Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 07:30:27 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: oyun bitmiş  (Okunma Sayısı 1558 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
tarikbinziyad
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ocak 26, 2015, 11:33:46 ÖS »

Diyar bitmiş.. oyunda acemiyim  barbar vurmasını oyuna başladıktan çok çok sonra öğrendim.. kimseyide tanımıyordum .. şimdi öğrendimki kimi kızıp çekip gitmiş niye gittiklerini bilmiyorum .. kimi rekabet edip mücadele etmek yerine anlaşmışlar bugün sana yarın bana yapmışlar(hele yarın olsun neler olacağını hep beraber göreceğiz..) .. anladığım kadarıylada çok hesapta tarla olmuş .. haftanın belli günlerinde girebilen ilköğretim öğrencilerinin hesapları sanki .. eh bu diyarı kazandım diye öğünecek insnlar çıkacaktır ..  inanmayın onlara .. onlar  bildiğiniz ziraatçi...  bazı insanların hayalidir .. 3-5 dönüm yerim olsun etrafına çit çubuk çekeyim .. içinde tavuklarım olsun ..yumurtasını yiyeyim.. ineğim olsun sütünü içeyim .. .. der gibi oyun oynuyorlar  .. bunlarda oyunda nasıl olmuşsa çok insan küsüp gitmiş.. (olanı biteni yaşayanlar anlatsa bizde öğrensek tek yürek ittifakı niye dağıldı ) geride kalan bir kaç düşman ittifakda birleşmiş savaşçılar ittifakına geçmiş ..işkenbe geniş ..abim nolacak .. ama MALAZGİRT hertürlü düşman saldırılarına karşı nöbette.... oyunu ilk sıradaki 45 kişiye karşı kazanmayı elbette düşünmüyoruz .. ama BİZ savaşçılara katılmayacağız böyle bi davette almadık ..adamlar o kadar rahat ki ..  filan filan ittifaklar birleşin size savaş açacaz diyorlar .. ne diyelim savaşçılara mutlu bir beraberlik sizin olsun ..  ee bizde gidersek ne yapacaksınız ..  artık kendi tarlalarınızla savaşırsınız ..
os111_king
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Nisan 13, 2015, 08:01:45 ÖS »

AĞlamaa  Grin Grin Grin Grin

Düşmanın ülkesi viran olacak,
Türkiye büyüyüp "TURAN" olacak.

Ziya Gökalp
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!