Imperia Online България  
Май 05, 2024, 17:05:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос?  (Прочетена 1670 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
silicone
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« -: Октомври 14, 2007, 21:01:26 »

как един пич ми напада крепоста и при крепостната обсада морала му пада с 1 ?? при усложие 4е имам тежки стрелци в крепостта? прочетох вси4ко във форума и се надявам някой да ми отговори! армиите са с леко преимущество на нападателя но все пак имам 4-та крепост централна не може да ми бута крепостта 10 рунда с по -1доблест ? това е в свят 1. моля някои да погледне битката между нападател - X-Terminat срещу защитник Silicone . Или поне ми обяснете защо така се получава. На крепостен колкулатор не се получава така прочетох за морала и ми стана ясно кога морала пада с по 1 но при крепостната обсада това не е реално?Huh??
благодаря за вниманието
Активен
Negative
ImYourDJ
Лейтенант
***

Karma: +85/-192
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 14, 2007, 21:09:14 »

Съвсем нормално е, просто Ви е атакувал с подходящата армия [!]
Разбира се никой не може да каже нищо конкретно докато не види самия доклад от битката



Аз също имам въпрос:
Колко идиотско е по десетобалната система на оценяване (от 1 до 10) да пуснеш тема със заглавие "Въпрос?" в секция Въпроси!?
Активен
silicone
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 14, 2007, 21:15:40 »

прочети де ако си чел кога морала е -1 кога е -4 или -7 просто това не е реално нека някой админ да погледне доклада и да каже ама едва ли с 20 катапулта и не помня колко точно бяха около 2000 тежки мечоносци ще му пада морала с -1 като имам тежки стрелци а и да нямах на калкулатора дава 4е морала му пада поне с по -4... разликата мисля че не е изобщо малка  а и от яд изтрих доклада ма се надявам 4е някъде все може да се види от админите и поне да обяснят
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #3 -: Октомври 14, 2007, 21:22:29 »

Прегледай си по-добре доклада,по време на полевата битка му пада с по 1,крепостната обсада си му пада по 7.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
silicone
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 14, 2007, 21:25:36 »

ако може да го пратиш по майла че от яд го изтрих ... silicone@abv.bg
Активен
silicone
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 14, 2007, 21:26:52 »

и благодаря за бързия отговор
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!