Imperia Online България  
Май 09, 2024, 13:15:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЗАЩО ОРЕЛА Е ЦАРЯ НА ВЪЗДУХА  (Прочетена 13083 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mvttvm
Сержант
**

Karma: +10/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Всеки луд..... с номера си


Профил
« Отговор #15 -: Ноември 04, 2009, 16:53:40 »

Браво тогава, само мога да кажа, че добре асимилираш наученото........
Активен

Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
slavrn
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


Профил
« Отговор #16 -: Ноември 04, 2009, 17:08:56 »

искам само да кажа на мишлетата от апачи че договор ще подпишем с тях ама следващата ера ако ми е машала ако ли не хасмукар на вилица.........тази ера малко ще им правим тек шамари тумангел песници антивратни жили и после тъмно тъмно заря докато не станат за смях на целия свята а на този иначе толкова добър играч ама по характер eagle има една циганска поговорка която съм сигурен че един ден ще го сполети поговорката е чурули моро коркоро в превод птиците умират сами
Активен
mvttvm
Сержант
**

Karma: +10/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Всеки луд..... с номера си


Профил
« Отговор #17 -: Ноември 04, 2009, 17:20:08 »

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
ioda
Редник
*

Karma: +55/-114
Неактивен Неактивен

Публикации: 44



Профил
« Отговор #18 -: Ноември 04, 2009, 17:42:10 »

 bgflag bgflag bgflag *KING* *KING* *GIRL_CRY* *GIRL_CRY* *GIRL_CRY*
Активен

не очаквай да ти ръкопляскат, задето си постъпил правилно, нито пък да ти простят когато сгрешиш.
adhezion
Сержант
**

Karma: +4/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 54



Профил
« Отговор #19 -: Ноември 06, 2009, 17:47:45 »

Договор ще видите през крив макарон *hahaha* Да знаеш, че аз веднъж се лъжа, така че се насладедете се до край на моментната си слава Tongue
*hihi* *rose* *ok*
Активен

Poli
Редник
*

Karma: +98/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Vavilon


Профил
« Отговор #20 -: Ноември 07, 2009, 14:50:55 »

Орльо, и ти, птицо проклета,
за чия империя там тъй грозно грачиш?

 *hihi*
Активен

"Още не съм срещнала котката, която да се интересува какво говорят за нея мишките!"
kaly69
Гост
« Отговор #21 -: Ноември 07, 2009, 14:54:55 »

абе не знам, ама някой му е подрязал крилцата на царя на въздуха   Lips Sealed
няма го вече да грачи  *hahaha*
Активен
mvttvm
Сержант
**

Karma: +10/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Всеки луд..... с номера си


Профил
« Отговор #22 -: Ноември 07, 2009, 14:58:27 »

Браво, браво крайно време беше да си намери майстора............ *hihi*
Активен

Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
ioda
Редник
*

Karma: +55/-114
Неактивен Неактивен

Публикации: 44



Профил
« Отговор #23 -: Ноември 07, 2009, 16:31:56 »

здравейте, още съм тук  bgflag bgflag bgflag
Активен

не очаквай да ти ръкопляскат, задето си постъпил правилно, нито пък да ти простят когато сгрешиш.
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #24 -: Ноември 07, 2009, 16:32:29 »

Орльо, и ти, птицо проклета,
за чия империя там тъй грозно грачиш?

 *hihi*

Това е Българска литература и небива да се гаврши със нея ! Гордей се че си Българин обиждай със квото щеш но не по този начин не обиждаш само играча а всеки българин ! Творбата със която така гадно се подиграваш е на тема Обесването на Васил Левски ( Един от най великите Български борци за свобода ) Вместо да се гавриш със стиховете на Ботев се гордей със тях .........  Sad
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
adhezion
Сержант
**

Karma: +4/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 54



Профил
« Отговор #25 -: Ноември 07, 2009, 16:36:17 »

Това е Българска литература и небива да се гаврши със нея ! Гордей се че си Българин обиждай със квото щеш но не по този начин не обиждаш само играча а всеки българин ! Творбата със която така гадно се подиграваш е на тема Обесването на Васил Левски ( Един от най великите Български борци за свобода ) Вместо да се гавриш със стиховете на Ботев се гордей със тях .........  Sad


Стига бъди такъв моралист и ти.  Embarrassed
Активен

Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #26 -: Ноември 07, 2009, 16:38:26 »

Стига бъди такъв моралист и ти.  Embarrassed

А не трябва ли тука не говоря че някои ми обижда съюза или приятел а говоря за подигравка със Българсаката ни история и литературно наследство ! На 17 години сам и не си позволявам да се гавра публично със някоя творба на велики писатели та какво остава аз да го обеснявам на някои много по стар от мене ! Егати чудото ........
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
kaly69
Гост
« Отговор #27 -: Ноември 07, 2009, 16:43:30 »

Като толкова претендираш, че се гордееш с българската литература, не е зле поне да научиш и да се изразяваш литературно правилно  Cool
(за правописа пък дори не ми се говори...)
« Последна редакция: Ноември 07, 2009, 16:49:15 от kaly69 » Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #28 -: Ноември 07, 2009, 16:57:47 »

Ахахах тва че ползвам абв кирилизатор е достатъчно да се каже откъде идвад грешките ми ! Вие си мислете квото искате и говорете срещу мене квото искате много ме боли фара ама така да се подиграваш на стихотворение на велик българин моля моля тука трябва да ме подкрепят и много други защото не е правилно ..... Аз съм ученик имам още много да уча и се радвам че поне сам научил достатъчно че да кажа ( АЗ НЕ СЕ ПОДИГРАВАМ СЪС БЪЛГАРИЯ )  *stop* И ЧЕ СЪМ ИСТИНСКИ БЪЛГАРИН

Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Marian1977
Лейтенант
***

Karma: +72/-76
Неактивен Неактивен

Публикации: 124



Профил
« Отговор #29 -: Ноември 07, 2009, 17:24:33 »

Ахахах тва че ползвам абв кирилизатор е достатъчно да се каже откъде идвад грешките ми ! Вие си мислете квото искате и говорете срещу мене квото искате много ме боли фара ама така да се подиграваш на стихотворение на велик българин моля моля тука трябва да ме подкрепят и много други защото не е правилно ..... Аз съм ученик имам още много да уча и се радвам че поне сам научил достатъчно че да кажа ( АЗ НЕ СЕ ПОДИГРАВАМ СЪС БЪЛГАРИЯ )  *stop* И ЧЕ СЪМ ИСТИНСКИ БЪЛГАРИН


Тогава стани съветник на ген.Борисов и той това прави  Grin
Активен

"Военната сила не е достатъчна за защитата на една страна, докато страна, защитавана от народа си е непобедима!" Наполеон Бонапарт. P.S.Ние сме миролюбиви хора, с военни наклонности...
http://www.youtube.com/watch?v=IvTT29cavKo
http://www.youtube.com/watch?v=eBszRs0zZlc&NR=1
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!