Imperia Online България  
Май 17, 2024, 10:17:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Териториална надпревара  (Прочетена 30277 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #195 -: Юли 26, 2017, 14:34:27 »

Аааа няма спиране! До край ще ги караме да разхождат тези 90 милиона, България не се предава!  bgflag  Grin Grin

Представям си как любвеобилно лиже едното място на Дариуша - за да му позволява да си води личните вендети с неговите пари  *hahaha*
Активен
stani23
Редник
*

Karma: +3/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #196 -: Юли 26, 2017, 14:34:57 »

не лолкото кефа да събереш 11и ьа ги даддш на хърватите,  определено.

Дам, дадохме ги на хърватите защото вие ни тръгнахте без да сме ви провокирали, да си гоните коплексарските "разплати". По това време 2 БГ съюза бяхме в топ 3. Още 2-3 пъти ви разходихме напразно, което също ни достави голямо удоволствие. Ние не сме инвестирали в диаманти, все едно къде ще свършим, отличията си ги подсигурихме на 3-тия ден. Но вие ни забавлявате до край  Grin.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #197 -: Юли 26, 2017, 14:36:54 »

Дам, дадохме ги на хърватите защото вие ни тръгнахте без да сме ви провокирали, да си гоните коплексарските "разплати". По това време 2 БГ съюза бяхме в топ 3. Още 2-3 пъти ви разходихме напразно, което също ни достави голямо удоволствие. Ние не сме инвестирали в диаманти, все едно къде ще свършим, отличията си ги подсигурихме на 3-тия ден. Но вие ни забавлявате до край  Grin.
на мен нищо не сте ми дали... само те осветля.  Payback time... Карма
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #198 -: Юли 26, 2017, 14:40:24 »

Дам, дадохме ги на хърватите защото вие ни тръгнахте без да сме ви провокирали, да си гоните коплексарските "разплати". По това време 2 БГ съюза бяхме в топ 3. Още 2-3 пъти ви разходихме напразно, което също ни достави голямо удоволствие. Ние не сме инвестирали в диаманти, все едно къде ще свършим, отличията си ги подсигурихме на 3-тия ден. Но вие ни забавлявате до край  Grin.

От къде да инвестира Изгубеният, бе Стани? Той не може да се намери човека, а ти - да инвестира  *hihi* 
Има едни играчи - аз ги наричам "помияри", които се присламчват и угодничат, за да им дават диаманти и да се правят после на "играчи". Много жалка картинка са. Затова на последното световно отидоха при Дариуш. Помиярска работа  Grin
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #199 -: Юли 26, 2017, 14:42:11 »

Ей, това бил прекрасен  турнир -  всички печелят, къде морално, къде вербално, къде и  реално.  Почва ме хваща ядо не се регнах Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
stani23
Редник
*

Karma: +3/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #200 -: Юли 26, 2017, 14:43:47 »

на мен нищо не сте ми дали... само те осветля.  Payback time... Карма

Ок, поправям се, *Те (аномалните) ни тръгнаха и **Ги разходихме - вече не знам колко човека играят с един профил при Аномалните......

Но от друга страна - да беше поискал, щяхме да ти дадем, ние сме пичове, особено като има БГ флаг!  Wink
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #201 -: Юли 26, 2017, 14:46:55 »

особено като има БГ флаг!  Wink

Еваларка за думите брат ! Еваларка !

Някой хора не го разбират това . Уж партиоти и родолюбци , ама немогат да се преборят със селото в тях и на международен терен си показват шортаците накъкани ...
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #202 -: Юли 26, 2017, 14:47:25 »

От къде да инвестира Изгубеният, бе Стани? Той не може да се намери човека, а ти - да инвестира  *hihi* 
Има едни играчи - аз ги наричам "помияри", които се присламчват и угодничат, за да им дават диаманти и да се правят после на "играчи". Много жалка картинка са. Затова на последното световно отидоха при Дариуш. Помиярска работа  Grin
а къде Остана групата на Стефан, еееех,  надалеч виждате господине.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #203 -: Юли 26, 2017, 14:48:49 »

Ок, поправям се, *Те (аномалните) ни тръгнаха и **Ги разходихме - вече не знам колко човека играят с един профил при Аномалните......

Но от друга страна - да беше поискал, щяхме да ти дадем, ние сме пичове, особено като има БГ флаг!  Wink
ти лидерЪт си,  колко добре го познаваш?  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #204 -: Юли 26, 2017, 14:56:29 »

Представям си как любвеобилно лиже едното място на Дариуша - за да му позволява да си води личните вендети с неговите пари  *hahaha*
ти, лидере, знам какво точно излиза 2016-та,но не всички са като теб Wink
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
stani23
Редник
*

Karma: +3/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #205 -: Юли 26, 2017, 14:57:45 »

Еваларка за думите брат ! Еваларка !

Някой хора не го разбират това . Уж партиоти и родолюбци , ама немогат да се преборят със селото в тях и на международен терен си показват шортаците накъкани ...

Аз лично играя ИО за удоволствие. Поспечелил съм някакви медали, не са ми самоцел. Удоволствие обаче ми доставя това, че българи (с малки изключения) не се нападат помежду си. Ние сме единствената нация от целия мултинационал в ИО, която спазва (в голямата си част) някакъв толеранс и гледа да си помага, на пук на всичките клишета и житейски практики. В конкретния турнир, без да ни помага някой, по-скоро само да не ни пречи и щяхме да сме в топ 3, всъщност Аномали, ако искаха можеха да наредят целия топ 5 да са само БГ съюзи....Но не го направиха, имат си друга стратегия и виждания - живи и здрави.


ти лидерЪт си,  колко добре го познаваш?  Grin


Не е като да  не сме играли и в КЕЕП-а и къде ли още не. Определено не сме непознати  Smiley.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #206 -: Юли 26, 2017, 15:03:21 »

Аз лично играя ИО за удоволствие. Поспечелил съм някакви медали, не са ми самоцел. Удоволствие обаче ми доставя това, че българи (с малки изключения) не се нападат помежду си. Ние сме единствената нация от целия мултинационал в ИО, която спазва (в голямата си част) някакъв толеранс и гледа да си помага, на пук на всичките клишета и житейски практики. В конкретния турнир, без да ни помага някой, по-скоро само да не ни пречи и щяхме да сме в топ 3, всъщност Аномали, ако искаха можеха да наредят целия топ 5 да са само БГ съюзи....Но не го направиха, имат си друга стратегия и виждания - живи и здрави.



Не е като да  не сме играли и в КЕЕП-а и къде ли още не. Определено не сме непознати  Smiley.
Grin за това 4 години не може да се събере читав отбор,  явно заради толеранс ще да е.  Кво пушите бре, дайте насам от вашето
« Последна редакция: Юли 26, 2017, 15:06:12 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #207 -: Юли 26, 2017, 15:06:26 »

Съюзите, класирани на първите 50 места в крайното класиране, ще получат ваучери за диаманти, както следва:
1-во място   -   5 000 000 Диаманта
2-ро място   -   3 000 000 Диаманта
3-то място   -   2 000 000 Диаманта
4-то място   -   1 500 000 Диаманта
    
5-о място   -   1 250 000 Диаманта
6-о до 10-о място   -   1 000 000 Диаманта
11-о до 25-о място   -   500 000 Диаманта
26-о до 50-о място   -   250 000 Диаманта

-------------------------------------------------------
ПЕСТЕТЕ за WC2017 Smiley
Активен
888kook
Сержант
**

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 62



Профил
« Отговор #208 -: Юли 26, 2017, 15:09:15 »

Е,  и дедото се изока, оркестърът свири туш
*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
stani23
Редник
*

Karma: +3/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #209 -: Юли 26, 2017, 15:10:41 »

Grin за това 4 години не може да се събере читав отбор,  явно заради толеранс ще да е.  Кво пушите бре, дайте насам от вашето

Е как да се събере, като последните години в голямата си част са едни и същи и то точно тези, които не спазват толеранса (малките изключения), а се опитват да се покажат кой е по-по-най. В общи линии като в живота - има много читави българи, ама в Парламента все мършата влиза  Grin .
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!