Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 06:26:17 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 13 14 [15]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Uluslararasi Diyar 3 Oyunculari buraya  (Okunma Sayısı 33085 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
dead
negolen(d75)
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

http://desmond.imageshack.us/Himg62/scaled.php?ser

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #210 : Aralık 16, 2014, 06:42:48 ÖS »

6ocak umarım gene hile serbest olmaz:-(
mesi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #211 : Aralık 30, 2014, 02:14:33 ÖS »

Ne oluyor cocuklar, yeni eski bisey var mi. Birkac ay isim vardi oyuna vakit bulamiyordum cok, simdi daha serbest olabildim, icinizde dayak yemek isteyen var mi? Varsa yazsin hemen careseni buluruz, hileyle, hilesiz nasil isterseniz.  Tongue
cosmo
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #212 : Ocak 01, 2015, 01:56:18 ÖS »

Ne oluyor cocuklar, yeni eski bisey var mi. Birkac ay isim vardi oyuna vakit bulamiyordum cok, simdi daha serbest olabildim, icinizde dayak yemek isteyen var mi? Varsa yazsin hemen careseni buluruz, hileyle, hilesiz nasil isterseniz.  Tongue

sizin ittifakta hilesiz olan 1 tane hesap söylermisin. susak mesi  Grin Grin Grin Grin
mesi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #213 : Ocak 02, 2015, 03:28:18 ÖS »

sizin ittifakta hilesiz olan 1 tane hesap söylermisin. susak mesi  Grin Grin Grin Grin

kontrol eden yok artik, bu nedenle de her sey serbes demektir, aptal cosmo. Hileyle, hilesiz nasil oynasaniz bisey yapamiyorsunuz, biraz da olsa akil yok.
cosmo
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #214 : Ocak 02, 2015, 08:20:31 ÖS »

kontrol eden yok artik, bu nedenle de her sey serbes demektir, aptal cosmo. Hileyle, hilesiz nasil oynasaniz bisey yapamiyorsunuz, biraz da olsa akil yok.
mesajımı iyi oku beyinsiz mesi. sen hileyle veya hilesiz nasıl istiyorsanız öyle vururuz falan dedin. bende ona cevap olarak sizin ittifaktan hilesiz hesap göster yazdım
 senkendin gibi yuvarlak cevaplar yazmışsın oyun kontrol edilmiyomuşta herşey serbestmişte
mesi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #215 : Ocak 02, 2015, 08:28:31 ÖS »

mesajımı iyi oku beyinsiz mesi. sen hileyle veya hilesiz nasıl istiyorsanız öyle vururuz falan dedin. bende ona cevap olarak sizin ittifaktan hilesiz hesap göster yazdım
 senkendin gibi yuvarlak cevaplar yazmışsın oyun kontrol edilmiyomuşta herşey serbestmişte

Sen benim cevabimi iyi oku. Bir daha soyluorum, kontrol eden yok, o zaman sen bana hile nedir soylermisin. Her sey serbest artik, yok nasil hile olsun, anladin mi aptalim.
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #216 : Ocak 02, 2015, 09:20:52 ÖS »

Kendi aranızda birbirinize atfen küçük düşürücü ve hakaret içeren sözler kullanmayınız.
SHAWSHANK
thinktank
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #217 : Ocak 06, 2015, 03:31:56 ÖÖ »

Yilbasini bulgar bi kizla gecirdim, sabaha kadar imperia muhabbeti yaptik. (yersen)

Ben icap ettiği zaman en büyük hediyem olmak üzere, Türk Milletine canımı vereceğim.
SHAWSHANK
thinktank
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #218 : Ocak 06, 2015, 03:50:58 ÖÖ »

Adamlar kendilerine zaten etiketi yapistirmis @bastards diye, biz daha ne konusuyoruz ki Grin Türklere karsi hilesiz hurdasiz oynayip zafer kazanmak imkansiz zaten, bunu bu @bastards ittifagi piyasaya cikmadan önce hepimiz gördük. Bu ittifaga son sözüm, eger ki siz hilesiz hurdasiz oynasaydiniz hepiniz sonucu zaten biliyordunuz, siz adam gibi oynayip yenseydiniz biz Türkler delikanli gibi tebrik ederdik. Ama nerdee sizde o yürek, ulen biz sizin ciğerinizin kaç gram olduğunu biliriz be, tırnaksızlar. Ben suan hepinizin bi kız sürüsü olduğuna inaniyorum. Fdp mesi

Ben icap ettiği zaman en büyük hediyem olmak üzere, Türk Milletine canımı vereceğim.
mesi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #219 : Ocak 07, 2015, 12:03:25 ÖS »

Adamlar kendilerine zaten etiketi yapistirmis @bastards diye, biz daha ne konusuyoruz ki Grin Türklere karsi hilesiz hurdasiz oynayip zafer kazanmak imkansiz zaten, bunu bu @bastards ittifagi piyasaya cikmadan önce hepimiz gördük. Bu ittifaga son sözüm, eger ki siz hilesiz hurdasiz oynasaydiniz hepiniz sonucu zaten biliyordunuz, siz adam gibi oynayip yenseydiniz biz Türkler delikanli gibi tebrik ederdik. Ama nerdee sizde o yürek, ulen biz sizin ciğerinizin kaç gram olduğunu biliriz be, tırnaksızlar. Ben suan hepinizin bi kız sürüsü olduğuna inaniyorum. Fdp mesi

Sen neye inanirsan inan. Gordum ne kadar buyuk oyuncusunuz, bircok sey gordunuz bizden bu diyar, ve bisey yapamadiniz. Senin gigibler ancak eski turk diyarlarda yapabilmistir bisey (adam gibi oynayan yok karsisinda diye) ve kendini oyuncu sanmistir.  *xxx*
SHAWSHANK
thinktank
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #220 : Ocak 08, 2015, 12:59:18 ÖÖ »

Sizden hiç bişey görmedik, hileleriniz hariç. Yaptığın hile ile mi büyük oyuncu oldun? Olm ne yüzsüz adamsın l*n sen.

SHAWSHANK
thinktank
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #221 : Ocak 08, 2015, 01:07:25 ÖÖ »

Haa ayrica mesi, bu oyun benim için zevk meselesi, vaktim varsa sabaha kadar takilirim, takildimda grup olarak, çok zevk aldım vurdum vuruldum! Taakii sizin gibi saçma sapan yüzsüz oyuncular karşımıza çıkana dek. Şu saatten sonra girerim bakar çıkarım, eskisi kadar saatimi vermem. Sizin saçma sapan hilelerinize değil saatlerimi, dakikalarımı bile vermem. Artık bu oyun çocuk oyuncağına döndü, oyna koççum istediğin kadar.
« Son Düzenleme: Ocak 08, 2015, 01:09:41 ÖÖ Gönderen: SHAWSHANK » Kayıtlı

Sayfa: 1 ... 13 14 [15]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!