Imperia Online Romania  
Martie 28, 2024, 06:07:57 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îţi creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conţine codul de activare al contului?

Autentifică-te cu numele de utilizator, parola şi precizează durata sesiunii.
 
   Pagina principală   Ajutor Caută Autentificare Creează un cont  
Pagini: [1]   În jos
  Imprimă  
Ajutor Subiect: Impartialitatea moderatorilor  (Citit de 1695 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
ciucuda
Straight and Honour
Private
*

Karma: +6/-6
Deconectat Deconectat

Mesaje: 39


Straight and Honour


Vezi Profilul WWW
« : Februarie 17, 2010, 05:17:28 »

Bine inteles ca ceea ce voi specifica aici este o pura INVENTIE.
In lumea 62 - Romaneasca 7, a fost o pura intamplare ca la prim ofiterul aliantei mele, memories, i s-a spart contul de mai multe ori, acesta a sezizat acest lucru, iar in urma investigatiilor s-a ajuns la concluzia ca jumatate din alianta lui, Bastion, este de vina pentru acest aspect, in consecinta au fost banati jumatate dintre jucatori, cercetarile aliantei au fost anulate. Moderatorul mio_eu, IMPARTIAL fiind in luarea deciziilor, a considerat ca nu mai am dreptul sa transmit mesaje pe forum, am fost restrictionat, astazi mi s-a reacordat acest drept, dar am fost banat in joc. Ca si o PURA intamplare, moderatorul mio_eu este nu doar un jucator dar mai si conduce alianta Asirienii, care iar din PURA intamplare acum o ora dupa ce a banat jumatate din alianta Bastion si i-a anulat cercetarile, i-a declarat RAZBOI aliantei mele al carei lider sunt. Bineinteles ca eu sunt banat in joc pentru gravele incalcari ale regulamentului de joc si anume acela ca mi-am permis sa-l corup si pe baiatul meu sa joace, el jucand de pe un alt calculator din casa. Bineinteles ca este o grava INFRACTIUNE sa ai in casa 2 PC si 3 Laptop-uri.
Sunt jucator de Imperia de peste 2 ani, am cumparat nonstop credite, atat pentru mine cat si pentru baiatul meu.
Sfatul meu: continuati sa jucati, moderatorii sunt total impartiali si deciziile lor sunt obiective.

CIUCUDA - lider alianta Bastion
« Ultima modificare: Februarie 17, 2010, 05:28:58 de către ciucuda » Memorat

Straight and Honour
ciucuda
Straight and Honour
Private
*

Karma: +6/-6
Deconectat Deconectat

Mesaje: 39


Straight and Honour


Vezi Profilul WWW
« Răspunde #1 : Februarie 17, 2010, 05:20:06 »

Mesaj catre mio_eu:

ADIO ..........
Memorat

Straight and Honour
ciucuda
Straight and Honour
Private
*

Karma: +6/-6
Deconectat Deconectat

Mesaje: 39


Straight and Honour


Vezi Profilul WWW
« Răspunde #2 : Februarie 17, 2010, 05:40:56 »

Pe site-ul personal : http://blog.imperiaonline.me/ , voi scrie un articol dedicat acestui joc, unde va invit sa comentati anumitele neregularitati pe care le-ati sesizat aici. Totodata exista si un forum dedicat la adresa : www.imperiaonline.me
Daca se doreste a fi RAZBOI, atunci sa fie !!!
Sunt proprietar a peste 80 de site-uri in Romania, nu am dorit sa duc o campanie impotriva acestiu joc sau al altora care sunt similare, dar fiind specializat pe social/politic mi se pare ca aici clientul nu este suficient protejat
Memorat

Straight and Honour
mio_eu
Vizitator
« Răspunde #3 : Februarie 17, 2010, 06:15:38 »

cercetările alianţei se şterg în cazul în care acea alianţă deţine conturi donatoare, cât despre banuri informaţiile se dau prin mesaj personal trimis unui GM de către cei care au luat ban sau prin e-mail la support_ro@imperiaonline.org.
http://forum.imperiaonline.org/ro/index.php?topic=5036.0
« Ultima modificare: Februarie 17, 2010, 06:18:44 de către mio_eu » Memorat
ciucuda
Straight and Honour
Private
*

Karma: +6/-6
Deconectat Deconectat

Mesaje: 39


Straight and Honour


Vezi Profilul WWW
« Răspunde #4 : Februarie 17, 2010, 06:25:58 »

Articolul cu Tema: Jocurile online protejeaza clientul roman?

Este pe: http://blog.imperiaonline.me/2010/02/17/jocurile-de-strategie-online/
« Ultima modificare: Februarie 17, 2010, 06:27:15 de către ciucuda » Memorat

Straight and Honour
Pagini: [1]   În sus
  Imprimă  
 
Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!