Imperia Online Turkey  
Nisan 26, 2024, 11:54:15 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Yüce insanları evlendirme ve saray halkı alma ?  (Okunma Sayısı 1082 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
VanQuish
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ekim 23, 2013, 04:22:58 ÖS »

Yüce insanları nasıl evlendireceği mi ve nasıl saray halkını çoğaltabileceğim hakkında hiç bir bilgim yok rica etsem biri bana bu 2 sinin nasıl yapıldığını söyleyebilir mi DETAYLI bir şekilde.
VanQuish
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ekim 24, 2013, 08:51:05 ÖÖ »

Hala cevap bekliyorum bu kadar kolay bir soruya nasıl hiç cevap gelmiyor...  *crazy*
Moondarkk
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ekim 24, 2013, 01:49:47 ÖS »

Eğer başka bir oyuncuya karşı iyi bir savaş yaparsan soylu insanlarını artırabilirsin ayrıca evlendirme 16 yaşından sonraki saray halkında gerçekleştirilebiliyor ve evlendikten sonra çoğalıyorlar haliyle evlendirmeyi başka bir imparatorluklada yapabilirsin istersen sana kız verebilirim Smiley nasıl yapacağına gelince saray halkından evlenme çağına gelmiş olan birini üzerindeki yüzük işaretine tıklıyorsun sonra onun karşı cinsinden birini seçip aynı şekilde tıklıyorsun ve onaylıyorsun evleniyorlar başka bir imparatorlukla evelendirmek için ise imparatorluğundan soylu olan birinin proflini açıyorsun orda başka bir imparotorlukla evelendir butonu var ona tıklayıp istediğin birine onay için isim yazıp yolliyabiliyorsun elimden geldiğince anlatmaya çalıştım.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!