Imperia Online Turkey  
Nisan 26, 2024, 07:08:34 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Ali Adnan Bir İnsan Serüveni  (Okunma Sayısı 3773 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Mayıs 28, 2011, 04:45:22 ÖS »

Denizler idam edilmeseydi Halk DEvrim yapsaydı emin ol ki bugun doğuda böyle bir sorun olmazdı.. Ve ne doğuda ne batıda bir askerimizin bile burnu kanamazdı !
hayal dünyasında yaşamayalım mümkünse.. kardeşin kardeşle düşman olduğu o günlerde kendinize kahraman çıkartmak yerine bu ülkenin bu günlere gelmesinde emeği geçen asıl kahramanları yad edin.. adam süpermen mi ona mı bağlıymış halkın kurtuluşu? ben bahsedilenlerin ikisini de sevmem birini sağcı geçinenler birini solcu geçinenler kahraman yapmışlardır.. nedense bizim millet kahramansız duramıyor.. at gözlüğüyle bakmak yerine rasyonel bir bakış açısıyla yaklaşalım isterim ben.. bu ülkeye ikisinin de yarardan çok zararı olmuştur.. birkaç yararı oldu diye zararlarını görmemezlikten gelmeyin mümkünse..
yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Mayıs 28, 2011, 05:14:17 ÖS »

güzel paylaşım bünyamin + eline sağlık...

birkaç yorum harici herkes boş ve gereksiz konuşmuş... senin DENİZİ sevmene ben engel olmam sende benim ADNAN'ı sevmeme engel olmazsın...herkes istediğini sevebilir ama kimsenin diğerini kötülemeye hakkı yok...beğenmiyorsan ADNAN MENDERES'İ izlemezsin olur biter...saçma sapan yorumlar yapmana gerek yok...

......herkes alması gerekeni alır Grin

ANI YAŞA!!!HAYATIN
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Mayıs 28, 2011, 05:41:51 ÖS »

güzel paylaşım bünyamin + eline sağlık...

birkaç yorum harici herkes boş ve gereksiz konuşmuş... senin DENİZİ sevmene ben engel olmam sende benim ADNAN'ı sevmeme engel olmazsın...herkes istediğini sevebilir ama kimsenin diğerini kötülemeye hakkı yok...beğenmiyorsan ADNAN MENDERES'İ izlemezsin olur biter...saçma sapan yorumlar yapmana gerek yok...

......herkes alması gerekeni alır Grin

Eyvallah Yasin  *rose*  

Deniz Gezmiş için sizde konu acın arkadaşlar bakın baltalanıyormu sırf yazmak için yazmayın burada bölücü başı gibi terörist tanıtmıyoruz Bu ülkeye Damgasını vurmuş 10 yıl Başbakanlık yapmış kurtuluş savaşında Şeref madalyası almış ülkesini ve milletini seven bir insanın hayatının  belgeseli yapılmış onu paylaştım ve onur duyduğumu belirtmek isterim.
« Son Düzenleme: Mayıs 28, 2011, 07:42:10 ÖS Gönderen: Edessa » Kayıtlı

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Mayıs 28, 2011, 07:37:46 ÖS »

dostum adnan menderesi bilmem ama Deniz Gezmiş'in zararından çok yararı olmuşsa bize bunları gösterebilir misin? ne gibi zararları dokunmuş mesela bu ülkeye? köylüleri bilinçlendirmek mi kötü olan? devrim yapmaya çalışmak mı? karşında askerler sana ateş ederken onlara değil de havaya birkaç el ateş etmek mi kötü olan? hangisi kötü?

yaa arkadaşım konuyu sabote etmeyi bırakın artık bu konu sadece ADNAN MENDERES'İN HAYATINI ANLATAN BELGESEL için açılmış...

deniz gezmişle aralarındaki 7 farkı bulmak için değil...

ANI YAŞA!!!HAYATIN
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Mayıs 28, 2011, 07:45:18 ÖS »

Ali Adnan MENDERES Hakkında görüşleriniz düşünceleriniz var ise yorumlayın, yok ise kimin hakkında Yorum yapmak istiyorsanız konu açıp Yorumlarınızı paylaşın.

Konu ile alakalı olmayan msj larınızı silmenizi Rica ediyorum.  *rose*

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
Hİ-Tack
Afrasyap
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

saygı duy yeter!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Haziran 03, 2011, 11:54:46 ÖÖ »

bana göre adnan menderes din sömürüsü ile o zaman ki cahil halkın oylarını alıp faşist düzenin temellerini atıp,türkiyeyi dışa bağımlı ve borç batağına sokmuş kişidir..ezanı türkçeden arapçaya çevirttirmiş,milletvekillerine sizde hilafeti getirecek güç var demiş ama kendisi metresleri ile fingirdeşen iki yüzlü bir insandır,halkı cahil tutmak isteyip,kendi malı götürmüştür...idam edilip efsane olmuştur kendisi... :)bugünkü iktidarda onu örnek alıp benzer şeyleri yapmakta ve millet uyumaktadır,uyanık olanlarda baskı ile ve korku ile susturulmaktadır Wink

Uploaded with ImageShack.us
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!