Oyunu daha güzel yapabilicek görüs

(1/3) > >>

Adko34:
Selam Ve Saygılar Biliyorsunuz bu oyun cok guzel bir oyun Ama arkadas biliyorsunuz burada önerilerimizi veriyoruz ben acıkca konuscam
Arkadaslar Bu oyunda 2 Irk var Göcebe - İmperia
ama yeni bir tane İmperia server yapsalar orada eski Irklar ve Özellikleri Ama dil secimi olacak tabi :D örnek veriyorum
Osmanlı - Savaşlarda 100/10 Saldırı gücü
İtaylanlar 100/20 Daha fazla üretim
Vb Ama tabi Size göre bunları yapmak cok zor ama zaten askerleri aynı olmıcak diyerek beni buradan geri göndereceksiniz biliyorumYani arkadaslar 1 Kez düsünün eskiden Osmanlı yerina imperialarmı vardı :D Bu oyun kac yılını gösterio :D yani bir bilsem :D xD yani ama oyuna baslamadan Ülkeni secsen güzel olur yani her ülkenin eskiden bir özelligi vardı Osmanlı zaten güçlü bir Topluyuktu :D ama bunda imperia die birsey yok olamaz oyunu gercekci düsünün
Ve onu kabul etmezseniz :D yeniden bir hazırlıgım var
Özel sandıklar --) 20 Pırlanta Özellikleri Asker-BirMadde-Ve vb cıkma sansı sanslar :D
Nadir ---) 10.000 Asker 1M Odun Demir vb ----) Ama puana göre Puanlarda artıs olsa
Orta ---) 7.000 Asker 550K Odun demir Vb

torlofan:
medieval total war oyna sen bence.. ben çok oynadım o oyunu türk cihan hakimiyetini yaptım  :) en zor seviyede başladım en son.. moğollar geliyor o oyunda bir zaman sonra pis dağıttılar beni moralim bozuldu.. epeydir de bakmıyorum oyuna.. v5 epey güzel alışınca senin dediklerin bu tarz bir oyuna uygun düşmez ne kadar çok karışıklık o kadar çok insan kaybı demektir.. daha bu basit oyunu çözemeyen binlercesi varken senin dediklerini yapmak işkence olur.. oyuncu sayısı çok çok azalır

Adko34:
 *crazy*Ya bak oyunu anlamayanlar var ama benim sucum degil yani oyunun sucu o kılavuz pek ise yaramıo 10 kez birsey ögretio sonra bitio arkadas yani ben oyuna ilk basladıgımda kılavuzdaki hepsini yaptım ve sonra ben 1000 puanda yeni görevler gelir die devam ettim ama hic gelmedi yani ondan kendim cözdüm oyunu yani ve benim yaptıgım iskence olmaz yani eskideki eskide kalmıs istersen hayatını anlat :D ben güzelce anlatıyorum  *hmm* *hmm* ama sen gelip olmaz diyorsun sen Blues misin :D  *hahaha* *hahaha* yani ben bu oyunu 2 aydır oynuyorum ve bu imperia - Göcebe eskiden olmadıgını biliom göcebe vardır ama İmperia da neymis :D adam konu acmıs BEN Göcebeleri Türk İmperia alman olarak biliyorum die :D Birisi mesaj atmıs :D Sen bizi göcebeyemi bezeetion die .D Yani Osmanlı Devleti eskiden vardı ama İmperia devleti yok D:

Adko34:
Zaten Oyunda puan kazanmak cok zor biliyorsun 10000 asker basıon zar zor 5000 3000 2000 1000 puan :D Ama iste O Devletlerden bazılarında Puan artısı 100/10 Daha fazla :D olabilir Yani sen v3 ten bahsedion :D bu v5 v5te kazanmak die birsey yok kaybetmekte yok adamma saldırıyorum 20000 adam ile adamda 2500 adam var beni yenio :D

torlofan:
oyunu oynayarak öğreneceksin kılavuz sana başlangıçta yardımcı olur.. bizler de bir zamanlar bilmiyorduk birçok hatalar yaptık ve öğrendik..hesap makinesini kullanmayı iyi bileceksin.. birçok v4 ustası v5i çözmek için epey çaba sarfetti yeni versiyon yeni stratejiler demek.. benim hala daha bilmediklerim var v5te ustalaşmak için çok pratik yapmak gerekir ama bizlerin şikayet ettiği birçok eksiklik ortadan kaldırılmış onu gördüm.. ordunun sayısı değil niteliği önemlidir milyonluk orduya mancınık koymazsın moralin yetmez içinde 10000 okçu olan kale8i yıkamazsın bu saçma gelebilir ama oyundaki her askerin nitelikleri farklı ve ona göre savaşlar şekilleniyor.. imperia göçebe kavramı tarihteki ülkelerle de alakalı değildir.. hatta bu oyun tarihle de alakalı değildir.. milletlerle alakalı şeyler istiyorsan medieval total war oyna ben oynuyorum ve epeyde eğleniyorum.. osmanlı nın kim olduğunu da öğrenmeli herkes bence orta asyadayken biz göçebeydik özellikle islamın kabulünden sonra Türkler yerleşik hayata geçti ve osmanlı hep yerleşik hayatta yaşadı yani osmanlı da imperia lıydı.. ki bu oyundaki askerlerin niteliklerini düşünürsek tarihte 1000 yılından önceki senelere uygun olduğu gün gibi açıktır osmanlıyı bırak selçuklu bile yoktur o dönemde de..

Ayrıca nasıl oynayabilirim sekmesinde gerekli tüm açıklamalar mevcut.... :)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa