Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 02:16:56 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2 3 ... 5   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: türklerin d.75 teki durumu  (Okunma Sayısı 11094 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
efess2008
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Haziran 07, 2011, 10:30:04 ÖS »

S.A  ARKADAŞLAR MERHABA  D.75  TE DURUMUMUZ TÜRKLER ADINA ÇOK KÖTÜ GİBİ GÖRÜNÜYOR.  BİR HAMLE YAPMAMIZ ŞART  BİR FİKRİ OLAN VARMI?
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Haziran 07, 2011, 10:42:42 ÖS »

Diyarın Başları olduğundan dolayı oyuna Devam etmeyen çok kişi oldu Her diyarda olduğu gibi , O yüzden sayı baya azaldı

Diyar başlayalı 2 ay bile olmadı bu etapta kimse puan kaybedip saldırı yapacagını da pek sanmıyorum zaten nufuslar 100 k civarında asker kaybedip geri kalmak istemeyecektir kimse askersiz oyunculara yöneliyor millet haliyle o yüzden ilk 6 ayı beklemekten başka çare yok benim görüşüm bu yönde
Birde yabancılar yetmiyor gibi Türklerin de birbirine saldırmaması gerekiyor

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Haziran 07, 2011, 11:34:44 ÖS »

S.A  ARKADAŞLAR MERHABA  D.75  TE DURUMUMUZ TÜRKLER ADINA ÇOK KÖTÜ GİBİ GÖRÜNÜYOR.  BİR HAMLE YAPMAMIZ ŞART  BİR FİKRİ OLAN VARMI?
benim gibi oyunu bırakabilirsin Grin  bu oyun harcadığımız emeğe değiyor mu sizce? bence hiç sıralama peşine koşmadan sürekli savaşıp  yüksek puanlıların radarının dışında kalarak oynamak daha eğlenceli.. canım sıkılır geri dönersem yağma kralı olmayı düşünüyorum mesela.. büyük ordu daha büyük dert stres sorumluluk veriyor eğlenceden çok.. ayrıca onurda tersten birinci olmak da bir başarıdır  Grin Grin
efess2008
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Haziran 08, 2011, 10:09:12 ÖÖ »

Diyarın Başları olduğundan dolayı oyuna Devam etmeyen çok kişi oldu Her diyarda olduğu gibi , O yüzden sayı baya azaldı

Diyar başlayalı 2 ay bile olmadı bu etapta kimse puan kaybedip saldırı yapacagını da pek sanmıyorum zaten nufuslar 100 k civarında asker kaybedip geri kalmak istemeyecektir kimse askersiz oyunculara yöneliyor millet haliyle o yüzden ilk 6 ayı beklemekten başka çare yok benim görüşüm bu yönde
Birde yabancılar yetmiyor gibi Türklerin de birbirine saldırmaması gerekiyor

AYNEN KATILIYORUM BU GÖRÜŞÜNE BÜNYAMİN AMA BİZİM DAHA ORGANİZE OLMAMIZ LAZIM TÜRKLER ADINA BİRŞEYLER YAPILACAKSA BAŞARI ANLAMINDA ŞİMDİDEN HERKESİN BİRBİRİNE YARDIMCI OLMASI LAZIM ...
ÖTEKİ TÜRLÜ  TORLOFANIN DEDİĞİ GİBİ AŞAĞILARDA BİRYER EDİNİP  OYALANMAK ADINA OYNARIZ...
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Haziran 08, 2011, 11:26:39 ÖÖ »

AYNEN KATILIYORUM BU GÖRÜŞÜNE BÜNYAMİN AMA BİZİM DAHA ORGANİZE OLMAMIZ LAZIM TÜRKLER ADINA BİRŞEYLER YAPILACAKSA BAŞARI ANLAMINDA ŞİMDİDEN HERKESİN BİRBİRİNE YARDIMCI OLMASI LAZIM ...
ÖTEKİ TÜRLÜ  TORLOFANIN DEDİĞİ GİBİ AŞAĞILARDA BİRYER EDİNİP  OYALANMAK ADINA OYNARIZ...

Yapılacaklar Belli o zaman Türk ittifakları ile İrtibata geçip Askeri oynayanların organize bir şekilde toplu saldırılar yapmak lazım gerekirse de kami kullanarak
Msn gurubu kurulsun herkes orada bir birisi ile sürekli irtibatta olur kim saldırı alıyor ise veya kimlere toplu saldırılar yapılacaksa planlamalar yapılır ona göre hareket edilir.
Eko oynayıpda asker basmayan oyuncularında ilk 6 ay yapacakları birşey olacagınıda sanmıyorum sadece savunacak kadar asker ya basarlar yada basmazlar o yüzden onlara da yüklenmemek gerekir  Wink

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
efess2008
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Haziran 08, 2011, 06:41:37 ÖS »

BEN HERTÜRLÜ ORGANİZEYE  VARIM VE ELİMDEN GELDİĞİNCE HERKESE YARDIMCI OLACAĞIM .. BU ORGANİZEYİ  UMUYORUMKİ  BİR AN ÖNCE YAPABİLELİM
dead
negolen(d75)
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

http://desmond.imageshack.us/Himg62/scaled.php?ser

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Haziran 09, 2011, 09:49:07 ÖÖ »

umarım bişeyler olur, ama öncelik zaten az olan sayımızın biribirine saldırmaması! dün bi türkden yağma yedim ki, başkası yapsa bu kadar zoruma gitmezdi!!!!
efess2008
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Haziran 09, 2011, 10:38:02 ÖÖ »

umarım bişeyler olur, ama öncelik zaten az olan sayımızın biribirine saldırmaması! dün bi türkden yağma yedim ki, başkası yapsa bu kadar zoruma gitmezdi!!!!

GEÇMİŞ OLSUN  İNŞALLAH DOĞRU HAMLELERİ YAPMAYA BAŞLARIZ İŞ İŞTEN GEÇMEDEN YOKSA BU DİYARDA BİZİ İYİCE BEZDİRECEKLER GİBİ GÖRÜNÜYOR...
dead
negolen(d75)
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

http://desmond.imageshack.us/Himg62/scaled.php?ser

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Haziran 09, 2011, 12:06:54 ÖS »

vala biz iki arkadaş oynuyoruz şimdilik sıralamada tepelerdeyiz ama ilerde ne olur bilmiyorum?
La_Edri
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Ts

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Haziran 10, 2011, 09:20:28 ÖÖ »

Merhaba arkadaşlar. Gerçekten bu diyara bir ayar çekmek lazım.. Diyar 5 teki arkadaşlarla.. Yoksa yabancılar işi götürecek. ilk 6 da aynı ittifak adamları var.. Ticaretle de oynuyorlar. Bu arada ben cibicis. Ne yapmak gerekiyorsa yapalım...
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Haziran 10, 2011, 09:30:52 ÖÖ »

Merhaba arkadaşlar. Gerçekten bu diyara bir ayar çekmek lazım.. Diyar 5 teki arkadaşlarla.. Yoksa yabancılar işi götürecek. ilk 6 da aynı ittifak adamları var.. Ticaretle de oynuyorlar. Bu arada ben cibicis. Ne yapmak gerekiyorsa yapalım...

Öncelikle Tüm Form'un Huzurunda Herkesden Özür dileyin Sen ve İttifak Arkadaşların

Yazdıklarınız Msj lardan ettiginiz  küfürlerden dolayı Sonrasına bakarız  Wink

efess2008
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Haziran 10, 2011, 10:39:47 ÖÖ »

Öncelikle Tüm Form'un Huzurunda Herkesden Özür dileyin Sen ve İttifak Arkadaşların

Yazdıklarınız Msj lardan ettiginiz  küfürlerden dolayı Sonrasına bakarız  Wink

BİZ KENDİ ADIMIZA HİÇBİRŞEY İSTEMİYORUZ AMACIMIZ SADECE TÜRKLERİNDE BİRYERLERDE OLABİLİCEĞİNİ GÖSTERMEKTİ SİZ KENDİNİZİ BİRŞEY ZANNETMEYE BAŞLADINIZ ANLAŞILAN SİZE İYİ OYUNLAR...
_URFALI_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Haziran 10, 2011, 07:57:36 ÖS »

efes--cibicis siz özurmü beklıyorsunuz anlamadım eger bir özur dıleyecek kişiler varsa herkesın onunde sızın dılemenız lazım bu bır... ben sedat ıttıfagından _K10YALI_ NHESAPINI
_URFALI_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Haziran 10, 2011, 08:03:19 ÖS »

efes--cibicis siz özurmü beklıyorsunuz anlamadım eger bir özur dıleyecek kişiler varsa herkesın onunde sızın dılemenız lazım bu bır... ben sedat ıttıfagından _K10YALI_ hesapını kullanıyordum sızın yapmıs oldugunuz oyun ahlakı konusuda tartısılır bir konumdasınız o yuzden özur beklemektense özur dılemeyı ögrenın...
efess2008
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Haziran 10, 2011, 08:06:39 ÖS »

efes--cibicis siz özurmü beklıyorsunuz anlamadım eger bir özur dıleyecek kişiler varsa herkesın onunde sızın dılemenız lazım bu bır... ben sedat ıttıfagından _K10YALI_ NHESAPINI

BİZ KİMSEDEN  ÖZÜR BEKLEMİYORUZ    NERDEN ÇIKARDIN URFALI?  KİMSEDENDE ÖZÜR DİLEMEYİZ ESKİ KONULARI AÇMANIN BİR ANLAMI YOK
BİZ SADECE ULUSLARASI  OYNANAN BİR DİYARDA  TÜRKLERİN BİRBİRİNE ZARAR VERMESİNİ ENGELLEMEYE ÇALIŞMAK İSTİYORUZ .. FAYDALARI OLMASA BARİ ZARARLARI OLMASIN ANLAMINDA
İSTEYEN UYAR İSTEYEN UYMAZ ...
Sayfa: [1] 2 3 ... 5   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!