Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 03:24:19 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: savaş  (Okunma Sayısı 3727 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
WYYN78
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Nisan 01, 2013, 04:28:28 ÖS »

arkadaşlar ben birine saldırı yaptım 18k lık askerle karşı tarafdada 2k asker vardı ama yenildim askjerlerimi öldürdü ne oldugunu anlayamadım
[battleRep=65002]saf78 karşı sekerdrsn[/battleRep] savaş raporuda bu yardımcı olursanız sevinirim
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Nisan 01, 2013, 11:00:31 ÖS »

Savaşın galibiyeti, tamamen asker sayısıyla orantılı değildir. Saldırdığınız oyuncunun puanı ve her iki tarafın ordularının morali başta olmak üzere daha birçok sebep vardır.
WYYN78
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Nisan 04, 2013, 01:23:03 ÖÖ »

peki benim saldırı yaparken neye dikkat etmem gerekio
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Nisan 04, 2013, 08:10:33 ÖS »

peki benim saldırı yaparken neye dikkat etmem gerekio

Rakibinizin puanı ile sizin puanınız arasında iki kat veya daha fazla fark varsa, ordunuz savaşa düşük moralle başlar. Rakibinizin saldırdığınız eyaletinin etrafı farklı eyaletlerle çevriliyse, savaşa yine düşük moralle başlarsınız. Kale kuşatmalarında ise rakibinizin kale seviyesine dikkat edin. Önemli hususlar bunlardır.
Plus
Plusing
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

TSHKK

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #4 : Ocak 14, 2014, 08:59:26 ÖÖ »

böyle mantıksız bişi olur mu ... oyun simüle ediyorsun ama senden biraz düşük birine saldırınca tüm morali kesiyorsun yok böyle bişi ya konu hortladı ama forumda zaten hortlaklar geziyor. Galiba imperiaonline bu yüzden kaybediyor ... 2009'da oynardık yine böyle saçmalıklar vardı ve bırakmıştık yıl 2014 hala aynı mantıkmış .... biraz oynadım ve yine saçma kurallara takıldık. Düşünsene roma imparatoru mısıra sefer düzenliyor. mısırlı fakirlerin halini gören lejyonun morali yerlerde mısır firavunu açıklama yapıyor zamanlama manidar gibisinden ... hemen ulaklar okyanus ötesinden müdahale var diyor yine düşüyor bu ordunun morali ... şaka bir yana asker olmayan bir eyalete 5320 kişilik %50'si süvari diğerleri piyada ve okçu gönderdim şuan ki asker sayım 2356 [EDİT]

Düzenleme // Üslubunuza dikkat ediniz // _A_E_G_M_
« Son Düzenleme: Ocak 14, 2014, 12:00:39 ÖS Gönderen: _A_E_G_M_ » Kayıtlı

Türk Sanal Hava Kuvvetleri
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Ocak 14, 2014, 09:35:50 ÖÖ »

usta senden dusuk adamlara saldırırken moral duşmesı guzel bişey mantıksız degıl ya oyuna sonradan baslayan sen olsaydın adamın seni rahatlıkla kesmesı cokmu mantıklı olurdu
« Son Düzenleme: Ocak 14, 2014, 11:58:07 ÖÖ Gönderen: ıronman » Kayıtlı

Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır. O satıh, bütün vatandır.Vatanın her karış toprağı vatandaşın kanıyla ıslanmadıkca terk olunamaz!
Plus
Plusing
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

TSHKK

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #6 : Ocak 14, 2014, 02:13:47 ÖS »

usta senden dusuk adamlara saldırırken moral duşmesı guzel bişey mantıksız degıl ya oyuna sonradan baslayan sen olsaydın adamın seni rahatlıkla kesmesı cokmu mantıklı olurdu

ama biraz gerçekçilik lütfen bak ne güzel 5  kat uygulaması var ama bomboş terk edilmiş bir vilayete saldırırkende bu kadar olmaz demi ..

Türk Sanal Hava Kuvvetleri
__tolgakartal__
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Ekim 26, 2014, 07:31:44 ÖS »

v6 TR 20 de dün gece saatlerin geriye alınması sırasında bi hata meydana geldi yan eyaletlerde kaynakları çektikçe üretim 20 katına çıktı bir anda ana eyalete 300-400 m kaynak birikti birisi düzeltebilir mi
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!