Imperia Online България  
Май 13, 2024, 11:03:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: поява на 7 провинции на акаунт за една вечер без да повиши точки  (Прочетена 7492 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
anfel4e
N.W.A
Редник
*

Karma: +74/-63
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Ники и Красинка KPACOTA+


Профил WWW
« Отговор #45 -: Януари 08, 2010, 22:19:01 »

Аз пък ще ви кажа, че много често като се пусне опашка, точно 3тото проучване, не друго а третото, като стане готово вместо да вдигне 1 ниво както е пуснато вдига по няколко най-често 3 нива, но понякога и 5. Не знам как се получава този номер, но още предната в БГ2 където беше със старата съюзна стана 4-5 пъти. После в предното БГ3 пак се получи, а сега в новото БГ3 не ми се е случвало, но не съм и излизал мод. Най-често ми се случваше, като пусна опашка и станат първите 2, излезна в мод и след 48ч като влезна от 3тото проучване имах 3 нива нагоре, а не 1. Не става обаче и редовно, просто се опитах да хвана някаква логика, но няма логика в това нещо, един път стане 3 не стане и за това не съм го и докладвал като бъг, защото е нещо което просто се получава незнайно как.

Имам странното предчувствие , че след като го написа това ще го тестват много хора  Lips Sealed  Wink
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #46 -: Януари 08, 2010, 22:24:24 »

изкарахте го в мод момчето   Shocked. сега да не появи с още няколко провки като излезе от мода.... Grin

Може и нова карта да изкара  Grin
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
WTN
Сержант
**

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 82



Профил
« Отговор #47 -: Януари 08, 2010, 22:40:58 »

Може и нова карта да изкара  Grin
смятай, да смеси 2 свята, да се появи с 30-40 провки  *hihi*
Активен

Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #48 -: Януари 08, 2010, 23:07:46 »

Имам странното предчувствие , че след като го написа това ще го тестват много хора  Lips Sealed  Wink

Аз пък имам странното предчувствие, че пропуснах да кажа някой неща  Grin Grin Grin Grin Grin Все пак има и ноу хау Wink
Активен
toma
Редник
*

Karma: +8/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #49 -: Януари 09, 2010, 00:37:03 »

 не знам точно кво стана....но при мен ,в моя свят всички които смятаха че има нещо нередовно тръгнаха към тоя акаунт без значение дали губят или печелят...този акаунт вече е в мод но на бившия му съюз са обявили война 3 те найдобри съюзи в класацията...мисля че трябва админите да се намесват по рано за да няма саморазправа....поздрави тома
Активен
WTN
Сержант
**

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 82



Профил
« Отговор #50 -: Януари 09, 2010, 01:06:45 »

то затова почти се е разпаднал съюза Lips Sealed
Активен

Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
cleaner
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #51 -: Януари 09, 2010, 01:21:46 »

Сега няма да пропусна с шпионажа, ще му следя и ресурса. Е с една да се появи пак ще е нередно  *stop*. Не спирам да го следя, но и да има промяна дали ще е от значение? наличен ресурс
Дърво      1271
Желязо    74165
Камък    0
Злато    2645635
Активен
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #52 -: Януари 09, 2010, 01:34:26 »

не знам точно кво стана....но при мен ,в моя свят всички които смятаха че има нещо нередовно тръгнаха към тоя акаунт без значение дали губят или печелят...този акаунт вече е в мод но на бившия му съюз са обявили война 3 те найдобри съюзи в класацията...мисля че трябва админите да се намесват по рано за да няма саморазправа....поздрави тома


Стига с това, че вече дразни. Всички виждаме, че си тома. Оригинално ще е ако се окажеш Мюзик Айдъл...
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
toma
Редник
*

Karma: +8/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #53 -: Януари 09, 2010, 02:08:30 »

що пък не ....готино е ама не ставам за мюзикала
 Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Cool Cool Cool Cool Cool
Активен
toma
Редник
*

Karma: +8/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #54 -: Януари 09, 2010, 02:09:29 »

ааааа итака се казвам наистина Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Активен
McBurn
Гост
« Отговор #55 -: Януари 09, 2010, 02:16:30 »

Казваш се Итака ли???  Grin
Активен
Rogi
Капитан
****

Karma: +178/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 378


Профил
« Отговор #56 -: Януари 09, 2010, 12:44:23 »

gmitko от 2бг отвори 5 или 6 провки едновремено докат беше на около 400к  има и такива хора Grin Grin
         ...потвърждавам!  *hihi*
Активен

toma
Редник
*

Karma: +8/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #57 -: Януари 12, 2010, 03:31:15 »

ха ха.....мислех че темата е изчерпана ,но нашия стар приятел пак ни изненада,днес излезе от мод с граници от около 25.... Grin Grin Grin Grin Grin *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*кога успя и пак тихомълкум
Активен
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!