Imperia Online България  
Май 19, 2024, 05:52:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 177 178 [179] 180 181 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 504611 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #2670 -: Юни 01, 2014, 22:46:15 »

Този опасният сигурно още му се повръща като се сети за Обе и още някои  Grin

Не вярвам да се сеща нито за "Обе", нито за който и да е друг от вас. Каквото и да си говорим досега тук сте кръгла нула (като изключим Gnusen донякъде). Не видях нито една атака да сте му пратили, а само говорите какви сте. По това което виждам тук и в 72 все по-малко вярвам на подвизите ви.
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #2671 -: Юни 01, 2014, 23:30:05 »

Aхберат е ясен като нарисуван ... Ако е оригиналът, още помня кога излиза, кога влиза... дали се посреща.. туй онуй... прехвърляне рес през пазара... заключване... вероятно така ще му мине и тази ера.
 A при толкова нови за нас играчи на картата, може пък да сме решили с други да си поиграем..., не може с едни и същи муцуни 3 години  :evil3:
« Последна редакция: Юни 01, 2014, 23:43:17 от funtomas » Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #2672 -: Юни 02, 2014, 01:45:19 »

Не вярвам да се сеща нито за "Обе", нито за който и да е друг от вас. Каквото и да си говорим досега тук сте кръгла нула (като изключим Gnusen донякъде). Не видях нито една атака да сте му пратили, а само говорите какви сте. По това което виждам тук и в 72 все по-малко вярвам на подвизите ви.

Високомерието ти може да се мери само със злоупотребата с пазара и всички други схеми на игра, които не са по правилата. Колкото и да омайваш всички, че си коректен и добър играч, не се получава, не забравяй че тая игра се играе от много хора и то от години.
Пука , че ми дреме за мнението ти кой става и кой не. Нямам претенции тая ера за каквото и да е. Не ми се играе и не ми пука. Влизам по малко да съм сред приятели.
Колкото до това кой се помни и кой не, то си има зала на славата и мога да ти кажа всяка една година назад с кой ник съм играл и може да останеш силно изненадан. Така че играйте си играта докато все още не сте заключени. Аз нямам претенции тая ера,така че пак казвам,неми дреме.  Cool
Активен

GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #2673 -: Юни 02, 2014, 07:34:04 »

Нямам претенции тая ера за каквото и да е. Не ми се играе и не ми пука. Влизам по малко да съм сред приятели.
Колкото до това кой се помни и кой не, то си има зала на славата и мога да ти кажа всяка една година назад с кой ник съм играл и може да останеш силно изненадан. Така че играйте си играта докато все още не сте заключени. Аз нямам претенции тая ера,така че пак казвам,неми дреме.  Cool
Прав си за залата на славата.Имаш отлични постижения там.Но ние пък много добре знаем как са постигнати.С мнооого кредити.Ползване на двете гилдии.Ежеддневно теглене на 6-10ч доход и конструктивни часове.В последните ери на бг световете и подаръци ви осигуриха на вас платежоспособните.То така всеки приличен играч може да постигне големи успехи.Ама подаръците бяха спрени/радвам се че изиграх съществена роля в това/ и хоп пускат свят в който всички екстри са безплатни.Преимуществата ви се изпариха.Останаха уменията и свободното време.Е много ясно че при това положение веднага ще  ти се отиграе.Че веднага ще си проличи колко "голям" играч си всъщност.Такъв като Божо.Дето и точенето на пазара не може да му помогне да изплува.
« Последна редакция: Юни 02, 2014, 11:58:18 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #2674 -: Юни 02, 2014, 09:17:11 »

Високомерието ти може да се мери само със злоупотребата с пазара и всички други схеми на игра, които не са по правилата. Колкото и да омайваш всички, че си коректен и добър играч, не се получава, не забравяй че тая игра се играе от много хора и то от години.
Пука , че ми дреме за мнението ти кой става и кой не. Нямам претенции тая ера за каквото и да е. Не ми се играе и не ми пука. Влизам по малко да съм сред приятели.
Колкото до това кой се помни и кой не, то си има зала на славата и мога да ти кажа всяка една година назад с кой ник съм играл и може да останеш силно изненадан. Така че играйте си играта докато все още не сте заключени. Аз нямам претенции тая ера,така че пак казвам,неми дреме.  Cool

За играта време нямаш, но за форума гледам имаш много. Галин много точно е написал защо са такива постиженията в зала на славата. Но по това което видях в 72 (теб те няма там, но една част от съюза ти) и тук не съм очарован от съюза ви, само празни приказки и омайване какво е било преди не знам си колко години.
Колкото до пазара, знаеш къде се докладва, сигурен съм, че вече сте ме и докладвали няколко пъти.
Активен
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #2675 -: Юни 02, 2014, 10:36:05 »

Прав си за залата на славата.Имаш отлични постижения там.Но ние пък много добре знаем как са постигнати.С мнооого кредити.

Да, прав си, ползвани са кредити, не всеки път, но са ползвани. Ама тва е нещо нормално и го ползват много играчи за разлика от други средства, които ползват много хора тук в тая ера. Относно това дали знаеш останалото , едва ли. Нямам намерение да се обеснявам за минали ери, споменах залата на славата по друга причина.
Аз не играя не от тая ера в която всички имат "равен" старт , така че нападките за това , че не играя сега са меко казано смешни и не на място.
Относно това дали монк и компания са докладвани от мен или някой който познавам, ами колкото и да го заслужаваш, ние не си цапаме ръцете, то има достатъчно хора на картата които го виждат и докладват. Съдейки по това, колко пъти до сега са заключвани ваши акаунти в тая ера всички приказки са излишни.
Това, че намирам време за форума да драсна няколко реда пак е тъпо изказване.
Колкото до постиженията, за мен е важно да са постигнати по честен начин (може и да е тъп за много хора,но това си е моя начин). Ей за това и пиша тука ,не харесвам хора които мамят и те гледат в очите най-нагло и ти обесняват за черното че било бяло. Такъв съм и в живота,такъв съм и тука. На който не му харесва, негова си работа. Не съм тука да се харесвам на който и да било.  *pardon*  Wink
Активен

Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #2676 -: Юни 02, 2014, 10:41:50 »

В последните ери на бг световете и подаръци ви осигуриха на вас платежоспособните.

Винаги съм бил против подаръците също. Кой е платежоспособен няма да коментирам, но ще ти споделя , че аз не съм от хората които са хранели ИО.
Лек ден на всички ви и внимавайте с пазарите, че прибягват разни съмнителни оферти и да не гризне дървото някой който е невинен.  *gamer*
Активен

monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #2677 -: Юни 02, 2014, 11:59:44 »

Преди няколко дена имаше наказан играч в съюз металика в свят 72, това защото сте много честни ли ?
Активен
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #2678 -: Юни 02, 2014, 12:32:10 »

Дори не знам някой от нашите да играе там. Истината е че не съм запознат. Предполагам Funtomas има представа.
 
Предполагам не сте лоши момчета и обстоятелствата са ви накарали да играете по начина по който играете сега, но нека не бием камбаната. Имам представа кой как играе, нямаше да напиша и една дума против който и да е Българин на картата ако нямаше хора които да величаят чрез некоректните си действия,при положение че всички знаем как става. Тъпо е, себе си да лъжем. Както и да е. Ще ви лиша от присъствието си, нямах за цел да създавам интриги и за това ще отстъпя за да спрем да пишем глупости.

п.с. Честит 2-ри юни на всички Българи  bgflag
Активен

monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #2679 -: Юни 02, 2014, 12:55:13 »

Дори не знам някой от нашите да играе там. Истината е че не съм запознат. Предполагам Funtomas има представа.
 
Предполагам не сте лоши момчета и обстоятелствата са ви накарали да играете по начина по който играете сега, но нека не бием камбаната. Имам представа кой как играе, нямаше да напиша и една дума против който и да е Българин на картата ако нямаше хора които да величаят чрез некоректните си действия,при положение че всички знаем как става. Тъпо е, себе си да лъжем. Както и да е. Ще ви лиша от присъствието си, нямах за цел да създавам интриги и за това ще отстъпя за да спрем да пишем глупости.

п.с. Честит 2-ри юни на всички Българи  bgflag

Не отстъпвай бе, много лесно се предаваш, явно това е характерна черта на съюза ви. За измамите много добре знаеш как стоят нещата, докладваш ме, ако има нарушение хапвам банана, идваш и ме биеш. От това по-лесно няма. Стига си ми повтарял едно и също като изтъркана плоча.

Честит 2-ри юни и от мен
Активен
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #2680 -: Юни 02, 2014, 13:54:46 »

Не отстъпвай бе, много лесно се предаваш, явно това е характерна черта на съюза ви. За измамите много добре знаеш как стоят нещата, докладваш ме, ако има нарушение хапвам банана, идваш и ме биеш. От това по-лесно няма. Стига си ми повтарял едно и също като изтъркана плоча.

Честит 2-ри юни и от мен

И с какво отстъпвам ? Просто какво имах да кажа казах. Ако има нарушение, то е защото ти си го предизвикал,а не че случайно е станало. За това успех ти желая, пък банана дали ще го гризнеш от теб си зависи,нали се сещаш и сам за това. Че ако си заключен ще ти изтръскат кожуха, това е ясно, ти да не би да жалиш заключените турски акаунти които мамят ? 
Няма такава характерна черта на съюза, аз отговарям изцяло за собствените си действия и виждания. Играя колко ми се играе и не парадирам с каквото и да е. Виждаш ли ? Сам виждаш, че това е истината, но няма как да си извиеш сам ръцете и да кажеш,да така е.  Wink За това аз приключвам с писанията за сега. И гледам да го направя по нормалния и възпитан начин !  :Smiley
Активен

monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #2681 -: Юни 02, 2014, 16:08:26 »

И с какво отстъпвам ? Просто какво имах да кажа казах. Ако има нарушение, то е защото ти си го предизвикал,а не че случайно е станало. За това успех ти желая, пък банана дали ще го гризнеш от теб си зависи,нали се сещаш и сам за това. Че ако си заключен ще ти изтръскат кожуха, това е ясно, ти да не би да жалиш заключените турски акаунти които мамят ? 
Няма такава характерна черта на съюза, аз отговарям изцяло за собствените си действия и виждания. Играя колко ми се играе и не парадирам с каквото и да е. Виждаш ли ? Сам виждаш, че това е истината, но няма как да си извиеш сам ръцете и да кажеш,да така е.  Wink За това аз приключвам с писанията за сега. И гледам да го направя по нормалния и възпитан начин !  :Smiley

Добре бе, бягай там, не ми се обеснявай.
Аз си имам мнение и за теб и за съюза в който си вече, няма какво да ме убеждаваш. Просто не струвате и това е. Колкото и да ми се жалваш, че си не знам си колко свестен, виждам, че не си и точка.
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2682 -: Юни 02, 2014, 16:55:29 »

Да, прав си, ползвани са кредити, не всеки път, но са ползвани. Ама тва е нещо нормално и го ползват много играчи за разлика от други средства, които ползват много хора тук в тая ера. Относно това дали знаеш останалото , едва ли. Нямам намерение да се обеснявам за минали ери, споменах залата на славата по друга причина.
Аз не играя не от тая ера в която всички имат "равен" старт , така че нападките за това , че не играя сега са меко казано смешни и не на място.
Относно това дали монк и компания са докладвани от мен или някой който познавам, ами колкото и да го заслужаваш, ние не си цапаме ръцете, то има достатъчно хора на картата които го виждат и докладват. Съдейки по това, колко пъти до сега са заключвани ваши акаунти в тая ера всички приказки са излишни.
Това, че намирам време за форума да драсна няколко реда пак е тъпо изказване.
Колкото до постиженията, за мен е важно да са постигнати по честен начин (може и да е тъп за много хора,но това си е моя начин). Ей за това и пиша тука ,не харесвам хора които мамят и те гледат в очите най-нагло и ти обесняват за черното че било бяло. Такъв съм и в живота,такъв съм и тука. На който не му харесва, негова си работа. Не съм тука да се харесвам на който и да било.  *pardon*  Wink


Колкото и да не искам да се обадя то не ме сдържа бе  Grin Grin Къде не играеш бе обезумял ?  Shocked играеш си и то от самото начало и още от самото начало те спайнах и започна да мрънкаш като вдовица за х... и гледам продължаваш да си играеш ,на картата си, не си в мод , вдигаш нето ,развиваш се , а че ти отупаха кожуха сръбчетата и затова заби мода забрави май  Grin Не се заяждам бе ,не ми дреме кой как иска да си играе ,ако му е кеф да го бият негов си е проблема , но ме дразни двойния стандарт типично по нашенски ... значи ти може да си играеш както ти е кеф по твоите си принципи ,а аз не мога така ли ? значи играчи от металика могат да бъдат наказвани ,а наши играчи не така ли? Grin Grin
Омръзна ми да ми говорите за пазар ,точене ,ала бала и дрън дрън и ще ви кажа истината НЯМА ИЗМАМА ... НЕГРАМОТНИ СТЕ ...не го разбирате ,не го умеете ,не знаете и как става и дори и да се досещате не можете да го направите ...  *pardon* това е самата истина и това е и болката ви Tongue уж всички знаят и се правят на грамотни (давам пример с Божо) и много им се иска да го направят ,мъчат въртят сучат и не става и не става и какво им остава ? - да ревът срещу тия които могат повече от тях  Grin Grin не ни пречи - забавлява ни  *hmm*
За наказаните много наши играчи ще ви кажа - смешно е да го споменавате даже - има много повече от нас наказани до сега - мен ме махни аз съм си потенциален вечен бан  Grin Grin но наказаха ме4ока,меца и куката и доом за нагласени битки- приятелски пожари -смешно Grin нямам против случва се да преплетеш ip но тия дето най много мрънкате ,че правели измама не са наказани защо ? защото няма измама бе и как да не ви наричам с епитети като плямпате едно и също като развалена плоча ... ограмотете се , научете нещо ,развийте се, дори и да е в една смешна игра човек трябва да се развива ако иска да е в крак с другите и на ниво за да не мрънка като стара баба едно и също и да обвинява другите за това ,че самия той не става  *pardon*
 Да не ви говоря пак с пресен пример от сутринта какво се случва с тоя един сървар тук и с тоя променлив лаг при удар или връщане на армия ,че ще ми е много смешно имате ли какво да кажете по въпроса  Grin Grin едва ли  *hmm* затова и армия ще хванете само на някоя заспала шматка и до там  *pardon*
 До сега не видях нищо да покажете от великия саюз металика който сте били уж навсякъде където сте играли - само оправдания ,не бяхме ние ,не бяха мойте -нашите , не започнахме отначало ,ама не ни се играе за нищо ,ама ерата е дълга , ще покажем  и ала бала , ерата я преполовяваме в момента не знам какво чакате ,то е ясно де  Grin Grin
Но ме подразни това ,че ти обезумели приятелю си се подразнил от моя милост и от "хвалбите" ми и затова си решил да се правиш на остроумен  Kiss  А хвалби няма казах ... това е хроника на събитията ...аз единствен започнах да поствам битки тук ... нормално е да се радвам когато саюза ми бие всички нали ?  но човешката злоба и завист пак си каза думата , веднага се появиха 20 спамери да опорочат хрониката и резултатите ни към момента с плюене как са били постигнати  Grin Grin еми постигнете ги и вие бе шматки  Grin Grin до сега само ви гърбят и дърпат напред чужденците ,ако не сме ние в топа няма да има един БГ сега освен нас са само tany и skuzo и то защото не ги тормозиме по разбираеми причини и най вече защото не плюят по нас  *pardon* не сме копелета нищо че се наричаме Bastards  Grin Grin
Който имa елементарно уважение и възпитание към нас ,ще му бъде отговорено със същото ,а който няма да си е... п..... м....  Cool
« Последна редакция: Юни 02, 2014, 17:01:24 от Къртача » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2683 -: Юни 02, 2014, 17:06:58 »

batards clown manekena buhala mr ban http://prntscr.com/3otazv monk is you

Драги администратори ,защо не ги триете направо тия постове на чужд език ,БГ форума си има правила все пак нали  *pardon*   да не се налага да четем неграмотните писания на разни незнайни палячовци  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
velvet
Сержант
**

Karma: +209/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #2684 -: Юни 02, 2014, 22:11:25 »

180 страници в хроника на събитията...
180 страници с плюене,обиди и какво ли още не..
Колко още? Кога ще застанем като нация и има ли такова животно у нас?
Защо когато накажат наше момче или момиче вместо да се иска задружно обяснение от админите защо се е случило,ние се кефим все едно някой ни е дал като бонус заплатата за една година? В една игра..
Защо,защо,защо...?
Толкова ли злобни станахме?
Едно нещо ще ви кажа: Гарио беше човека,който искаше в този свят да останат само бг играчи.Опитваше се да пропагандира за мир и разбирателство из съюзите.Какво получи? Вижте назад и ще разберете!
Ревем,че Манекена точел,мамил и още 1000 смъртни гряха..А само той ли е(ако изобщо го прави,защото не му светя,а и не ме интересува)?
Никъде из темата не прочетох,че Халиф,Барбарончо,Лукансчо,Торбалчо и т.н нарушават правилата на играта.Нали знаете: едно си баба знае,едно си бае.Та така и ние MANEKENA,та MANEKENA..
На мен лично ми писна и ще помоля тук да споделяме битки.Нека имаме наистина хроника,а не клюкарник!
Активен
Страници: 1 ... 177 178 [179] 180 181 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!