Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 11:01:16 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: GÖRÜNTÜ SORUNU  (Okunma Sayısı 896 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
PODRUMLU
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ocak 12, 2014, 10:32:48 ÖS »

KOLAY GELSİN ARKADAŞLAR  BETA V6 TR 19 DİYARINDA GİRİŞ YAPTIGIMDA EKRAN GÖRÜNTÜSÜ YOK BUNUNLA İLGİLİ BENİM YAOPABİLECEGİM BİR ŞEY VAR MI
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ocak 12, 2014, 11:23:04 ÖS »

KOLAY GELSİN ARKADAŞLAR  BETA V6 TR 19 DİYARINDA GİRİŞ YAPTIGIMDA EKRAN GÖRÜNTÜSÜ YOK BUNUNLA İLGİLİ BENİM YAOPABİLECEGİM BİR ŞEY VAR MI

Önce farklı bir tarayıcı ile girmeyi deneyin. Eğer sorun hala devam ederse bir ekran görüntüsü koyabilir misiniz?
celenkoglu
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Temmuz 30, 2014, 01:26:38 ÖÖ »

merhaba  celenkoglu   nick i ile diyar 225 de oynamaktayım  son 18  saat kadar dır oyun ana sayfamda görüntü büyümesi problemi ile karşı karşıyayım oyuna girdiğimde sayfanın sağ alt köşesindeki oyuna ait mercek sekmesine tıklayıp oyunu en düşük boyuta getiriyorum daha sonra şehir merkezi,ittifak sekmesi ve üniversite ye girdiğimde ekrandaki binalar birden büyüyor kale ekrana sığmaz hale geliyor sıkıntım bu... ben başta tarayıcımdan kaynaklandığını düşündüm fakat başka tarayıcıda da aynı sorunu yaşıyorum,çözüm bulmanızı istiyorum.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!