Imperia Online България  
Май 06, 2024, 14:52:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИМАЛО ЕДНО ВРЕМЕ или А ЛЯТОТО СВЪРШИ БЪРЗО ...............  (Прочетена 22510 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #120 -: Ноември 02, 2009, 15:04:00 »

Анна , леко си в грешка относно мнението ти спрямо Крокодила .
Знаеш отношението ми към теб... Щом го казваш... вярвам ти на 100% и спирам... Учила съм се от теб (и Цезар и Лелемале) на тази игра и имаш моето уважение.
Все още слушам.  Smiley
Активен

Моята вярност е моята чест!
anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #121 -: Ноември 02, 2009, 15:06:44 »

А за обвинение приемам първото и последното изречение от предишния ми цитат на твое изказване, защото аз лично несмятам че съм се променил във възгледите си и вижданията си за играта ....както и несмятам че съм се продал на когото и да е ...
Обещах на гадта че спирам.
Само ще кажа, че дори не ми е минавала мисъл да ви упреквам... и ако несъзнателно съм го направила, поднасям извинения.
Моля да ми простят и всички които волно или неволно съм засегнала по някакъв начин в написаното от мен по темата.

Успешна игра ви желая.
Активен

Моята вярност е моята чест!
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #122 -: Ноември 02, 2009, 15:38:00 »

Т.к. темата почва да избива в ненужна посока и г-н Цветанов ще обвини модераторския екип, че я оставя да се оспами за да може да се пренесе в общите аз предлагам следното. Съгласен съм г-н Цветанов да копира отговора ми на въпроса от пощата, който той отправи във връзка с тези проблеми и заедно с този отговор да заключи сам темата.

ОТГОВОРА Е СЛЕДНИЯ:


Здравейте г-н Крокодил,

след толкова време сега поне ще знам как да се обръщам към Вас. За промените в класическите светове сте наясно, коментирано е преди, но както вчера Ви беше обяснено от колега, потенциалът на екипа в момента се съсредоточава върху новия ни проект и проблемите в стария ще трябва да изчакат неопределено време за съжаление.

Поздрави,
Крум, Екипът на ИО



Няма на идея защо г-н КРУМ защо реши Аз да съм вестоносеца на неприятната новина ... сигурно, защото част от негативизма се пренася и върху вестителя Smiley

За неразбралите ИО е зарязана за неопределено време ... ПРИЯТНА ИГРА  Smiley
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #123 -: Ноември 02, 2009, 18:21:02 »

ИО не е зарязана за неопределено време, това са твои интерпретации, Крокодиле.

Много време вече се чудя дали да пиша в тая или да не пиша, защото непрекъснато се надявах, че наистина ще остане време за това да Екипът да изпълни обещанията, които е дал.
Но това време не дойде.

Екипът на ИО, ГИ, ГВ и ИХ и по-специално - по-голямата част от неговите ресурси и усилия - са насочени към реализирането на новия проект.
Колкото и да искаме да направим нужните и належащи промени в ИО, ръководството на ИО, в лицето на неговите собственици, ни спускат абсолютно различни приоритети.
Всяка седмица имаме събрания, на които непрекъснато говорим както за новите ни проекти, така и за проблемите в ИО.

Зная, че обещах много неща, но не можах да ги изпълня и ако зависеше от мен и имах възможност да го направя, щях да го направя.
За което най-искрено поднасям извиненията си.

Каквото можахме, направихме.
Много неща не можахме да направим, за което ме е яд.
Но, повярвайте ми, в момента Екипът няма физическата възможност да се захване и в продължение на 2 месеца да оправя ИО - няма как да стане, имаме съвсем други приоритети в момента.
И при все това смея да твърдя, че пооправихме някои неща, а съвсем скоро ще оправим и други.

Вярно е и друго, обаче, и Крокодиле, ти го знаеш много добре.

И то е, че каквото и да сме направили за ИО и за това на играчите да им е уютно и добре в тая игра, всичко това е било опорочено от същите тия играчи. Съюзни класации, търговия, бейбиситинг, мултаци... Тия неща не сме ги измислили ние, за да се гаврим само със себе си... Всички тия неща ги измислихте вие, играчите.
А карате нас да ги оправяме. Вашите бакии? Вашите лайна? Че защо? С какво сме длъжни? Вие ни трошите играта и ни предизвиквате главоболия и проблеми със съня? Кажи ми една добра причина защо трябва да си мърдаме ние пръста заради такива като вас? С какво сте заслужили да искате по-добра игра? С честността си ли?
Много от които пребивават в този форум и се бият по гърдите какви честни и чисти.
И същевременно искат справедливост. Ползвайки забранен софтуер.
Като Аспарухчо.

Така е много лесно, нали?
Ако не бяхте осрали съюзната класация, щяхте ли да искате нова, по-хубава?

Кой се бори с вятърни мелници?
Вие ли?
Кой иска да направи играта по-добра?
Вие ли?

Ми направете някоя по-добра игра и я отворете за хора.
И вижте как същите тия хора ще превърнат тая игра в клоака само за 1 месец?
Що ли?
Щото могат.

И щото им е кеф.

Та, Крокодиле... след като видя моята гледна точка...

Ти ли ще ме обвиняваш в неспазване на обещанията?
Ти ли ще ме сочиш с пръст какво съм казал и какво не?

Когато в тая игра няма нито един играч, който нарушава правилата, който опорочава всичките ни усилия и който осира всичко, което правим и който не се подиграва с нервите, които Крум, примерно, хвърля всеки ден за тая игра (определено не му плащат достатъчно, за да го прави, повярвай ми), тогава ще имаш правото да ми изискваш каквото и да е, разбра ли?!?!

Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #124 -: Ноември 02, 2009, 18:55:18 »

ИО не е зарязана за неопределено време, това са твои интерпретации, Крокодиле.

Много време вече се чудя дали да пиша в тая или да не пиша, защото непрекъснато се надявах, че наистина ще остане време за това да Екипът да изпълни обещанията, които е дал.
Но това време не дойде.

Екипът на ИО, ГИ, ГВ и ИХ и по-специално - по-голямата част от неговите ресурси и усилия - са насочени към реализирането на новия проект.
Колкото и да искаме да направим нужните и належащи промени в ИО, ръководството на ИО, в лицето на неговите собственици, ни спускат абсолютно различни приоритети.
Всяка седмица имаме събрания, на които непрекъснато говорим както за новите ни проекти, така и за проблемите в ИО.

Зная, че обещах много неща, но не можах да ги изпълня и ако зависеше от мен и имах възможност да го направя, щях да го направя.
За което най-искрено поднасям извиненията си.

Каквото можахме, направихме.
Много неща не можахме да направим, за което ме е яд.
Но, повярвайте ми, в момента Екипът няма физическата възможност да се захване и в продължение на 2 месеца да оправя ИО - няма как да стане, имаме съвсем други приоритети в момента.
И при все това смея да твърдя, че пооправихме някои неща, а съвсем скоро ще оправим и други.


До тук достойна и добра позиция ... ако беше излязъл с нея преди месец и нещо ... сигурно бих те разбрал и подкрепил Smiley Както предполагам и всички разумни, членове на този форум .

Последващото, за последващото те разбирам ... но не мога да го адмирирам ...

Голяма част от проблемите, които описваш ... в крайна смета са следствие на ненавременната намеса на екипа. В същност потърпевши са обикновенно именно, чесните играчи а мошенниците ... тези които превръщат всеки един свят в клоака ... на тях не им пука ...
Преди две години говорихме за първите нагласени войни, ако тогава ги бяхте порязали ... проблема нямаше да го има ....
Сривовете в системата ... заради тях се отказаха цели съюзи, които обичаха тази игра ....

В същност, защо да възраждам стари спорове ... безпредметно е ...

Достатъчно обиди отнесох от КРУМ и АХИЛЛ ...
В момента виждам, доста заплашителни нотки и във поста ти към мен ...


Когато съм в състояние да изпълня това:

"Когато в тая игра няма нито един играч, който нарушава правилата, който опорочава всичките ни усилия и който осира всичко, което правим и който не се подиграва с нервите, които Крум, примерно, хвърля всеки ден за тая игра (определено не му плащат достатъчно, за да го прави, повярвай ми), тогава ще имаш правото да ми изискваш каквото и да е, разбра ли?!?! "


При положение, че Вие с всичките си права не успявате ... тогава сигурно ще мога да ако не на света, по поне на България да й реша всичките проблеми ....

За мен темата е приключена ... няма да припомням Обещанията на Екипа ... Няма да задавам въпроси ... Няма да давам предложения ...

Когато решенията на даден проблем се отложат за неопределено време .... тогава всичко свързано с този проблем е безпредметно ....

Аз явно няма да дочакам да видя решени проблемите в ИО ... ПРИЯТНА И ПОЛЗОТВОРНА РАБОТА НА ЕКИПА Smiley
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #125 -: Ноември 02, 2009, 23:29:11 »

Един ден да ме няма и виж ти какво станало..Големите защитници на права и против цензура , се нахвърлиха върху Анна само защото си позволи да изкаже мнение различно от това на другите..По 5-6 броя мнения с нападки към нея..Браво г-да демократи..Браво.. Имате вече официален отговор - толкова..Относно това мога или не мога , искам или не искам да критикувам нещата които не ми харесват - Дами и г-да , това е въпрос на лични убеждения и съвест..Като нещо не ми харесва го казвам..Без значение , дали това се харесва на някой , дали е популярно или не...
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #126 -: Ноември 03, 2009, 09:50:43 »

Един ден да ме няма и виж ти какво станало..Големите защитници на права и против цензура , се нахвърлиха върху Анна само защото си позволи да изкаже мнение различно от това на другите..По 5-6 броя мнения с нападки към нея..Браво г-да демократи..Браво.. Имате вече официален отговор - толкова..Относно това мога или не мога , искам или не искам да критикувам нещата които не ми харесват - Дами и г-да , това е въпрос на лични убеждения и съвест..Като нещо не ми харесва го казвам..Без значение , дали това се харесва на някой , дали е популярно или не...

Със @Анна стана дебат, Тя поне имаше позиция и си я защитаваше аргументирано *rose* За което може да има само моите адмирации ... независимо, че позицияите и вижданията ни са различни  *rose*

Без да й се налага да се оправдава с лично мнение (защото нейните мнения са си само лични), права, пренатовареност и т.н.  Smiley

В края на вчерашния спор, дойде момента в който, и тя се понесе по вълната на правоимащите ... но това е нормално  *pardon*

А идеята на свободата на позицията е именно, различни хора да изказват различни мнения ... имаше мнения срещу позицията на @анни имаше мнения и в нейна подкрепа и против моята позиция ... от това по-нормално ... няма как да бъде  *pardon* Личните обиди и нападки се появяват тогава , когато са свършили аргументите ... и са отговорност на аврторите които са ги постнали  Smiley
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #127 -: Ноември 03, 2009, 13:00:07 »

До тук достойна и добра позиция ... ако беше излязъл с нея преди месец и нещо ... сигурно бих те разбрал и подкрепил Smiley Както предполагам и всички разумни, членове на този форум .

Последващото, за последващото те разбирам ... но не мога да го адмирирам ...

Голяма част от проблемите, които описваш ... в крайна смета са следствие на ненавременната намеса на екипа. В същност потърпевши са обикновенно именно, чесните играчи а мошенниците ... тези които превръщат всеки един свят в клоака ... на тях не им пука ...
Преди две години говорихме за първите нагласени войни, ако тогава ги бяхте порязали ... проблема нямаше да го има ....
Сривовете в системата ... заради тях се отказаха цели съюзи, които обичаха тази игра ....

В същност, защо да възраждам стари спорове ... безпредметно е ...

Достатъчно обиди отнесох от КРУМ и АХИЛЛ ...
В момента виждам, доста заплашителни нотки и във поста ти към мен ...


Когато съм в състояние да изпълня това:

"Когато в тая игра няма нито един играч, който нарушава правилата, който опорочава всичките ни усилия и който осира всичко, което правим и който не се подиграва с нервите, които Крум, примерно, хвърля всеки ден за тая игра (определено не му плащат достатъчно, за да го прави, повярвай ми), тогава ще имаш правото да ми изискваш каквото и да е, разбра ли?!?! "


При положение, че Вие с всичките си права не успявате ... тогава сигурно ще мога да ако не на света, по поне на България да й реша всичките проблеми ....

За мен темата е приключена ... няма да припомням Обещанията на Екипа ... Няма да задавам въпроси ... Няма да давам предложения ...

Когато решенията на даден проблем се отложат за неопределено време .... тогава всичко свързано с този проблем е безпредметно ....

Аз явно няма да дочакам да видя решени проблемите в ИО ... ПРИЯТНА И ПОЛЗОТВОРНА РАБОТА НА ЕКИПА Smiley
Кои проблеми, които описвам, са в следствие от ненавременната намеса на Екипа на играта, Крокодиле?
Отново те питам: Екипът ли измисли нелегалния софтуер, бейбиситинга, мултаците, източването на ресурси, измамите през пазара, нагласените войни?
Когато си писахте по подписите "Стачка", помислихте ли за тия неща?
Защо не ми отговаряш на въпроса, който ти поставих - какво право има всеки от вас да иска подобряване на играта, при положение, че непрекъснато нарушавате правилата?
Кои са тия честни играчи, които страдат? Кой е честен, като няма играч, който никога да не е нарушавал играта?
Колко от хората, които, примерно, са писали в тая тема, не са нарушавали правилата по един или друг начин?
Ние ли нагласихме войните, та да искате ние да ги оправяме?
Каквото и ново правило да създадем, пак ще има кой да го заобиколи, наруши и поругае.
Каква е разликата между истинска и не-истинска нагласена война, би ли ми обяснил?
Знаеш ли колко хора и съюзи се отказаха от класическите светове, заради задължителния 6-часов блок, който ги заключваше непрекъснато, щото не го спазваха?
Кой от вас излезе, за да вземе да научи новобранците какво да правят в такива случаи? Смеехте им се и ги биехте като тупани.
А сега ревете, че няма с кого да играете по световете.
Как ще играете с някого, като гледате да избиете всичко и всички и си висите като паяци, без да има какво да правите през половината ера?
Ти ли, който си радетел за класическите светове, ще ни ги върнеш тия потенциални платци, които избихте през тия 2 години?
На теб не ти дреме за тях, но на нас ни дреме, ние всеки ден четем статистиките на регистрациите и гледаме какво става.

Къде е вината на Екипа?
Всеки ден трябва да се занимаваме с тонове чийтъри, с които, вместо вие да се занимавате, мрънкате на нас, нали?
Ако вложите поне 1/10-та от усилията си да се правите на бунтовници в това да изловите измамниците и да ги откажете от играта, ИО ще е рай.

За колко бъга, от които сте се възползвали, не са докладвани?

Колко време трябваше да мине, за да разберем какво точно прави нелегалния софтуер?
И все още не знаем много неща, защото се оказва, че нашето общество, което се вълнува от това какво прави Екипът за него, му е удобно и приятно, в същото време, да мами и да нарушава правилата на играта.

Отново ти повтарям.
От моя гледна точка, Крокодиле, при цялото ми уважение към теб, наистина нямаш право да изискваш каквото и да е от Екипа.
И отново ще го кажа: Докато в тая игра има хора, които нарушават правилата, Екипът си запазва правото да се занимава с подобряване и оправяне на играта, когато той сметне за нужно, а не когато мамещите непрекъснато играчи искат от него.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #128 -: Ноември 03, 2009, 13:43:34 »

ЕКИПА не ги е измислил ...

Но не наказа, когато трябваше първите нагласени Войни  ;
Няма ясна позици по бейбиситинага ... (от там и мултитата се измъкват безнаказано) ...
Новия пазар ... той е генетично обременен, самата му концепция е грешна  (знам, че няма да се съгласиш) ...
Аз никога не съм имал достъп до Чекър ... и не ползвам бъгове .... напротив ... систематизирам ги и пращам (пращах) на екипа ...

Един единствен път направих грешка ... да се опитам да докажа, колко безпредметна е станала съюзната класация ... с наличния бъг в нея за неразпознаване кой е победил ... и уговорените войни ... и платих доста висока цена за това ...

Не се изживявам нито на светец нито на апостол .... но съм в графата Честни играчи .. и съм научил доста "новобранци" какво да правят в ИО ....

Как да има нови играчи в класиките ... та те ВИНАГИ за заключени за регистрация !

Да ходя да събирам желаещи по световете версия 4 ?

ОТОНЕ ... единственото, което е искано е елементарно културно отношение и обратна информация ...
За това беше стачката, за това съм настоявал винаги ... просто да има ИНФОРМАЦИЯ ... дали ще ми харесва или не ... няма никакво значение .. но да я има ... а не да се гадае  *pardon*

Това, че има няколко идиота във форума .. не е оправдание да се наказват ВСИЧКИ в този форум ...

Не виждам, какво те притеснява ... не си ми длъжен .. екипа не ми е длъжен .. Не твърдя обратното ... ето Вие победихе ... Аз поех ангажимент да не Напомняма какво сте обещали, Да не правя предложение, Да не задавам въпроси ...

Не искате "опозиция" която излага аргументи ... искате "опозиция" която реве, че сте и спряли чекъра .. която не може да прочете един военен доклад но претендира, че калкулатора на сървара е бъгав ... която играе със 1000 асса и понеже всеки път си рестартита рутера си мисли, че има всеки път уникално IP ....

Имате я ... ваша си е ... ползвайте си я със здраве ...
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #129 -: Ноември 03, 2009, 18:14:22 »

ЕКИПА не ги е измислил ...

Но не наказа, когато трябваше първите нагласени Войни  ;
Няма ясна позици по бейбиситинага ... (от там и мултитата се измъкват безнаказано) ...
Новия пазар ... той е генетично обременен, самата му концепция е грешна  (знам, че няма да се съгласиш) ...
Аз никога не съм имал достъп до Чекър ... и не ползвам бъгове .... напротив ... систематизирам ги и пращам (пращах) на екипа ...

Един единствен път направих грешка ... да се опитам да докажа, колко безпредметна е станала съюзната класация ... с наличния бъг в нея за неразпознаване кой е победил ... и уговорените войни ... и платих доста висока цена за това ...

Не се изживявам нито на светец нито на апостол .... но съм в графата Честни играчи .. и съм научил доста "новобранци" какво да правят в ИО ....

Как да има нови играчи в класиките ... та те ВИНАГИ за заключени за регистрация !

Да ходя да събирам желаещи по световете версия 4 ?

ОТОНЕ ... единственото, което е искано е елементарно културно отношение и обратна информация ...
За това беше стачката, за това съм настоявал винаги ... просто да има ИНФОРМАЦИЯ ... дали ще ми харесва или не ... няма никакво значение .. но да я има ... а не да се гадае  *pardon*

Това, че има няколко идиота във форума .. не е оправдание да се наказват ВСИЧКИ в този форум ...

Не виждам, какво те притеснява ... не си ми длъжен .. екипа не ми е длъжен .. Не твърдя обратното ... ето Вие победихе ... Аз поех ангажимент да не Напомняма какво сте обещали, Да не правя предложение, Да не задавам въпроси ...

Не искате "опозиция" която излага аргументи ... искате "опозиция" която реве, че сте и спряли чекъра .. която не може да прочете един военен доклад но претендира, че калкулатора на сървара е бъгав ... която играе със 1000 асса и понеже всеки път си рестартита рутера си мисли, че има всеки път уникално IP ....

Имате я ... ваша си е ... ползвайте си я със здраве ...
Понеже и двамата сме крайни идеалисти, ще ти кажа само едно нещо, Крокодиле.
Ако светът на ИО беше идеален, нямаше да има нужда от нищо, което да трябва да оправяме.
Нямаше да има нагласени войни, пазарът нямаше да е генетично обременен, нямаше да има хора, които мамят.
Нямаше да се налага да има позиции за бейбиситинга, защото нямаше да го има.

Щяхме да губим много по-малко време да мислим как да открием нелегалния софтуер и как да се борим срещу измамниците.
И по какъв начин да си задържим играчите.

За година и половина, от както съм тук, разбрах едно - на елементарно културното отношение се отговаря с простащина, тарикатлък, двуличие, интриги и хитреене надребно.
Да не говорим за непрестанните заплахи за саморазправа, обиди, жалби, откровено грубата първичност и простотия на потребителите, непрестанните им провокации и прочие, и прочие, аргументирана с израза "аз плащам тука и не ща кехая" криворазбрана бунтарщина.

Аз, за разлика от теб, нямам право да нарека потребителите и играчите "идиоти".
Щото съм служебно лице.
Когато ме псуват и наричат какво ли не, аз съм длъжен да съм учтив, защото това влиза в длъжностната ми характеристика.

Или, не дай си Боже, да го направя - Веднага ще лъсна в 10 теми поне.

Затова, нито аз, нито ти... ще имаме някога идеална игра.
Ти, защото според теб Екипът никога няма да я направи такава, каквато трябва да бъде (или каквато искаш ти да е).
Аз, защото играчите в нея никога няма да бъдат такива, каквито трябва да са (или каквито аз искам да са).
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!