Imperia Online България  
Май 08, 2024, 05:44:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 52   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ? (Част трета)  (Прочетена 72467 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mega_alien
Гост
« Отговор #630 -: Май 04, 2016, 19:22:57 »

О Юри твоят патриотизъм е astoneshing. Ти си Велик. Ти си Невероятен. Ти си олицетворение на перфектността ... Де да можеше да има още 1 като теб светът щеше да е много по-добро място. А с 30 като теб ...
О Юри не знам как Бог е създал толкова перфектно същество. Ангелите не могат да се мерят с теб. Защото дори самият бог ти завижда. Ти си несравним. Неповторим Идол на Рая и земята. Където стъпиш поникват цветя. Където кажеш дума звучи безкрайна музика. О Юри обичам те.
Активен
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #631 -: Май 04, 2016, 20:05:10 »

Та относно Илюминатите . Просто приемете , че Хърватите са Номер едно и че БГ няма способни играчи да ги обърнат и толкова .

Тва ако верно го мислиш или пък вярваш че е така... Ходи се  *suicide*
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #632 -: Май 04, 2016, 20:08:58 »

Що обръщате внимание на някой,който няма и една хилядна от тва което е направил всеки един от вас или отбора като цяло Smiley Успешна игра на всички ви пожелавам.Аз си взимал малка почивка от играта и на есен с песен пак ще съм на бойните полета Smiley
Активен

Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #633 -: Май 04, 2016, 20:09:41 »

Що обръщате внимание на някой,който няма и една хилядна от тва което е направил всеки един от вас или отбора като цяло Smiley Успешна игра на всички ви пожелавам.Аз си взимал малка почивка от играта и на есен с песен пак ще съм на бойните полета Smiley

И аз това се чудя. Smiley  +1
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #634 -: Май 04, 2016, 20:19:56 »

Вечерях инцидентно с българска боб чорба по engelmmански! Не беше лоша! Скоро ще вечерям само нея!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #635 -: Май 04, 2016, 21:22:12 »

С риск да съм досаден,за последно към някои индивиди.

1.Сравняват се два съюза,че били еднакви по нето и профили,но не се отчита,че когато Хърватите натрупаха 21 замъка,бяха с х10 нето.

2.Как да знае индивида,че заради малоумието на ИО,замък почти не се взима при форт 100.Този момент беше настъпил,когато нашия скромен съюз,още беше х10 на хърватите и имаше проучвания около 50

3.Как да разбере индивида,как профил като Дариус,отиде в съюз,който няма шанс да спечели(като нашия) и напусна сигурния златен медал(от хърватите).Индивида няма отговор,той не разбира защо,той злобее...щото сигурно не ставаме.

4.Дава ли си сметка индивида,че боксовата круша е идола му и отново беше пернат...цели 4 пъти,след което замръзна,но пък напомпи други 2 профила,от 17-20 М нето,до 350-600М нето.Комплекси? Нивгаш.....

5.Как да си обясни индивида,че играхме заедно мн различни хора-българи,чужденци....и нямаше драми,нямаше болни амбиции-колкото толкова.

5.Колко му е трудно да разбере индивида,че той никога няма да бъде част от ОТБОР,защото е леке.Отбор,който играе без Лидера си,но пази мястото му,не го сменя,държи на него,каквото и да е решил Той.

6.Кога ще разбере индивида,че всеки минал през Мечовете,завинаги остава Меч и лоша дума за него никога няма да има,дори да се махне.От там следва,че индивида,няма да си прави гаргара с името на съюз,в който той никога няма да припари.Съюз,с/у който той никога няма да играе.Съюз,който не го брои за жив.Съюз,който без Лидера си,не играе с името Мечове.

7.Кога ще се сети индивида,че този Съюз,не мрази толкова много,няма дребнодушие,не иска да се обгражда с клакьори,не прави коалиции,играе сам,не подарява замъци,не взима подарени замъци....затова и винаги заема спечеленото от самия него място(дали вижда индивида разликата с идеализираните хървати)

8.Дали си дава сметка индивида,че Мечовете две ери играха заедно с наглеждач на Джон и никога не му потърсиха сметка,никога не ги беше страх,че ''оня'' вижда всичко.

9.Последно:Този индивид не става.Дразнител на дребно.Комплексиран от възможностите си и игнорирането си.Мазмантия на едро,хранещ се от злобата си и чуждите успехи.Радващ се на всяка грешка на БГ играчи.НЕ СТАВА.Пазете се всички.

10.Чао индивиде.Пий една минерална вода,със салата от салвадорско зеле,поръсена с моркови от Сибир-замразени.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #636 -: Май 04, 2016, 22:00:29 »

Жоре много сложно го написа бре.Дай по елементарно да може го осмисли качествено,та белким му влезе нещо в тиквата Smiley
Активен

Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #637 -: Май 04, 2016, 22:03:41 »

Влизайте в играта да се забавляваме...другото е Карма.  Smiley
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #638 -: Май 04, 2016, 22:27:54 »

Я вече отрепах неколко абонаста и дори благоволих да позволя на некакъв си там сънародник, изпаднал в алчност, да се разбие в мен
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #639 -: Май 04, 2016, 22:33:17 »

Я вече отрепах неколко абонаста и дори благоволих да позволя на некакъв си там сънародник, изпаднал в алчност, да се разбие в мен

Заблудени има доста. При мен варварските станове са такива.. Grin Grin
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #640 -: Май 04, 2016, 23:13:26 »

С риск Мартин да се засегне че му нарушавам темата , но понеже има малко по-лични нападки съм леко задължен да отговоря .

Та за глупостите от нацинала , няма какво да се говорят , защото всеки знае , че ония дето ги говори е бил само зрител . А хората с които съмм играл .... и до ден днешен не говорят такива глупости . Както и да е де . Аз си знам каква е истината и това ми е достатъчно .

Та относно Илюминатите . Просто приемете , че Хърватите са Номер едно и че БГ няма способни играчи да ги обърнат и толкова . Вие на 6 замъка се радвате като малко дете , а ония дето неможе да играе от 1 година събра всичко и според вас не знаел да играе . Да прави сте - той не знае да играе . Той МОЖЕ да играе и го прави .
А това че му станахте любима боксува круша , се дължи на големите ви усти и на измисленото ви его . както и да е де . Просто съвет . Спрете да носите КОФТИ име на България . Играйте си като Агила с чуждо знаме и не носете кофти име на БГ национала , защото на следващото световно , ще сте извън 10 ката .

Е сега като го казах че сте извън 10-ката да не стане че сте на 10 място и да го изтъквате като успех .  *hihi* .

Я ми покажи, къде някой се радва на 6 замъка, еле пък като малко дете?  Grin Grin Grin
Хърватите са номер едно, защото ботът им е номер 1, за това не мога да споря. ходи ти да направиш 500 атаки по каси за 8 часа да те видя колко си добър  Grin Grin
Пишеш откровени лъже пред всички - нето на Хърватите никога не е било само тяхното, общата съюзна стойност на хървати и бразилци беше 3х на нашата, нетото 2х,  броят на сборните, които можеха да правят беше 2х. Дънкън се е радвал като малко дете като след бъг взеха 23-ти замък на 800-тата атака.

Като те използват за клакьорка, поне да ти дават читав аинфиормация, а не да ти се смее всичко живо заради тях. Както ти писах преди ден - далеч по-големи простотии се случиха тая ера, за да се кося за подскачанията около батковците. Та толкоз з а"поменът с чужда пита" от теб, винаги си ми бил забавен, тея дни се стремиш да надминеш себе си.
« Последна редакция: Май 04, 2016, 23:28:39 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #641 -: Май 06, 2016, 00:11:01 »

И така след завъртането на колелото .....

Има едно интересно нещо . astfalcon е тук . Един наистина много добър играч . Играч едновременно с Възможности и Способности . Сега ще ми е много любопитно дали ще се захване с Джон или ще потърси премирие заради Бразилският национален отбор и предстоящото световно Wink ?
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
mega_alien
Гост
« Отговор #642 -: Май 06, 2016, 00:18:34 »

О Юри ти величие. Неизмерими победителю. Ти си гении. Невероятен непобедим недостижим. Незначими играчи като astfalcon могат само да получат оргазъм от удоволствие като видят, че играеш. Вярваме в теб и те обичаме.
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #643 -: Май 06, 2016, 09:07:02 »

1:0 е резултата...кой ли ще спечели мачът тази ера Grin  *hmm* *hmm*
Активен

Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #644 -: Май 06, 2016, 23:09:13 »

Тежка скука...  Sad
Активен

Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 52   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!