Imperia Online България  
Май 09, 2024, 05:01:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декларация от кандидат националите на България  (Прочетена 18343 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #45 -: Октомври 28, 2012, 21:48:03 »

İf wasnt send anybody bad message, would not have these problems,, it was a funny story Grin


Когато котките са преяли ... мишките танцуват ... така е  ... и винаги ще бъде ...  *pardon*

Само, че когато собственика на къщата се усети, че има прекалено много танцуващи мишки в кухнята ... или изхвърча котката .... или се продава къщата ... освен, ако вече не е необитаема  (тогава изхвърчат и собственика и котката) Grin

Р.Р. Независимо от всичко , аз на мястото на проекто-националите не бих се включил в турнира ... след като организаторите позволяват на някой да се лигави за собствено забавление с  bgflag... в такъв турнир истинските БГ играчи нямат място .... но решението си е тяхно  *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #46 -: Октомври 28, 2012, 21:53:34 »

Аз лично много съм ти благодарен Турчино, много. Благодарение на теб за пореден път лъсна отношението на Екипа към БГ играчите и проблемите в играта Smiley. Много може да се каже, но още е рано, има още две вълни до края на квалификациите. Сега само ще ти кажа на теб darkswords  -  отивай да вечеряш, пържолките изтиват  Wink
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #47 -: Октомври 29, 2012, 01:42:36 »

 Grin Grin Grin Как може изобщо да се връзвате на подобен лъжец? Отказалия се шпионин вдигна 150к нетни днес.... Шега било, пращали сме му "лоши съобщения".... Същия тоя нещастник не спря да се хвали по сървърите и в турския форум как бил надхитрил админите и как щял да си отмъсти на България! В момента единствено замазва положението, за да не го изхвърлят в последния момент... страх го е, защото знае че е нарушил правилата... Ама не знае, че на никой не му пука и ще го оставят  *pardon*
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #48 -: Октомври 29, 2012, 03:06:05 »

Аз имам един въпрос.Къде е направена първоначалната регистрация на този акаунт/говорим за darkswords/.На коя дата е регистриран и къде.
« Последна редакция: Октомври 29, 2012, 03:13:54 от Asguard » Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
darkswords
Редник
*

Karma: +2/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #49 -: Октомври 29, 2012, 11:37:24 »

http://worldcup.imperiaonline.org/?lang=bg&section=qualification_rules

Аз играя в съответствие с правилата,, *gamer*
Активен
Hukolau
Лейтенант
***

Karma: +3/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 115

malko minusi slagate


Профил
« Отговор #50 -: Октомври 29, 2012, 11:46:18 »

върви си играй на босфора в водата.ама гледай да не мине някой да те бутне на дълбокото,че язък за диамантите дето си вкарал само за да пречиш.
Активен
nik0l
Гост
« Отговор #51 -: Октомври 29, 2012, 11:53:26 »

Не виждам смисъла да се сипят епитети  и в двете посоки.
Причината е единствено и само в бъгавата система на ИО, в недомислените правила и в явното непознаване на законите на страната - пребиваване, не означава национална принадлежност
Има някакъв опит да се оправи кашата в която ни вкараха, но усилията от страна на екипа са крайно недостатъчни.
Трябва да се пусне опция за вкарване на една резерва и догодина да си оправят несъвършенствата.
Вкарването на резервата е вариант, при който българския отбор би имал равен старт на предстоящото световно и не би бил ощетен, освен с нервите които е изхабил.
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #52 -: Октомври 29, 2012, 13:11:10 »

Какво значи "няма смисъл да се сипят епитети"? Да си затваряме очите, за явно, преднамерено и целенасочено регистриране в противников отбор с цел играта на този противников отбор да бъде разрушена? Последващо явно задоволство и хвалене из сървърите и форума на играта, доказано със снимки!
Който го прави е повече от ясен какво представлява и като играч и като човек - пълен нещастник и в двете посоки. Да си затваряме очите и ушите с тайната надежда, да се откаже от игра... да ни "пожали"  *hmm*, просто няма как да стане. Аз лично няма да се навеждам пред такъв индивид, сигурен съм и 90% от играчите. Осигурихме му най-конфортното пребиваване на разкрит шпионин в противников лагер от както е създадена тази игра  *pardon*. Нямам думи просто.
Както и да е, проблема можеше изключително лесно да се реши много отдавна - ама или няма кой да мисли или никой няма желание....
Хвърлят се с лека ръка разни примери с действителни и реални спортни събития... а никой не се сети за подобни казуси в най-масовият и популярен спорт на планетата - футбола. Там има едно много просто правило - състезавал ли си се някога за един национален отбор, то до края на кариерата си нямаш право да се състезаваш за друг - без значение какво гражданство придобиваш във времето, къде играеш, къде живееш...
В тази връзка - тъй като никъде не е посочено конкретно - играч има ли право да играе за два национални отбора?

 
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Hukolau
Лейтенант
***

Karma: +3/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 115

malko minusi slagate


Профил
« Отговор #53 -: Октомври 29, 2012, 13:25:29 »

да се пусне резерва.най простото ,бързо и лесно решение на този смешен проблем,създаден от така уважаваните от мене и всички мой съотборници,модератори и администратори.но и на тях им е простено.не може да гледаш да станеш милионер за отрицателно време и да огледаш всичко.
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #54 -: Октомври 29, 2012, 13:29:07 »

Нали се сещаш, че тази резерва ще го отнесе изключително здраво - ще се включи на третия ден, когато сериозните играчи са извадили вече елитните единици.... не ми го побира главата каква игра ще има за този човек... Но е по-добре от нищо Smiley
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Hukolau
Лейтенант
***

Karma: +3/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 115

malko minusi slagate


Профил
« Отговор #55 -: Октомври 29, 2012, 13:30:11 »

без него ще е по зле мисля
Активен
barona111
Лейтенант
***

Karma: +57/-111
Неактивен Неактивен

Публикации: 196



Профил
« Отговор #56 -: Октомври 29, 2012, 13:38:17 »

Подкрепям декларацията
акаунт barona111 - отказал се след 00:00 часа на първата вечер, когато въведоха всички ковчежета за отваряне в квалификациите. *stop*.
Призовавам за пълен бойкот на световното, независимо от това дали ще изхвърлят Осман Паша от отбора. Не трябва да се сърдим на него за това което го прави, защото знаете приказката за баницата... 
Само така може да има резултат
Активен
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #57 -: Октомври 29, 2012, 14:47:04 »

http://worldcup.imperiaonline.org/?lang=bg&section=qualification_rules

Аз играя в съответствие с правилата,, *gamer*

- Играчите се състезават само със своите сънародници, т.е. - всяка държава има собствено отделно класиране.

Извинете,ние сънародници ли сме с вас. *scratch*
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
betonche
Сержант
**

Karma: +5/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 50


Профил
« Отговор #58 -: Октомври 29, 2012, 17:00:21 »

Аз също мисля, че е редно да се променят правилата и да се въведе резерва. В крайна сметка трябва всички отбори да са равни, по-добре 15-ти член с 3 дни закъснение, от колкото само 14  Smiley
Активен
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #59 -: Октомври 29, 2012, 23:50:11 »

Този проблемния ще е само някое зашеметено камикдзе нищо чудно си сложи компутара на гръб и да гръмне сървара   *crazy* *crazy* *crazy*
Активен

Age of Extinction
Страници: 1 2 3 [4] 5 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!