Imperia Online Turkey  
Haziran 16, 2024, 01:25:46 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2 3   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: LONCALAR KAZIGI  (Okunma Sayısı 5501 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
deathstorm
MEVLÜT BAŞTÜRK
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Kasım 26, 2010, 10:03:17 ÖS »

SLM ARKADAŞLAR VE DEGERLİ ADMİNLERİMİZ ŞİMDİ SİZE BİRKAC SORUM VAR BU  YENİ LONCALAR İLE BİRLİKTE BİZE ACIKCA DENILEN ŞEY SEN BU OYUNU BİLİYOSUN AMA PARAN YOK O YÜZDEN SENİ BİR ACEMİYE BİLE MADARA EDERİM DENİLİYO YANİ BEN ONU ANLIYORUM HİÇ OLMASSA ESKİSİ GİBİ BİR LONCAYI ÜCRETSİZ KULLANDIRSALARDI BU KADARDAMI PARAGÖZ OLDU BUNLAR BÖYLE BİR DÜZELTME YAPILAMAZMI
can_avar
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Kasım 26, 2010, 11:36:05 ÖS »

haklisin arkadasim aynen boyle diyorlar parasi olan oynasin olmayan oynayamaz bu oyunu;)) Cool
fate
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Kasım 26, 2010, 11:43:18 ÖS »

oyun bırakma eylemi yapsakmı acaba Smiley bende prem oynuyorum hergun uretim alıyorum ama bu bana bile fazla geldi. ciddi anlamda oyundan sogudum bırakan arkadaslarımızın dostlarımızın hesabını kim verebilecek bıze gercekten yazıktır ayıptır!!!...
levanov
fatih
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Kasım 26, 2010, 11:59:26 ÖS »

Bu yapılan yenilik hiç adilene değil. Ama suç bizdeki para verip kredi alıyoruz. Altı üstü bir oyun, bunların yaptıkları insanları enayi yerine koymaktan başka bir şey değil. Bu oynadığım son oyun olacak, aldığım da son kredi. Aha da buraya yazıyorum. TD5---_mardinli-

Nam-ı Diğer _mardinli-
samast
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Kasım 27, 2010, 02:29:13 ÖÖ »

bana daha büyüğünü atmişlar bende hiç lonca yok olanda kayıp olmuş Grin Grin sabahtır arıyom yok nere gitti benım loncalar yaww Grin
hun86
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Kasım 28, 2010, 10:27:36 ÖÖ »

3 yıldır oynuyorum bu oyuna daha bir kere bile kredi almadım.biraz dha şanslarını zorlarlarsa bırakırım oyunu.Piyasada bunun gibi sayısız oyun var..Zaten yeterince reklam var sitede,her tıkladığımızda para basıyorlar.birde yaptıkları şeye bak şimdi.biraz daha zorlasınlar ogame oynıcam yada başka ne varsa
murat_demir
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Kasım 29, 2010, 11:38:36 ÖÖ »

Grin Bu oyunu krediyle oynamak salaklık zaten, bunu parayla oynayacağınıza gidin iddaa oynayın. Oyunun suyu çıktı zaten bu son loncalar kısmıyla, kredisiz oynayan herkes diğerlerinin çerezi olur, gecen yıl askeri lonca vardı dengeyi bozuyor diye kaldırdılar, şimdi bu kadar extra loncayla adamlar uçar. Oyun saçma oldu artık, ben şimdi önüme gelene saldırıp yayıp yıkıp tüketecem hesabı sonra işçileri boşa çıkarıp kimseye 1 kuruşluk fayda sağlamayacak şekilde bırakacam. Sonrada formda bu oyunda kullanılan hileleri tek tek yazacam parayla oynayanlar girsinler birbirlerine, hem para isteyeceksiniz oyun için hemde hilelerin önüne gecemeyeceksiniz, milleti iyice salak yerine koyacaksınız.
antony
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Kasım 29, 2010, 12:16:19 ÖS »

*bravo* *bravo* *bravo*

yahu yetkililer,

siz ne biçim yetkilisiniz yaa? adam gbi bir acıklama yaparmısınız ? ? ?

biz oyuncular, her defasında hosumuza gitmeyeni,(ki burada bizim memnun olmamız) söylüyoruz, admin'lere yükleniyoruz, ama ne iş se, işini yapması gerekenler, bir türlü adam akıllı açıklama yapmıyorlar... ? ? ?  Shocked
44cancan44
Lilva44
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Kasım 29, 2010, 12:52:41 ÖS »

bana daha büyüğünü atmişlar bende hiç lonca yok olanda kayıp olmuş Grin Grin sabahtır arıyom yok nere gitti benım loncalar yaww Grin
Loncalar Krediler Bölümünde

*stop* *stop* Ümit *stop* *stop*
yigit_m_66
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Kasım 29, 2010, 03:14:02 ÖS »

kardeşler türkiye şartlarına ayak uyduruyor adamlar işte..her yenilen kazığa sesini çıkartmayaıp tam tersi destekleyen bir halk a sahibiz, e adamlar salak mı ,bulmuşlar böyle bir halkı gerekeni yapanıyorlar Smiley

-Ya sus, ya da sükuttan daha kıymetli bir şey söyle. Pethagorus..
-Kötülük etme fırsatı insanın karşısına günde yüz kere, iyilik etme fırsatı ise yılda bir kere çıkar. Voltaire
mertna
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Kasım 29, 2010, 04:25:51 ÖS »

yaawww bu oyunamı kaldınız yaa.gidin başka bişiy oynayın oyuncak araba yarıştırın yada saklambaç körebe hırgıs-polis falan oynayın Grin internet çok mu küçük?kendi oyununuzu yaratın yada başka oyunlara dalın Angry
RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Kasım 29, 2010, 06:04:42 ÖS »

yaawww bu oyunamı kaldınız yaa.gidin başka bişiy oynayın oyuncak araba yarıştırın yada saklambaç körebe hırgıs-polis falan oynayın Grin internet çok mu küçük?kendi oyununuzu yaratın yada başka oyunlara dalın Angry
yok canım biz büyüdük artık Wink barbie oynuyoruz bebek giydirme felan Smiley
bedking
Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Kasım 29, 2010, 06:12:01 ÖS »

aslında bu loncaların gelmesi iyi oldu ama premiyumla çalıştırmak çok pahalıya patlıyacak en azından 1 tanesini bedava yapsaydınız heraldebatmazdınız  ama sadece bu loncalar için kredi alanlar var bence bu saaten sonra almazlar bence ya eski düzen devam etsin yada bu loncalardan birini bedava yapın ve fiyatlarını düşürün
efe34
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Aralık 02, 2010, 05:41:43 ÖS »

Bu konuda çok haklısınız yeni lonca sistemi tamamen ticari ve parası olan oynasından başak bişey değil ve eski lonca sitemi olmalı bu yeni sistemde eşitlik neredeyse sıfır para verip aktif eden her adımda öne geçme gibi bir risk var. Eski sistemde iki loncadan birini seçtiğimizde asıl oyunun stratjisi ortaya çıkıyordu nüfusu seçen günlük artan nüfusu işçiye çevirdiğinde üretime verdiği %10 değerle aynı alıyorsa buna veriyordu hem nufus artmış hemde üretim alıyordu ve farkı böylece düzenliyordu şimdi ise savaşırken bile %10 ekle dur herşeyine sonra yeneceğin varsada yenemezsin uğraş dur.Herkez içinde 7-8m ordumu basıcaz:)
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #14 : Aralık 02, 2010, 06:01:24 ÖS »

açıkcası her şeyi paraya dönüştürmeleri bencede oyunculara haksızlık herkezi kerdi almaya zorlamaya çalışıyorlar kredi ile kredisizin arasında bu kdr uçurum olmaması lazım  *hmm*

Sayfa: [1] 2 3   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!