Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 09:58:01 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: oyun hataları küfür hakaret ve ilgisizlik  (Okunma Sayısı 980 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
salodayi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Eylül 17, 2014, 07:16:28 ÖÖ »

ben FB 6 diyarında salodayi oyunda sacma sapan kaybettiğimiz savaşları geçtim adam anamıza avradımıza küfretti rapor ettik baska bir oyunda olsa 50 defa banlanması gerekirken banlanmayı bırak rahatca devam edebiliyor oyundaki adminler 1 ayda gönülleri olursa ancak cevab veriyorlar onuda gectim ben 6. merkezi yönetimi acalı baya oldu ama eyaleti kurmamıztım bir iki gün önce kurdum bu sabah oyunda hata oldu ki su saatlerde halen devam etmekte kurdugum 6. eyalet durmasına ragmen aradaki baska eyaletim kayboldu icinde kaynaklarla üretimdeki askerlerle araziye tıkladıgımda ilhak edilecek merkezi yönetimi halen acmamama rağmen ilhak et cıkıyor kaç nüfuslu eyalet icinde onca seyle nasıl oluyorda yok olabiliyor ki saldırı ile desek eyalet kaldırılamıyor diye biliyorum saldırıda olmadı zaten 6. eyaleti yeni ilhak ettim 5 eyalet ilhak edilmiş gösteriliyor buna bakılırsa ben merkez 4 te agır orduya gectim gibi görülüyor neden hic kimse ilgilenmiyor nereye basvurmamız lazım bu sorunlar icin artık oyuna bu tür seylerle ugramak icin mi girdik bizde zaman emek para veriyoruz haklarımızı kim savunacak
salodayi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Eylül 17, 2014, 07:20:42 ÖÖ »

ve herkes girip oynamaya basladığı halde ben halen giremiyorum hata veriyor kafayı yiycem ya oyuna giremiyorum kaç nüfuslu eyaletim yok oluyor bakalım bu sefer komple gitmezse iyi heralde
salodayi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Eylül 17, 2014, 09:03:23 ÖÖ »

ben oyundaki hatalardan dolayı giremezken igrebilenler tümordumu kesmiş sagolun hersey icin
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!