Imperia Online Romania  
Aprilie 26, 2024, 05:18:01 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îţi creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conţine codul de activare al contului?

Autentifică-te cu numele de utilizator, parola şi precizează durata sesiunii.
 
   Pagina principală   Ajutor Caută Autentificare Creează un cont  
Pagini: 1 [2]   În jos
  Imprimă  
Ajutor Subiect: Concurs: Continuaţi fraza după bunul plac !  (Citit de 3739 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
Adyasig
Onoarea este pur si simplu moralitatea oamenilor superiori. – H.L. Mencken
Global Moderator
Colonel
*

Karma: +837/-361
Deconectat Deconectat

Mesaje: 1478


Potius mori quam foedari !


Vezi Profilul
« Răspunde #15 : Septembrie 09, 2013, 03:49:36 »

Am pus si eu ceva aici Wink

Foarte bine si pentru curaj ai si de la mine un K+
Concursul este pentru voi si nu mananca nimeni pe nimeni daca participa Smiley
Memorat

Respect
spartan1000
Reporter
Private
*

Karma: +21/-16
Deconectat Deconectat

Mesaje: 34


Vezi Profilul
« Răspunde #16 : Septembrie 16, 2013, 03:32:34 »

Astazi este 16 septembrie,si pana acum doar 4 jucatori au participat la concurs,o sa avem un sondaj sau ce se va intampla? *SCRATCH*
Memorat
mariusica222
Vizitator
« Răspunde #17 : Septembrie 16, 2013, 04:30:22 »

Domnii GM decid...insa diamante cred ca nu se pot da pana pe 23.09.2013
Memorat
Infernoking
“Teama este taxa pe care constiinta o plateste sentimentelor de vinovatie.”
Major
*****

Karma: +561/-241
Deconectat Deconectat

Mesaje: 763


''Pacea e rodul fiecărei bătălii adevărate.''


Vezi Profilul
« Răspunde #18 : Septembrie 16, 2013, 09:37:15 »

Domnii GM decid...insa diamante cred ca nu se pot da pana pe 23.09.2013

Helly este promotorul acestor concursuri  Smiley el stie cel mai bine cand se pot da diamantele, cert este ca de acesta data avem 3 castigatori nu doar unu ca data trecuta.
In urma unui sondaj care va fi public, deci toata lumea poate vota,(cand va fi acest sondaj...nu stiu, asa am inteles de la colegii mei din echipa IQ ca se va proceda, cu sondaj, sa nu apara discutii, sa fie totul corect, sigur Helly o sa apara si o sa dea mai multe detalii cu referire la concurs) o sa aflam care sunt cei 3 castigatori...sigur mie imi va fi foarte greu sa dau votul cuiva deoarece toate textele sunt superbe dar o sa recitesc tot din nou si incerc sa dau votul meu celui mai cel dintre candidati.  Smiley
« Ultima modificare: Septembrie 16, 2013, 09:47:32 de către Infernoking » Memorat

''Cand un om ti se pare aspru, gandeste-te totdeauna ca o cetate intarita nu e si o cetate dusmana.'' [Nicolae Iorga ]
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online-Pagina-fanilor-rom%C3%A2
Hellboy
Hellhound
Major
*****

Karma: +551/-152
Deconectat Deconectat

Mesaje: 626



Vezi Profilul
« Răspunde #19 : Septembrie 16, 2013, 10:38:36 »

Oficial astazi punem capat celui de-al doilea concurs.Am intarziat blocarea subiectului in speranta ca va fi inca un participant (cu toate ca sunt deja 4  Grin ),dar niciodata o minte inteligenta in plus nu strica.Ca sa lamuresc pe toata lumea:va fi deschis un sondaj cu numele participantilor,sondaj regasit in Discutii Generale.Perioada de votare este limitata la 3 zile(pana in data de 19).Cum am anuntat,primele 3 locuri sunt premiate cu un anumit numar de diamante.Detaliile o sa le cer pe privat celor 3 si tot acolo o sa va raspund la eventuale intrebari.Voturile intregii echipe IQ vor fi oferite in functie de merit.Nu vor fi avantaje pentru nimeni.

Multumim participantilor pentru minunatele texte,si tin sa va multumesc personal ca mi-ati facut piele de gaina cand am citit Wink

Bafta tuturor la "alegeri" !

« Ultima modificare: Septembrie 16, 2013, 10:46:28 de către Hellboy » Memorat

Pagini: 1 [2]   În sus
  Imprimă  
 
Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!