Imperia Online България  
Май 21, 2024, 02:23:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Династичен брак  (Прочетена 4376 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« -: Ноември 04, 2013, 12:10:34 »

Имам следния проблем... изпраиха ми един момък в столицата да го женя за някоя от двете моми дето си имам.Да ....но когато му цъкна на него , на пръстена момите ми се затъмняват и немога да го оженя.... Въпроса е как да се справя с тази ситуация....
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
цецо
Лейтенант
***

Karma: +1/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 04, 2013, 13:58:24 »

пробва ли първо на момите да цъкнеш ? няма смисъл за питам пълнолетни ли са по странните империалски закони
Активен

България над всичко
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 04, 2013, 14:00:27 »

пробах ...едната е престолонаследник и изобщо не и дава пръстен отгоре .... другата като цъкна на пръстена и иска да я пращам някъде ...а аз искам да си вземе пристигналия ерген
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
цецо
Лейтенант
***

Karma: +1/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 04, 2013, 14:04:12 »

значи има проблем :>
Активен

България над всичко
blambor
Редник
*

Karma: +9/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 42


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 04, 2013, 15:02:02 »

тоя заврян зет ли искате да го правите Smiley може за това да не става не съм пробвал да пращам мъжко
Активен
captain
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 04, 2013, 15:22:02 »

Джими....този момък който са ти го пратили въобще не можеш да го ожениш за никоя мома от долния ти ред.....можеш да го ожениш само за някоя от горните редове на имперското семейство, но там на снимката не се вижда дали имаш свободна мома...

Тези велики хора от долния ти ред не можеш да ги жениш, тях може ти да ги пращаш за женене в други империи....
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #6 -: Ноември 04, 2013, 15:24:38 »

е то нали момъка е от долния ред на другата империя ... аз имам само моми в долния ред ...за горните редове нямам ....то за толкоз време един велик не дойде при мене Smiley ...моля екипа да каже кое и как става
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
captain
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


Профил
« Отговор #7 -: Ноември 04, 2013, 15:31:34 »

аз все още играя в Алфата и сключихме доста династични бракове, пробвано е и така става...този момък който са ти пратили можеш да го ожениш само за някоя мома от императорското семейство....

а ти можеш да пращаш (или други играчи да ти пращат на теб) белики хора за женене от долния ти ред, който се води "Други членове на императорското семейство"
Активен
swfc1867
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #8 -: Ноември 04, 2013, 15:46:41 »

Аз нещо въобще не разбирам,как и къде мога да пратя някой за женитба...
цъкам на пръстена...ама тцъ...нищо не става!
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #9 -: Ноември 04, 2013, 16:36:54 »

аз все още играя в Алфата и сключихме доста династични бракове, пробвано е и така става...този момък който са ти пратили можеш да го ожениш само за някоя мома от императорското семейство....

а ти можеш да пращаш (или други играчи да ти пращат на теб) белики хора за женене от долния ти ред, който се води "Други членове на императорското семейство"
нещо ми се губят нещата .... например в алфата /сякаш я проклеха и императрицата умря за два дена ,а си беше жива и здрава на 76 години Smiley/ след като умря императрицата ,всички които ми бяха на горните етажи в имперския двор сега се настаниха отдолу .... и аз какво да ги правя тях ....нито стават за женене нито нищо ....губи се смисъла от тях .... как да развия родословнот дърво на тази фамилия ,като заминат в небитието
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #10 -: Ноември 04, 2013, 17:21:48 »

Тези, които са в графа 'други роднини на императора' можете да пращате в друга империя, но не могат да се женят за изпратени на Вас хора.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
swfc1867
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #11 -: Ноември 04, 2013, 17:27:38 »

Тези, които са в графа 'други роднини на императора' можете да пращате в друга империя, но не могат да се женят за изпратени на Вас хора.
Въпроса ми е:как да ги изпратя в друга империя?
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #12 -: Ноември 04, 2013, 17:41:51 »

Кликате на профила на човека и се появява един бутон > http://prntscr.com/21usus. Можете да изпращате в друга империя само членове на семейството или тези в графата 'други роднини на императора'. Тези от имперския двор не могат да бъдат изпращани, както и наследникът, защото той все пак трябва да е на линия, за да наслени престола, в случай че императорът умре.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
swfc1867
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #13 -: Ноември 04, 2013, 17:49:16 »

Кликате на профила на човека и се появява един бутон > http://prntscr.com/21usus. Можете да изпращате в друга империя само членове на семейството или тези в графата 'други роднини на императора'. Тези от имперския двор не могат да бъдат изпращани, както и наследникът, защото той все пак трябва да е на линия, за да наслени престола, в случай че императорът умре.
Проблемът е че не ми излизат такива опции... ето: http://prntscr.com/21uuik
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #14 -: Ноември 04, 2013, 17:54:36 »

да, защото Роман е член на имперския двор, а не на императорското семейство.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!