Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 05:50:38 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Acısıyla Tatlısıyla!  (Okunma Sayısı 3017 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ekim 17, 2013, 12:21:50 ÖS »

2008-2009 yıllarında başladığım bu ezeli rekabet dolu yolculuğumuzun sonu gelmiş bulunmaktadır.sizin klişe v4 leriniz-v5 leriniz-v6 larınız bir kenara dursun klasik diyarlar bizim vazgeçilmezimizdir! bizi bu klişe oyunlarınız ile büyüleyip para tuzağınıza çekemezsiniz! versiyon1 diyarlar kapatılmamalıdır! sizin o önleyemediğiniz ticaret hilesi versiyon 1 de söz konusu olamaz! sabit ticaret sisteminden vazgeçtiğiniz gün gecenin 4 lerinde 0.20 lerden akan kaynakları gözlerimizle gördük! bizi şu mahvolası diyarları oynamaya sürükleymezsiniz! parası olanın 1. olduğu parası olmayanın her gün ezildiği bir oyun anlayışını reddediyoruz! v4 çıkardınız iyi hoş isteyen oynadı isteyen v1 de kaldı. v5 çıkardınız iyi hoş isteyen kaldı isteyen v5 e geçti. v6 çıkardınız ona da eyvallah isteyen oynadı istemeyen eski versiyonlarda kaldı. Ama ne oldu da v1 diyarları kapatma kararı aldınız? diyar 10 bir çok v5 diyardan daha aktiftir! her sezon aynı kadroyla yepyeni taktiklerle başlanır diyar 10'a.. hiç bir zaman kullanıcı sayısı azalmamıştır. tecrübelisiyle tecrübesiziyle kimsenin vazgeçmediği bir diyardır! oynadıkça sıkılınmayan tek diyardır. versiyon 1'imize dokunamazsınız! güya %20 fazla krediyle aktaracağınızı söylüyorsunuz! aktarsanız ne olur aktarmasanız ne olur? isterseniz 100bin krediyi kapımıza yığın biz versiyon 1 den aldığımız zevki v5-v6 dan alamadıktan sonra ne mânası kalır? acısıyla tatlısıyla nice dönemler geçirdik kimi zaman ağladık kimi zaman sevindik. diyar 10 blits bizim için içinden çıkılamaz 45 günlük bir serüven bir macera bir hayattır. her gece yatarken 'acaba bu akşam operasyon yaparlar mı' endişesiyle yatmak kadar haz verici nasıl bir duygu olabilir ki? acaba sando nasıl bir taktik uyguluyor net değerde birinciliği ona kaptırabilir miyim diye dalıp gittiğim acaba skeletan acaba bluewolf askeri puanda yine mi birinci olacak diye düşündüğüm günler geride mi kalacak? hiç bir şey olmamış gibi sineye çekip unutup gidecek miyiz? peki ya bizim hatıralarımız? 2008 den beri dile kolay 6. yıl doluyor. 6 yıllık hatırımız hiç mi yok? hatırımız var ama hatır paradan daha değerli değil mi?.. diyar 10 blitsde 45 günde verdiğim parayı v5-v6 diyarda 2 günde vereceğim için midir bütun bu tertibiniz? diyar 10 blits'in şirkete gelen masrafı diyarın kendi oyunculardan elde ettiğiniz parayla karşılanmıyor mu sanki? diyar 10 blits kendi değirmenini kendisi döndüremiyor mu? diyar 10 blits'in ne kadar aktif olduğunu size anlatmamın gereği mi var? size burdan rahatça 10 tane diyar sayabilirim diyar 10 blitsden daha az aktif olan. bizim nostalji keyfimize niçin son verme gereksinimi duyuyorsunuz? daha az aktif olan v5 diyarlarda küçülmeye gitseniz daha makbul geçmez mi? en azından 0 rekabet söz konusu olan v5 diyarlarını küçültürseniz oyuncular diğer diyarlara kayar ve o diyarların yoğunlaşmasıyla rekabet artar? hayır bunu da mı ben söyliyeyim? ne istiyorsunuz bizden? çekin artık şu kirli ellerinizi üzerimizden. sizin gibi şirket olmaz olsun! nalet olsun size ve sevenlerinize! eğer o diyar kapanır ise sanmayın ki bir köşeye geçip iç çekeceğim! savaşacağım daha da fazla savaşacağım! bir gün arkadaşlarıma vaktiyle bir diyar 10 vardı demek istemiyorum! her dönem eksiksiz tam kadro oynadığımız bir diyarı nasıl olur da kapatırsınız? ne olacak bizim yaşanmışlıklarımız? Bulgarıyla Sırbıyla Romanıyla Brezilyanıyla Amerikanıyla Türküyle biz gayet mutluyuz? zaman zaman bir birimizi kırıp incitmişizdir ama burada herkes birbiriyle dosttur! bu diyar sizin klişe versiyonlarınızdan çok farklı! akşam küfürle yatıp sabah küfürle kalkıp savaşılan diyarlardan çok farklı! ordusu kesildikden sonra 'tebrikler cidden oynamayı biliyorsun' diye tebrik eden bulgar arkadaşımı ben birinci olunca 'puan rekorunu kırıyordun az daha iyi bir rakipsin' diye mesaj atan brezilyalı arkadaşımı o klişe diyarlarınız da bulabilecek miyim? oyunun 2. günü aralıksız yağma yediğim biraz hüzünlenip biraz iç çektiğim o günler geri de mi kalacak? peki ya sonra? sonra ne olacak? küfürlerden geçilmeyen bir kalesi yıkıldı diye anamıza bacımıza edilmedik hakaret bırakılmayan diyarlara mı mahküm olacağız? hileyi yapıp yapıp yüzümüze sırıtan ahlak yoksunu insanlarla mı oynayacağız? gece yatarken canım ciğerim dediğin dost dediğin gerekirse karımı emanet ederim diyebilecek raddeye geldiğin adamın gece sen uyuduğunda seni ittifaktan atıp saldıracak kadar namussuzlaşmış adamların arasında mı bulacağız kendimizi? size sesleniyorum yönetimdeki paragöz insanlar evet size.. v1 ime dokunamazsınız! dokundurtmam! En azından 4 tane klasik diyarın sadece 1 tanesi kalsın diye yakarışım vardır burada! bizi o kokuşmuş versiyonlarınıza hapsedemezsiniz!
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ekim 18, 2013, 06:01:07 ÖS »

Diyar 10 blits bizim gururumuzdur genel sohbete taşınamaz!
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #2 : Ekim 20, 2013, 12:36:03 ÖÖ »

okumaya üşendiklerinden silmediler bence oukyunca silerler  Grin genç kardeşim benim iyi konuşmuşun duygulu konuşmuşun hoş konuşmuşunda bu msjdan hiç bir şey çıkmaz birde adamların haklı olduğu tarafı unutuyorsun... adam diyorki oyun benim kardeşim ister chati kaldırırım ister formu dondururum istrersede diyarları silerim mause orda x'e bas çık oynama beğenmiyorsan diyo Smiley

_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Ekim 20, 2013, 01:08:15 ÖÖ »

Ben sonuna kadar okudum ama yönetimin verdiği kararı değiştirmemiz çok zor malesef..
carlsberg
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Ekim 20, 2013, 10:36:56 ÖÖ »

Ben de v4 un kapatilmasini istemiyorum. V5 cikti diye v4 Türk diyarlarini kapattiniz bisey demedik ama şimdi tamamen kapatmaya kalkiyosunuz. Benim bu oyundaki 7-8.senem ve benim icin imperia online versiyon 1-2-3 ve 4 tür.  Ben imperiaonlin i oynamak istiyorum tamamen para tuzagina dönüşmüş ve neredeyse başka bur oyun hâline gelen v5 ve 6 da oynamak istemiyorum.
tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Ekim 20, 2013, 06:56:53 ÖS »

Bende v4 diyarı severim, hatta  v 4 diyar da hesabım var, ancak v4 diyarlar v5 ve v6 diyarların çok gerisinde kaldı, bu yüzden kapatma karı alınmış olabilir, yinede imperiaonline. Yetkililerine kapanmaması yönünde mail atabilirsiniz yoğun istek olursa dikkate alabilirler.
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Ekim 21, 2013, 05:12:24 ÖS »

Bende v4 diyarı severim, hatta  v 4 diyar da hesabım var, ancak v4 diyarlar v5 ve v6 diyarların çok gerisinde kaldı, bu yüzden kapatma karı alınmış olabilir, yinede imperiaonline. Yetkililerine kapanmaması yönünde mail atabilirsiniz yoğun istek olursa dikkate alabilirler.
Admin olmasaydı bu cümleyi kurmayacaktı  *stop*
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Ekim 21, 2013, 05:27:47 ÖS »

okumaya üşendiklerinden silmediler bence oukyunca silerler  Grin genç kardeşim benim iyi konuşmuşun duygulu konuşmuşun hoş konuşmuşunda bu msjdan hiç bir şey çıkmaz birde adamların haklı olduğu tarafı unutuyorsun... adam diyorki oyun benim kardeşim ister chati kaldırırım ister formu dondururum istrersede diyarları silerim mause orda x'e bas çık oynama beğenmiyorsan diyo Smiley
Genç kardeşim? küçümsemeye egoya bak. çok değişmişsin çok.
tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Ekim 21, 2013, 06:30:57 ÖS »

Admin olmasaydı bu cümleyi kurmayacaktı  *stop*

Admin değilim zaten Smiley
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Şubat 04, 2015, 02:30:39 ÖS »

ne konuşmuşum be arkadaş Grin
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!