Imperia Online Poland  
Marzec 28, 2024, 11:33:26 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak to możliwe ??? wojna z ORAO_GEORGIA  (Przeczytany 1409 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
aska971
Szeregowiec
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Wiadomości: 28


Zobacz profil
« : Maj 21, 2016, 12:52:58 »

http://prntscr.com/b67zij  cuda normalnie cuda  >Grin  skąd wiedzą z których prowincji się bazy buduje ? i na ile wysyła się ekspedycję  >Grin *WIZARD* czyżby czary  Shocked
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2016, 14:38:56 wysłane przez aska971 » Zapisane
Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Maj 22, 2016, 23:53:29 »

Cześć!
Niejedno na IO widziałem - takie sytuacje jak opisujesz niejeden raz w moim sojuszu były. Moja rada - następnym razem rób ekspedycję z bazy wojskowej oddalonej o więcej niż 5 minut drogi od imperium. Żeby też cię nie wyliczyli.
Ja osobiście nie robię ekspedycji bo jak ktoś cię szpieguje niemal cały czas (znam takich graczy) to w końcu trafi na Twoje wojsko. Ja wysyłam na niezależne miasto na koniec świata i mam spokój
Zapisane

Stop multikonciarzom!
szczurek94pl
Szeregowiec
*

Karma: +26/-0
Offline Offline

Wiadomości: 19



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Maj 24, 2016, 21:51:04 »

Cześć!
Niejedno na IO widziałem - takie sytuacje jak opisujesz niejeden raz w moim sojuszu były. Moja rada - następnym razem rób ekspedycję z bazy wojskowej oddalonej o więcej niż 5 minut drogi od imperium. Żeby też cię nie wyliczyli.
Ja osobiście nie robię ekspedycji bo jak ktoś cię szpieguje niemal cały czas (znam takich graczy) to w końcu trafi na Twoje wojsko. Ja wysyłam na niezależne miasto na koniec świata i mam spokój

Witajcie!
Zakwas, tutaj nic nie pomoże - zrozumiałe jest jeśli atakujący wysyłają ataki co pól godziny i w końcu im się udaje jeśli znali sekundy wysłania ekspedycji, tutaj mowa o jednym precyzyjnym ataku przez cały sojusz do posiadłości do której wraca wojsko ze zniszczonej bazy, surowce da założenia bazy były wysłane z innej posiadłości niż stolica. Wojsko nie stało w bazie. Baza została zniszczona w nocy - szansa trafienia bliska zeru  *SCRATCH* - jedyną sytuacją w której to by było możliwe to jak by lider, pierwszy lub pilnujący Lidera lub pierwszego  albo sam pilnujący gracza mieli podgląd do jego misji. Ale poszkodowani gracze twierdzą że nie mają szpiega w sojuszu.
Do tego dochodzi problem z wejściem na konto podczas ataków niektórych graczy - ani właściciel ani pilnujący  nie mogą wejść bo ich wywala. A po bitwie wszystko jest ok.     
Zapisane
aska971
Szeregowiec
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Wiadomości: 28


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Maj 24, 2016, 22:37:13 »

  Kiss Kiss Kiss
Zapisane
Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Czerwiec 06, 2016, 15:37:59 »

Fakt, pilnujący Lidera i Pierwszego Oficera ma wgląd do misji członków sojuszu Sad
Zapisane

Stop multikonciarzom!
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!