Imperia Online Turkey  
Mart 29, 2024, 09:28:52 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Peşpeşe iki saldırı 2 farklı sonuç  (Okunma Sayısı 1767 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
KEEN022000
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Nisan 16, 2014, 11:07:12 ÖÖ »

Sayın Admin,
Biz iitifak olarak yıllardır bu oyunu oynuyoruz. Şimdi 2 ad rapor veriyorum. Aynı kişiden peşpeşe 2 saldırı alıyor bir üyemiz ve 2 farklı sonuç çıkıyor. Biz bu durumu çözemedik. İki saldırı arasında geçen süre içinde savunan tarafta hiçbir faaliyet olmamıştır. Buna benzer bazı garip savaşlarımız da oldu, ama en çarpıcı olan ve durumu izah eden aşağıdaki örnektir.
Saldırı ve savunma ve moral hesaplamalarında bazı değişiklikler yapıldığı görüşündeyiz ve bundan haberimiz olmuyor. Ama diyarda, bu durumu bilen bazı oyuncular var.
İlk saldırı;
[battleRep=89907]metodiev karşı adali_34[/battleRep] YA DA ; http://prntscr.com/3aiwx6

Hemen peşinden gelen ikinci saldırı. Asker sayısından belli oluyor zaten.
[battleRep=90020]metodiev karşı adali_34[/battleRep] YA DA http://prntscr.com/3aixkg
« Son Düzenleme: Nisan 16, 2014, 04:10:30 ÖS Gönderen: KEEN022000 » Kayıtlı
tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Nisan 17, 2014, 12:14:17 ÖS »

Konuyla ilgili support_tr@imperialsupport.org adresine mail atarsanız size yardımcı olurlar.
TR-maresal
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ekim 13, 2014, 12:10:13 ÖS »

Öyle geziyordum sorunu gördüm dostum belki şansın vardırda okursun.
Öncelikle saldıran adam 2x dısından dalıyor ztn askeri puan alamamıs ilk saldırısında yıkmıs ztn adamın saldırı gücü ve morali 2x dısından daldıgı için normale göre biraz düşüktür e bide ilk saldırıyı kaznıyor  senin puanın iyice düşüyor puan farkı açılıyor açıldıkça adamın saldırı gücü ve moralide düşüyor o yüzden saldıran kişi çakılıp kalıyor. bunların belli % leri var ama şavaşı incelemedim açamadım çünkü sadece raporlardan anladığım bu.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!