Imperia Online Turkey  
Nisan 18, 2024, 01:09:01 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ağzım banlandı ve Tarafınızdan yayınlanmış küfürlü mesaj/profil yorumu yüzünden  (Okunma Sayısı 2952 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
quevadis
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ağustos 13, 2012, 11:32:37 ÖS »

Tarafınızdan yayınlanmış küfürlü mesaj/profil yorumu yüzünden Yönetim tarafından cezalandırıldınız.

yazısı ile şu anda dumur olmuş durumdayım bunu forumda yazar veya açıklarsanız sevinirim.
ben küfür etmem kısaca kimseye..
argo konuşurum ama küfür etmem kısaca argo konuşduysam ve bunu küfür ederdek değil kendi tarzımla kelimelerimle yaptımsa ve küfür içermiyorsa haksızlık olduğuna inanıyorum....
en azından bir açıklama bekliyorum ....
birde bir argo sözlük yada argo konuşmayı yasaklıyorsanız ki türkçe konusunda  konuşuyorsak ve sizce küfüre giren kelimeleriniz bulunuyorsa bunları şimdiden yayınlamanızı bekliyorum .. eğer hatalıysam 2 ayrı diyarda farklı iki hesapda oynamakdayım... birinde preminium diğerinde sadece zevk.

oyunu derhal bırakıcam ve paramın iyadesini talep edicem gerekiyorsa paypal a ciddi bir mail atmayı planlıyorum ...

kolay gelsin
« Son Düzenleme: Ağustos 13, 2012, 11:38:06 ÖS Gönderen: quevadis » Kayıtlı
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ağustos 14, 2012, 02:35:20 ÖÖ »

valla kardeş... O bölüme bakan arkadaş hakaret algılarsa basıyor bantı  Grin Grin  ÇApulcı kelimesine de ağız bantı vermişti 6 gün  *hahaha* *hahaha* Neyse uluslararası yetkililerle görüşüp işi çözdük. Yoksa bantlı kalacaktık... Oluyor yani  *freak*
quevadis
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ağustos 14, 2012, 07:43:14 ÖÖ »

bana bir nick ver yazayım o kişiye yetti ya bu ne adam iyice abarttı.

adama su desek ban yicez yani bu ya
sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

oяιgιиαℓ ρяσfιℓє ® ║▌│█│║▌║││█║▌║▌||||||║

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Ağustos 14, 2012, 12:38:10 ÖS »

Tarafınızdan yayınlanmış küfürlü mesaj/profil yorumu yüzünden Yönetim tarafından cezalandırıldınız.

yazısı ile şu anda dumur olmuş durumdayım bunu forumda yazar veya açıklarsanız sevinirim.
argo konuşurum ama küfür etmem kısaca argo konuşduysam ve bunu küfür ederdek değil kendi tarzımla kelimelerimle yaptımsa ve küfür içermiyorsa haksızlık olduğuna inanıyorum....
birde bir argo sözlük yada argo konuşmayı yasaklıyorsanız ki türkçe konusunda  konuşuyorsak ve sizce küfüre giren kelimeleriniz bulunuyorsa bunları şimdiden yayınlamanızı bekliyorum .. eğer hatalıysam 2 ayrı diyarda farklı iki hesapda oynamakdayım... birinde preminium diğerinde sadece zevk.

oyunu derhal bırakıcam ve paramın iyadesini talep edicem gerekiyorsa paypal a ciddi bir mail atmayı planlıyorum ...
kolay gelsin
vaaay kadir naber kardeş ?sen hala oynuyormusun?fosil oldun şu imperia'da  Grin 
sen küfür etmezsin bir yanlışlık olmuştur  Grin

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku
[██████████████████] 100%

Romantik [ Sadece Birine ]

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
quevadis
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Ağustos 14, 2012, 01:05:26 ÖS »

naber nasılsın dostum ya bi bakayım dedim yeni diyar açıldı başladım Grin

şaka maka küfür falan etmedim nasıl bir anlayışsa onuda anlamadım bizim buralara bakan admin falan varmıdır hala blues mi ?
quevadis
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Ağustos 14, 2012, 01:06:40 ÖS »

ilginç tarafı eski mesajları gördüm ne günlermiş dimi
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Ağustos 14, 2012, 01:36:53 ÖS »

kolay gelsin

Sadece küfür olarak nitelendirilen birkaç sözcük değil, karşıdaki kişiyi rencide edici her türlü söz ceza kapsamına alınabilir. (örn: ırkçılık, hakaret, aşağılama vs.)
sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Ağustos 14, 2012, 03:36:24 ÖS »

naber nasılsın dostum ya bi bakayım dedim yeni diyar açıldı başladım Grin
şaka maka küfür falan etmedim nasıl bir anlayışsa onuda anlamadım bizim buralara bakan admin falan varmıdır hala blues mi ?
Eski konular ve mesajlara bakınca bende gülüyorum  Grin admin blues evet senin adamın  Grin

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
quevadis
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Ağustos 15, 2012, 10:11:50 ÖÖ »

Sadece küfür olarak nitelendirilen birkaç sözcük değil, karşıdaki kişiyi rencide edici her türlü söz ceza kapsamına alınabilir. (örn: ırkçılık, hakaret, aşağılama vs.)

dostum adam arkadaşıma daldı onun adresini alıp şekerleme ve bir buket ciçek yollamicaz herhalde recinde etmek Huh?
yahu bu savaş oyunu adamı kışkırtamazsam savaşı nasıl başlayıcam ne mantık bu ?
adama yazdım bize savaş açdılar savaşın ortasında iletişim kesildi küfür yok hakaret yok sadece tahrik edip biraz gaza getirdim ve karşılığında adam savaş açtı itifaka. acı olan yeniliyorlar Grin
sonra bel altı vurmaya başladı ben mi dedim saldır diye kendi saldırdı zaten dalacak adam bulamıyoruz ... allah allah

sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Ağustos 15, 2012, 10:16:12 ÖÖ »

dostum adam arkadaşıma daldı onun adresini alıp şekerleme ve bir buket ciçek yollamicaz herhalde recinde etmek Huh?
yahu bu savaş oyunu adamı kışkırtamazsam savaşı nasıl başlayıcam ne mantık bu ?
adama yazdım bize savaş açdılar savaşın ortasında iletişim kesildi küfür yok hakaret yok sadece tahrik edip biraz gaza getirdim ve karşılığında adam savaş açtı itifaka. acı olan yeniliyorlar Grin
sonra bel altı vurmaya başladı ben mi dedim saldır diye kendi saldırdı zaten dalacak adam bulamıyoruz ... allah allah
Şu senin bürokratik gaz verme stratejilerine hastayım  Grin ver gazı coştur lazı  Grin

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
quevadis
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Ağustos 15, 2012, 01:35:23 ÖS »

valla dostum ne yazayım daha. bi mod falanda gelmiyo sonunda paşa paşa bluese gitcez sanırım.
oda demesin 3 sene az çektirmediniz bana diye der der yani acemilikte adamı mail yağmuruna tuttuk işi öğrendik bizi şikayet için gittiler daha ne yazalım Grin
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!