Imperia Online Poland  
Kwiecień 19, 2024, 04:29:18 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pytanie, sugestia- interpretacja dowolna  (Przeczytany 2507 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
ceper
Sierżant
**

Karma: +1/-1
Offline Offline

Wiadomości: 75


Zobacz profil
« : Lipiec 22, 2016, 22:48:01 »

W innej grze po awarii spotkalem sie z pewna mila niespodzianka. Zastanawiam sie, czy rowniez w Imperii nie powinno sie to stac norma.  Smiley   Drodzy gracze!

Udało nam się w końcu przywrócić nasze gry online. Nasze centrum serwerowe ucierpiało na sutek przerw w dostawie zasilania, które doprowadziły do całej masy problemów. Pomimo że nie mieliśmy na to wpływu chcieli byśmy wynagrodzić wam ten czas oczekiwania oraz niewygody z tym związane.

Jak formę naszej wdzięczności, przyznaliśmy wszystkim graczom paczkę 40 diamentów, jest to nasz forma podziękowania dla was za wytrwałość.               
Zapisane
Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Lipiec 22, 2016, 23:54:33 »

Cześć!
Nie wiem czy to coś zmieni jak i tak wszyscy dostaną - owszem, miło, ale nie wiem czy do końca byłoby to sprawiedliwe, biorąc na przykład taką 10-godzinną produkcję gracza mającego 10 milionów punktów ekonomicznych a takiego co ma 100 tysięcy.... różnica jest
Zapisane

Stop multikonciarzom!
ceper
Sierżant
**

Karma: +1/-1
Offline Offline

Wiadomości: 75


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 15, 2016, 20:44:35 »

Podalem to jako przyklad Smiley . Formy rekompensaty moga byc rozne - n.p. skrzynka 2, czy 4 godzinna w zaleznosci od humoru adminow i rozmiarow problemu, ktory by wystapil w grze .
Zapisane
ceper
Sierżant
**

Karma: +1/-1
Offline Offline

Wiadomości: 75


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Luty 20, 2017, 16:51:26 »

Drodzy gracze, z powodu problemów technicznych zaistniałych w ubiegły weekend wysłaliśmy wszystkim bonusy. Możecie ich znaleźć w Inwentarzu. Przepraszamy za niedogodności.    Smiley Super . Dlugo trzeba bylo czekac, ale widze, ze ktos uznal , ze z ta propozycja rekompensaty to nie jest taki zly pomysl i zaczal go wprowadzac .
Zapisane
Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Luty 20, 2017, 23:36:23 »

Powiem tak: na przestrzeni lat widać, że podejście do graczy zmienia się na lepsze, kiedyś tego nie było Smiley
Zapisane

Stop multikonciarzom!
Krajcak
Sierżant
**

Karma: +4/-0
Offline Offline

Wiadomości: 57



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Luty 22, 2017, 22:30:04 »

Mi się opłaciło bo mam ponad 2 mln. pkt eko, a w budowie 16,17 i 18 centrala  Wink Poza tym bonusy z Cudownej Czaszki I Mrocznej Twierdzy- też tego kiedyś nie było.
Kiedyś... było sporo polskich sojuszy, w nich ciekawych ludzi i silnych graczy. Dziś... tylko ekipa międzynarodowa w której znamy się jak łyse konie, choć jestem w tym gronie najmłodszy stażem bo od prawie 4 lat  Grin
Zapisane
Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Luty 23, 2017, 07:35:22 »

Nooooo.... Toś młokos *hihi* u mnie już idzie chyba 6 rok... nawet już dokładnie nie pamiętam  Grin
Zapisane

Stop multikonciarzom!
Krajcak
Sierżant
**

Karma: +4/-0
Offline Offline

Wiadomości: 57



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Luty 23, 2017, 12:48:07 »

I na młokosie pozostanie- za dwa tygodnie koniec ery. Ostatniej Smiley  *YAHOO*
Zapisane
Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Luty 23, 2017, 13:52:18 »

Moja ostatnia era jest już co najmniej od dwóch lat.... No cóż... uzależnienie inaczej zwane nałogiem Wink
Zapisane

Stop multikonciarzom!
Krajcak
Sierżant
**

Karma: +4/-0
Offline Offline

Wiadomości: 57



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Luty 23, 2017, 16:34:12 »

 Grin
Zakwas, ja w przeszłości rzuciłem papierochy, odstawiłem C-64,przestałem pić kawę, z IO również nie będzie problemu  Wink
Zapisane
Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Luty 23, 2017, 17:43:13 »

C-64, Atari 800XL.... z kawy nie zrezygnuję (lubię) fajek nie paliłem nigdy, piwa nie pijam, to chociaż na IO sobie pozwolę, nawet gdybym został tylko inżynierem obserwatorem  i grał na 200 punktach *hihi*
Zapisane

Stop multikonciarzom!
Krajcak
Sierżant
**

Karma: +4/-0
Offline Offline

Wiadomości: 57



Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Luty 25, 2017, 15:55:16 »

Zawodowcy grają na trzech. To nieuczciwe, ale uczciwi gracze odeszli parę er temu. Cry
Zapisane
Krajcak
Sierżant
**

Karma: +4/-0
Offline Offline

Wiadomości: 57



Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Marzec 08, 2017, 13:52:08 »

http://prnt.sc/ehft55

Ostatnia gra, ostatnia era, pojutrze po 10 koniec gry na 285 świecie

http://prnt.sc/ehfurv

Moich kilka uwag po kilku erach gry w IO:
-świetni gracze w sojuszu multi- kulti bazujący od lat na swoich umiejętnościach, gotowi jeden wskoczyć za drugiego w ogień, na zaufaniu. Bez obaw możesz powierzyć swe konto pilnującym i nie spotka Cię przykra niespodzianka w postaci ataku kamikaze czy zwolenienia wojska. Szpiegów w sojuszu nie ma i nigdy nie będzie, mimo podchodów. Słowa zrozumienia skierowane ode mnie w stronę polskich graczy z którymi w przeszłości grałem: nikt nigdy nie zaprosi do sojuszu gracza z mojego polecenia. Nigdy nikogo nie polecę jeśli nie znam go osobiście.
-polskie silne sojusze na polskich światach były silne przede wszystkim dlatego, że posiadały szpicli w innych sojuszach. Fajnie się tak grało?
-na światach inter moi rodacy zazwyczaj tłukli się między sobą. Mniemam, że to zwolennicy PiS wykańczali się z wyborcami PO  Grin Miałem na szczęście zaszczyt grać w polskiej ekipie _Brygada_PL w erze 8 na 84 świecie. Takiej ekipy próżno dziś szukać na 5 świecie.

A ja, samotnik od paru er, wiele skorzystałem na wskazówkach i radach od Anglika i Macedończyka. Jeśli kiedyś przyjdzie wam do głowy atakować Pfentego lub  Nikiego Skopje- lepiej od razu skończcie grę  Wink

Narka!  Tongue

Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!