Imperia Online България  
Май 19, 2024, 16:34:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дискусия за Световно първенство по ИО 2015  (Прочетена 59112 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #180 -: Ноември 23, 2015, 22:38:42 »

Grin Wink Като  те знам какъв  си келеш,ще стоиш на  100    точки   цялата ера  ,кой ще те чака да  се развиваш   бе  плужек .Сам може да  се биеш,  но само   себе  си .  Нито сам нито  отборно  биеш  и  играеш. Cry

Хммм добра идея ... не се бях замислял за това . Ами аз за това предложих нещо по директно . Дето влизаме и ви почвам . Няма какво да ви чакам Grin Grin Grin .За това ако имате дбори компове и може да заделите по 16€ за един месец . След нова година Съюз Killas се събира да играе поредното мега приключение в Развлекателната Индустирия . Ако искате да се изправите срещу едни от най-добтире играчи на Средновековни и Фантази 3 Д MMORPG  . Казах пиши на лично и ще ви дам линка на играта . Wink . Лека вечер .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #181 -: Ноември 23, 2015, 23:39:51 »

Тези ми са любимите Grin
..........................................
_-Uriel-_ _-Uriel-_ преди ... минути
За мен лично за да има успешен национал . на всяка цена не трбва да го има АЛЕКС в него . Прсото не е човек за този формат . Дугото трява Лидера само да говори , другите да не дават нареждания иначе става говорилня . Трбва да има ПЛАН на това какво правим още като се видят играчите в Групата а не да се изолираме . вас клакьорите на Кеер с това ще ви запомним " Има време ще видим " а дефакто чакахте господаря ви да ви каже какво да правите . По-малко сервилност е нужна за целта . Но безграбначни плазмодии като вас , които милеете са ласката на Господаря си няма как да го разберете . За вас Руснаците имат много готина дума " СВОЛАЧ " . Това е нещо като мекотело , измет , подлога в едно . Е със такива като вас толкова . Посерковци
_-Uriel-_ _-Uriel-_ преди ... минути
Ще ви го кажа за последно и се надявам ТЪПИТЕ ВИ КЕЕР калмски крартуни да го разберат . Джон човека имаше нужда някой да държи вияние в нашият квадрат . За него нямаше значение дали сме ние или Туирците . Човека искаше да не са бразилците . Ако му бяхме гарантитрали че ще се справим сами просто щеше да ни остави онези 3 замъка и ние да си се бием с турците и да си вземеме и 5 те ( можеше и 7 те ) . Но Алекс се направи на Мъж и това е главната причина опросто Хървтите да спрят да ни вярват . Защото аз му казах , чакай да питам . човека ни повярва . Реално 2015 не е лошо като статистика , но проблема е че това можеше да се постигне , без да правим скандали помежду си . Нелка която супер много претендриа че е нещо . Така и не си направи Унито високо ниво . да не говорим че и Медецината в съюза остана на +4 . Абе има доста реални пропоски . Но най-голямото нищо дето исрахме е че ГОВОРИХМЕ че ще се бием с Хърватска , а дори нямаме и 1 атака . Просто сте страхливци !!!
..................................
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #182 -: Ноември 23, 2015, 23:59:48 »

Цитати на Ури:
Цитат
Пичове страшно много ме кефи как се развиваме на световното и то в така нареченото " тренеровъчно темпо " . Искрено се надявам да се запази и веселият дух в отбора , както и сплотеността която демонстирахме !

Цитат
Единстеното което си заслужава да се пише и да остане като сериозно постижение е : Лидерът ни .

Цитат
Браво ! Той за пореден път доказа че е играч на световно ниво и че наистина е един от най-класните играчи в И.О. Мисля че благодарение на него и на това , че тази година ще получи почти пълна подкрепа от класиралите се , няма да имаме проблема от миналата година .

Забелязвате разликата от това, което пише във форума и това , което пише на трибуна.
Днес заяви че приключва с империята докато незнам си какво....
Минути след това забрави че се е отказал и започна да предизвиква. Честно, този го кълве петела по кратуната
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #183 -: Ноември 24, 2015, 00:03:47 »

Тези ми са любимите Grin

_-Uriel-_ _-Uriel-_ преди ... минути
Ще ви го кажа за последно и се надявам ТЪПИТЕ ВИ КЕЕР калмски крартуни да го разберат . Джон човека имаше нужда някой да държи вияние в нашият квадрат . За него нямаше значение дали сме ние или Туирците . Човека искаше да не са бразилците . Ако му бяхме гарантитрали че ще се справим сами просто щеше да ни остави онези 3 замъка и ние да си се бием с турците и да си вземеме и 5 те ( можеше и 7 те ) . Но Алекс се направи на Мъж и това е главната причина опросто Хървтите да спрят да ни вярват . Защото аз му казах , чакай да питам . човека ни повярва . Реално 2015 не е лошо като статистика , но проблема е че това можеше да се постигне , без да правим скандали помежду си . Нелка която супер много претендриа че е нещо . Така и не си направи Унито високо ниво . да не говорим че и Медецината в съюза остана на +4 . Абе има доста реални пропоски . Но най-голямото нищо дето исрахме е че ГОВОРИХМЕ че ще се бием с Хърватска , а дори нямаме и 1 атака . Просто сте страхливци !!!
..................................


те за тва Naughtyred всеки ден грабеше по 100-130М ресурс от хърватите Grin
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #184 -: Ноември 24, 2015, 00:09:24 »

Е това е кофти . Това е Кофти . За мен този който е играл и си е позволил да излезе това тук , не му прави чест . Но лично аз няма от какво да се срамувам от думите си . Дори и сега мисля , че беше по добре България да има 5 / 7 замъка и да е със медал отколкото да сме 6-ти и то с цената да потърсим помоща на Бразилия . Няма занчение . Аз наистина знам , така както аз четях безпрестрасно хрониките от 2013 / 2014 , че след време ще ни чете един безпристрастен играч . Човек който няма да познава повчето от нас . Той ще чете и ще каже : Е този пич е бил прав . Защо тези не са искали медали ? И колкото повече време минава толкова повече ще разбирата колко много ще е означвал този медал нас като нация . Не знам сигурно има 50% от хората които се редват че се провалихме , но мен ме Боли , страшно много ме Боли . че днес не видях нашите имена на мястото на Поляците . Че не видях Митко и Деян да казват на родният ни език : Честито България , добра работа . Боли ме че не видях знамето си на стената . Болим че вие се радвате на това . Боли ме че уж сме патриоти , а не направихме нищо за да сложем флага си и да се развее . Никой няма да помни какво е ставало днес . Но това отличие щеше да даде тласък на хората да продължът на мечтаят . И не хора като мен , а на тези които идваха след нас . Е ОК нека така да е . АЗ ИСКАХ И ЗНАЕХ КАК ДА НАПРАВЯ РАЗЛИКАТА МЕЖДУ ТОВА БЪЛГАРИЯ ДА Е В ПРИЗА и това което е днес . Не го поискахме сами . И до сега нямам представа кому беше нужно и какво доказахме . Но нека да мине време и пак прочетете словата ми . Е да груби и обидни , но истински , с болка на един човек които неможа да спре самопогубването на един отбор . Човек които просто имаше мечта , да види развят флага на страната си на почетната стълбичка . Дано наистина да ме оборите и още догодина да спечелите приз , без уговорки .

« Последна редакция: Ноември 24, 2015, 00:14:34 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
chainik
Редник
*

Karma: +26/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #185 -: Ноември 24, 2015, 00:10:11 »

предполагам пазиш хронологията.. не че нещо, но можех да класирам акаунт без проблем.. че ако искахме щеше и лидер да е...
Пич що не вземеш да си се изявяваш в Хърватския форум ? Кво ми се пъчиш тук ? Ти с България нямаш нощо общо , така че обирай си крушите и не се появявай повече сред българи !
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #186 -: Ноември 24, 2015, 00:19:27 »

Преговори за съвместни действия срещу противниците са едно нещо, а да искаш помощ за собствени облаги, е друго нещо.
Моля да се прави разлика между тези понятия и да не се пише наизуст, Юрий. Не омаловажавай труда на Командирите и екипа, който не спа редица дни.

Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #187 -: Ноември 24, 2015, 00:22:53 »

E това е приказка на място.На кой друг ще му стисне ;D
.............................................
mega_alien mega_alien преди ..... минута
И мен ме е срам, Извинявам се на всички 29 нормални хора в съюза че подкрепих идеята Юрий да не бъде изгонен! Надявам се да ми простите!!! Голяма грешка от моя страна.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #188 -: Ноември 24, 2015, 00:25:37 »

E това е приказка на място.На кой друг ще му стисне ;D
.............................................
mega_alien mega_alien преди ..... минута
И мен ме е срам, Извинявам се на всички 29 нормални хора в съюза че подкрепих идеята Юрий да не бъде изгонен! Надявам се да ми простите!!! Голяма грешка от моя страна.

Това аз го написах от профила на Слави и пак си заставам зад думите Smiley
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #189 -: Ноември 24, 2015, 00:29:11 »

Това аз го написах от профила на Слави и пак си заставам зад думите Smiley
Знам аз кой го написа,затова написах на кой ще му стисне....от мъжки пол Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #190 -: Ноември 24, 2015, 00:43:33 »

И така понеже в спора има 2 страни от едната страна съм аз от другата страна сте 10 човека . То дефклато по подразбиране 10 човека изповядващи една и съща страна в спор се равняват на 1 човек . То значи спорим 1 на 1 ....

Махам с ръка много неща . Субективни , обективни и какви ли не . Махм на страна Емоцията за моят профил ( въприке че всички играи видяха , че можех да изкарам елит дори и с това темпо ) . Махам на страна абсолютно всичко . И оставам само това за което сме отишли .
И така всеки от нас както е видял България си беше за призово място . България мили неиграещи с нас , беше и си остана добър отбор . България колкото и да не ви харесва на вас взе ( за мене не пожела да вземе ) мястото което по принцип и по инерция можеше да вземе . Този отбор на Бълагария по старите правила ако се играеше съюзната битка , щеше без да влиза в договорки спокойно да се бори за медал САМА . Отбора беше много добре подготвен , но за старите правила . Хората играли с мен много добре знаят , колко пъти им обърнах внимание на това : Ами те като дойдат с 3М армия ти с какво ще ги пазиш тези замъци ? . На мен ми се отговаряше с 5м армия . ОК казах аз и се настаних да гледам . Тънкият момент беше че когато Хърватите дойдоха на наказателна акция над ззамъците ни  с 3 х 980К ЕЛИТНА армия - България имаше 890К тежки . Това е 3 ден . Същите тези хора които ми говориха как ще ги спираме с 5 м .... просто гледаха . Но да оставим на страна кои и как е играл . Това е ..... толкова дребно като детайл , че ... не е важно точно сега .
За мен Реалното място на този отбор с тези състезатели - някой от тях сприхави , някой от тях изнервени , някой от тях неглижираши , някой от тях незсериозни ... Но реланото място на този отбор е 2-4 . Разликата е само една Дипломацията и здравият разум . Това е господа . Просто с по-спокойни действия , с по-умерена дипломация , с по-голямо разбиране на положението( за всеки стана ясно след 2 ден че Хърватите са 99,99% златни ) , България драги мои щеше да е МЕДАЛИСТ  . Вие така и не разбрахте , че Хърватите от нас не искаха да им се подлагаме , а просто да си запазим замъците срещу Бразилия . За Хърватите дали тук са Турци или Българи нямаше значение . Те прсото искаха да имат съюзник на който да разчитат . Това е истината . Те разчитат на нас за да си вземат златотото , Ние разчитаме на тях , че ще се борим за останалото . Чисто и ясно .


Погледнете Полша , сега България , сега пак Полша , сега пак България .... Това е разликата . Прсото Интелект на игра и правелно преценяне на С И Л И Т Е . Wink
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #191 -: Ноември 24, 2015, 00:48:23 »

Дали сте се дърляли или не, не е наша работа. Правете си разбора.  Естествено че е могло и по-добре, винаги може по-добре! Важно е вие дето бодувахте, харчихте пари и нерви да сте доволни от постигнатото. Всичко друго е словоблудство. За мен вие сте трети и направихте добра игра. Ако имахте и достатъчно диаманти, аз съм сигурен че хърватските плондери ще ви дишат пепелта.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #192 -: Ноември 24, 2015, 00:52:06 »

И така понеже в спора има 2 страни от едната страна съм аз от другата страна сте 10 човека . То дефклато по подразбиране 10 човека изповядващи една и съща страна в спор се равняват на 1 човек . То значи спорим 1 на 1 ....

Махам с ръка много неща . Субективни , обективни и какви ли не . Махм на страна Емоцията за моят профил ( въприке че всички играи видяха , че можех да изкарам елит дори и с това темпо ) . Махам на страна абсолютно всичко . И оставам само това за което сме отишли .
И така всеки от нас както е видял България си беше за призово място . България мили неиграещи с нас , беше и си остана добър отбор . България колкото и да не ви харесва на вас взе ( за мене не пожела да вземе ) мястото което по принцип и по инерция можеше да вземе . Този отбор на Бълагария по старите правила ако се играеше съюзната битка , щеше без да влиза в договорки спокойно да се бори за медал САМА . Отбора беше много добре подготвен , но за старите правила . Хората играли с мен много добре знаят , колко пъти им обърнах внимание на това : Ами те като дойдат с 3М армия ти с какво ще ги пазиш тези замъци ? . На мен ми се отговаряше с 5м армия . ОК казах аз и се настаних да гледам . Тънкият момент беше че когато Хърватите дойдоха на наказателна акция над ззамъците ни  с 3 х 980К ЕЛИТНА армия - България имаше 890К тежки . Това е 3 ден . Същите тези хора които ми говориха как ще ги спираме с 5 м .... просто гледаха . Но да оставим на страна кои и как е играл . Това е ..... толкова дребно като детайл , че ... не е важно точно сега .
За мен Реалното място на този отбор с тези състезатели - някой от тях сприхави , някой от тях изнервени , някой от тях неглижираши , някой от тях незсериозни ... Но реланото място на този отбор е 2-4 . Разликата е само една Дипломацията и здравият разум . Това е господа . Просто с по-спокойни действия , с по-умерена дипломация , с по-голямо разбиране на положението( за всеки стана ясно след 2 ден че Хърватите са 99,99% златни ) , България драги мои щеше да е МЕДАЛИСТ  . Вие така и не разбрахте , че Хърватите от нас не искаха да им се подлагаме , а просто да си запазим замъците срещу Бразилия . За Хърватите дали тук са Турци или Българи нямаше значение . Те прсото искаха да имат съюзник на който да разчитат . Това е истината . Те разчитат на нас за да си вземат златотото , Ние разчитаме на тях , че ще се борим за останалото . Чисто и ясно .


Погледнете Полша , сега България , сега пак Полша , сега пак България .... Това е разликата . Прсото Интелект на игра и правелно преценяне на С И Л И Т Е . Wink
chainik chainik преди....минути
Юри, ти защо пишеш  след като НЕ СИ ИГРАЛ ЗА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР?
.........................
 Grin Grin Grin Grin  
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #193 -: Ноември 24, 2015, 00:56:07 »

Ние не искахме място от Хърватия, така че няма за какво да гледаме. Аз не живея за скапания медал, играя и се боря заради екипа, с който съм там.
Това написах днес -аз си направих кефа, заедно с моят наглеждач (Благодаря ти още веднъж за което  *rose* ).

Догодина правите отбор и си борите 1-3 или 2-4 и тем подобни комбинации за медали и прочие...
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #194 -: Ноември 24, 2015, 00:58:48 »

Юри, ти какво собствено направи за Отбора, освен че видно от постовете ти на трибуна, обиждаш лидера? Спри да правиш разбор а кажи ти какво направи, с какво допринесе за успеха. Или щом не е твоята, спираш и сядаш да гледаш отстрани, а после ревеш колко ти е мъчно за България и отбора и.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!