Imperia Online България  
Май 08, 2024, 06:56:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да има ли промени при опожаряване  (Прочетена 62887 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Ladyflame_
Сержант
**

Karma: +690/-289
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Който щади лошите, вреди на добрите!


Профил
« Отговор #225 -: Юни 21, 2009, 22:55:54 »

За мен минуса ли беше.... Shocked Shocked Shocked
Да ви попитам ,толкова ли сте добри фермери,та по време на война във версия 4а ,когато палежите са на  84 часа тоест..2 пъти седмично..или ако някой просто е решил да ви издуха от играта....
 И можете да понесете така милените 30 % палеж......?
Или нямате войски и издръжка и тем подобни и ресурс не ви трябва въобще за нищо.....
Тез паладини дори и за палеж.....от какво си от кои се правят..не е ли от злощастното население  пак ? Така наречените "селяни " за бърбекю ...... Cool Cool Cool

п.п. може да ми напрасктате още минуси..плийз... wassup
Smiley "+" и на теб, не играя в твоята версия и не ставам за фермер.... *pardon*
Активен
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #226 -: Юни 21, 2009, 23:00:53 »

Не съм ти цъкал минуси, сега ще ти цъкна плюсче, и ДА, ПИРОМАН съм Tongue
Smiley "+" и на теб, не играя в твоята версия и не ставам за фермер.... *pardon*
Благодаря... Embarrassed

Казвам ,го защото знам какво е да пазиш с пожари........Знам какво е тактика за омаломащаване чрез системни опожарявания....и все пак и това си е вид война и стратегия на противниците...и не само...но отвлича от основната цел ..а тя водене на битки../не ,че съм ги заводила в момента ,де... Grin Grin /
аз съм пак своего рода пожарникар.....
Активен
Ladyflame_
Сержант
**

Karma: +690/-289
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Който щади лошите, вреди на добрите!


Профил
« Отговор #227 -: Юни 21, 2009, 23:08:09 »

 Wink е, аз не съм от пожарната команда...даже напротив, но и тази ера, както и предните- в началото бях изпепелена, предложението на Vallall все пак ми допада.
Активен
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #228 -: Юни 21, 2009, 23:13:14 »

Wink е, аз не съм от пожарната команда...даже напротив, но и тази ера, както и предните- в началото бях изпепелена, предложението на Vallall все пак ми допада.

За пазаенте с пожари и пожарникарството ..просто се изразих хипотетично... Grin Wink
Наистина е много 30 %.....не за друго а защото просто ми се струва ,че ще се измести съвсем полюса на играта.. *pardon*
Но все е тая..и без това ,като че ли вече в нашите версии/новите/ вече е изместен /със пазара и тези двуразови опожарявания и ощето екстри / ... *scratch* *pardon*
Активен
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #229 -: Юни 21, 2009, 23:50:31 »

Предупреждение за спам
« Последна редакция: Септември 03, 2009, 11:19:47 от ahilix » Активен
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #230 -: Юни 21, 2009, 23:53:21 »

Предупреждение за спам
« Последна редакция: Септември 03, 2009, 11:20:24 от ahilix » Активен

vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #231 -: Юли 02, 2009, 17:29:53 »

Shocked

По изрично указание на Отон в БГ Форума се пише само на български
« Последна редакция: Септември 03, 2009, 11:21:42 от ahilix » Активен
duda
Гост
« Отговор #232 -: Септември 03, 2009, 11:05:37 »

според мен доколкото знам тази игра е военно ориентирана стратегия,която се придържа към средновековния модел( до сега не само през средновековието но и през цялото съзнателно съществуване на човечеството  всяка воина е съпътствана от страшни опожарявания и мирното население е давало в пъти повече жертви от самата армия),не съм много пироман но в много случаи палежа е единственото средство да съсипеш икономиката на даден играч.Опожаряването е неделима част от воината и нека не му се отнема същноста,но съм абсолютно съгласен с ahilix и другите участници че играч с отрицателна доблест не трябва и да си помисля за опожаряване защото чрез поведението си е доказал че не е доблестен,предлагам даже акаунти под 200 доблест да не могат да палят
Активен
duda
Гост
« Отговор #233 -: Септември 03, 2009, 11:44:04 »

но също така съм против мнението на някои участници,да не се дават военни точки за пожар,защото всяко действие във вона което принася полза за даден играч или саюз трябва според мен да бъде наградено по някакав начин
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #234 -: Септември 03, 2009, 11:51:18 »

Все още държа на мнението си за опожаряването..Като следвам проста логика..По принцип всяко нещо в играта иска определени неща за да го имаш..Елитните войници изискват проучвания , крепостите изискват проучвания и т.н..Тоест всяко нещо в играта става ,но при определени условия..Само при пожарите това си го няма..Нека условието да можеш да опожаряваш да е минимум доблест..Така и акаунти правени специално за палежи до голяма степен ще загубят смисъла си..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
duda
Гост
« Отговор #235 -: Септември 03, 2009, 12:11:38 »

подкрепям те напълно
Активен
duda
Гост
« Отговор #236 -: Септември 03, 2009, 12:15:54 »

и ако може минимума да е поне 200ще се избегнат разни такива акаунтчета,е поне от части
Активен
duda
Гост
« Отговор #237 -: Септември 03, 2009, 12:25:26 »

 Smiley
Активен
zelenko
Лейтенант
***

Karma: +52/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 222


Профил
« Отговор #238 -: Септември 25, 2009, 19:41:43 »

Може ли да допълня и аз нещо . На всеки убити 1000 работника - 1 доблест , така драстично ще се намалят пожарите , при убито 30к население - 30 доблест , а във война да се взима само по 4 доблест , все пак защо даваме злато там Smiley
Активен

Soon.
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #239 -: Септември 25, 2009, 20:30:46 »

Може ли да допълня и аз нещо . На всеки убити 1000 работника - 1 доблест , така драстично ще се намалят пожарите , при убито 30к население - 30 доблест , а във война да се взима само по 4 доблест , все пак защо даваме злато там Smiley

 При война трябва да взема повечето доблест , това е военно престъпление и нетрябва да бъде поощрявано
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!