is the question ...


Профил
« Отговор #6 -: Март 06, 2011, 05:30:15 »

ха..
ми...
   То като не ме интересува какво са си писали на масови в съюза винаги мога да ги изтрия без да ги чета, ако  си ме интересува ще си отделя 10-15 мин в четене или колкото е необходимо, но със сигурност и в двата случая това няма да пречи но комуникацията в един съюз, както се случва с  ограничаването на масовите съобщения само на членовете с пост в съюза.
   Сега един съюз без скайп чат  не може да постигне и част от постиженията си и то само заради въпросното ограничаване. 50 членен съюз - ако разчитат единствено на малцината генерали  за препращане на масови..и то когато са на линия, защото не са длъжни да са по 18-20 часа в играта, за да отреагират навреме при атаки ..е, обречени са на провал. Отделен е въпроса че комуникацията сближава и сплотява хората и ги прави ефективни и съпричастни, нещо, което също става вече или по скайпа, ай си кю, домофона или кое да е средство за комуникаци ..или изобщо не става в играта.

П.П. Излагам си мнението с пълното съзнание, че това се е коментирало преди време, а и все още възникват теми за коментиране по този въпрос. Просто в момента получих изненадващ шоков удар от аргументите за ограничаването на масовите съобщения. *xxx*
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!