Imperia Online Romania  
Martie 29, 2024, 07:45:33 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îţi creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conţine codul de activare al contului?

Autentifică-te cu numele de utilizator, parola şi precizează durata sesiunii.
 
   Pagina principală   Ajutor Caută Autentificare Creează un cont  
Pagini: [1]   În jos
  Imprimă  
Ajutor Subiect: Cine poate răspunde la întrebarile tale?  (Citit de 1659 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
mio_eu
Vizitator
« : Decembrie 30, 2009, 02:41:33 »

De fiecare dată când adresezi o întrebare pe Forum poţi primi un răspuns de la un alt membru sau un răspuns "competent". Un răspuns "competent" îţi este oferit de Trusted Member, membru Forum Staff , Global Moderator sau Community Manager. Dacă nu primeşti un răspuns "competent" în 24 de ore poţi scrie la support_ro@imperiaonline.org, unde iti va raspunde un operator în limba română.

Trusted Member - Membri obişnuiţi în care poţi avea încredere. Aceştia sunt jucători cu experienţă care cunosc jocul în detaliu.
Forum Staff - Îi poţi vedea doar pe Forumul Internaţional. Aceştia sunt Global Moderators de pe diferite forumuri naţionale.
Global Moderators - Aceştia sunt Moderatorii Forumului. Ei sunt cei responsabili de Forum.
Community Manager - Aceştia sunt membri Echipei IO care asigură legatura între jucători şi dezvoltatorii jocului.
« Ultima modificare: Decembrie 30, 2009, 02:47:50 de către mio_eu » Memorat
mio_eu
Vizitator
« Răspunde #1 : Decembrie 30, 2009, 02:56:39 »

În cazul în care doriți sa aflați motivul unui ban primit în joc acesta se poate afla doar personal adresându-vă celor cu funcție de Global Moderator, altfel echipa IO va ignora mesajele dumneavoastră.
Memorat
Pagini: [1]   În sus
  Imprimă  
 
Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!