Imperia Online България  
Май 03, 2024, 02:39:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: диктатура  (Прочетена 3261 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ivosim
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Профил
« Отговор #15 -: Ноември 01, 2010, 15:47:55 »

и защо да е правилно да вижда идващите атаки някой освен собственика на акаунта? Как тогава би изненадал някой? А проведените битки е добре да се виждат от финансиста дипломата и изследователя.
До колкото разбрах от новите правила функцията на "наглеждач"-а премахва правилото, че само един човек може да разглежда един акаунт. Според мен има по-голям смисъл тази функция да е част от екипната игра а не да се крие под до момента изложената форма на "наглеждане". Така би било по-справедливо и за този който атакува защото ще знае ( в известна степен ) кой наглежда противникът му.

А по топикът. Не знам защо мислите, че само 1/5, 1/10 или 1/20 от даден екип има нужда от дадена информация. Според мен това е форма на изкуствено ограничение, което рано или късно всички намират начин да заобиколят. Пример за заобикаляне - колко наказани играча има за пратен "на масово" линк към битка преди да изтече 7 дневният срок ?  Като програмист знам колко лесно би могло подобно правило да се вложи в самата игра , но все пак това не е направено. Защо ?

Нека новите правила ни помагат а не да пречат и така да търсим начини да ги заобикаляме. Бих направил следното предложение.
Нека всеки член на съюза има достъп до тези битки които са "публикувани" (от някой който прецените че има правомощията да го прави -лидера , участника в битката генерала или някой друг).
Активен
perun
Гост
« Отговор #16 -: Ноември 02, 2010, 07:55:52 »


Нека новите правила ни помагат а не да пречат и така да търсим начини да ги заобикаляме. Бих направил следното предложение.
Нека всеки член на съюза има достъп до тези битки които са "публикувани" (от някой който прецените че има правомощията да го прави -лидера , участника в битката генерала или някой друг).

Подкрепям идеята, защото така тези които не виждат битките  всъщност нямат и най-малка представа с какави армии се атакува и какво трябва да има в защита примерно при война или когато два съюза не са в приятелски отношения .
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #17 -: Ноември 02, 2010, 09:55:04 »

И други членове на пост ще виждат проведените битки, все още се обсъжда кои да са те.
не, че ме питате ама да си кажа... командирите и първия офицер Wink
Активен

az_skeleta
Сержант
**

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 50


Профил
« Отговор #18 -: Ноември 02, 2010, 14:38:15 »

а защо не направят направо стена на която да излизат атаките и вси4ки без изклю4ение да ги виждат?Huh? *freak* *freak* *freak* *freak* *freak*. ........ тука всеки играе като ли4ност и не е нужно да се прекалява. Двама наглежда4е е добре, особено като са с орязани права. Ама да се виждат идващите атаки освен от профила към който са насо4ени е ве4е прекалено.  ;D ;D ;D
Активен
Skarlet
Лейтенант
***

Karma: +31/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 162



Профил
« Отговор #19 -: Ноември 02, 2010, 14:46:05 »

До колкото разбирам не става въпрос за идващите атаки, а за вече проведените битки.
И смятам, че е редно всички офицери и командири да могат да ги виждат.
Активен

Мечтать не вредно, вредно не мечтать...
az_skeleta
Сержант
**

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 50


Профил
« Отговор #20 -: Ноември 02, 2010, 14:47:32 »

за проведените битки съм съгласен
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!