Imperia Online Poland  
Marzec 28, 2024, 18:35:23 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mały powrót  (Przeczytany 4023 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
lord próżni
Porucznik
***

Karma: +62/-22
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 134


wiem co umiem robić ale nie wiem czego nie umiem??


Zobacz profil
« : Kwiecień 10, 2016, 08:49:42 »

Siemanko gracze nie znalazłem innego miejsca więc piszę tutaj że po kilku latach przerwy postanowiłem wrócić na dłużej do IO  *YAHOO*
Gram obecnie w Polskim sojuszu GONDOR na świecie v6 271 jak dotąd IO Wielcy ludzie bardzo mi się podoba choć sentyment do v4 wciąż mam w sercu to ta wersja daje naprawdę wiele możliwości szybkiego rozwoju. Może spróbuję zebrać starą ekipę na jakiś świat mający się w przyszłości zrestartować Grin Pozdro
Zapisane

EXITIUS ISTE SOLUS INITIUM

POMOGŁEM ??

DAJ PLUSIK ALBO WONT !!!!
andrea
Sierżant
**

Karma: +4/-3
Offline Offline

Wiadomości: 52


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 16, 2016, 19:27:40 »

gratulacje dla ekipy IO za ,,ulepszenie szpiega,, już tylko marchewki sadzić , zmiany naprawdę sa coraz lepsze *YAHOO*
Zapisane
Krajcak
Sierżant
**

Karma: +4/-0
Offline Offline

Wiadomości: 57



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 16, 2016, 22:28:13 »

 Cool

Cześć!
Ja natomiast gram ostatnią erę. Zdobyłem 3 medale, w kolejności brązowy, złoty, srebrny na światach int. Wystarczy. Tu bez wałków- tzn. scryptów- już nie da się grać, multikonciarze tak się zcwanili, że praktycznie nie ma szans na ich wykrycie. IO v5 to wciągająca gra, ale prowadzi donikąd  Grin
Zapisane
andrea
Sierżant
**

Karma: +4/-3
Offline Offline

Wiadomości: 52


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Listopad 03, 2016, 15:41:57 »

Uwaga! Ważna wiadomość03.11.2016 14:39:00

Drodzy gracze, z powodu krytycznych okoliczności, musimy przywrócić grę do stanu z dnia 01.11.2016, godzina 6:00 czasu serwera.  Wszystkie konta zostaną przywrócone do stanu z wyżej wymienionego dnia.

- wszystkie diamenty, skrzynie oraz przedmioty, otrzymane z zakupów między godziną 6:00 czasu serwera 01.11.2016 a momentem cofnięcia gry, zostaną na kontach i gracze ich nie stracą;
- wszystkie pakiety premium oraz wykupione abonamenty do świątyni zostaną przedłużone o 48h godzin;
- wojny również zostaną przedłużone o tyle czasu ile upłynęło od godziny 6:00 czasu serwera, 01.11.2016 do momentu wznowienia ataków;
- liczniki wszystkich budynków, badań oraz szkoleń żołnierzy zostaną wycofane do ich stanu z dnia 01.11.2016, godź. 6:00;
- wydarzenie "Mroczne żniwo' również zostanie przedłużone o 48 godzin.

Wszyscy gracze otrzymają następujące bonusy:
- skrzynia, zawierająca 48h wydobycie;
- 36 przedmiotów skracających czasu budowy budynków gospodarczych;
- 36 przedmiotów skracających czasu budowy wojennych budynków;
- 36 przedmiotów skracających czasu realizacji badań gospodarczych;
- 36 przedmiotów skracających czasu realizacji badań wojennych;
- 1 żeton imperialny;
- 10 biletów do Gry losu;
- 7 przedmiotów do Cesarskiego kupca;
- 28 talizmanów do Świątyni;
- 150 wzmacniaczy bojowych;
- 10 przedmiotów, zwiększających doświadczenie gubernatorów;
- 10 przedmiotów, zwiększających doświadczenie generałów;
- 10 przedmiotów do resetowania umiejętności dla gubernatorów;
- 10 przedmiotów do resetowania umiejętności dla generałów;
- 10 przedmiotów do generowania nowych umiejętności dla generałów;
- 10 przedmiotów do generowania nowych umiejętności dla gubernatorów;

Ataki oraz utrzymanie będą zawieszone do godziny 15:00, 04.11.2016
Przepraszamy za niedogodności.


WSADŹCIE SOBIE TE BONUSY GŁĘBOKO W D.....!!!!! ODPALIŁEM WŁADZE SCENTRALIZOWANA, MAM NA DRUGA I TO WSZYSTKO MAJA MI ZREKOMPENSOWAĆ TE BONUSY? NO I MÓJ >Grin *WALL* CZAS ! I TO NIE JEST TYLKO MOJE ZDANIE  >Grin *WALL* evil3
Zapisane
Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Listopad 03, 2016, 16:47:54 »

Cześć
Chyba lepsze cofnięcie gry niż gracze z takim wojskiem:
http://prnt.sc/d2fnb1

jeszcze pół biedy jakby wszyscy załapali się na ten bug - tylko teraz trzeba sobie wyobrazić ile surowców będzie po demobilizacji armii Grin
Zapisane

Stop multikonciarzom!
andrea
Sierżant
**

Karma: +4/-3
Offline Offline

Wiadomości: 52


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Listopad 03, 2016, 21:40:56 »

coś Smiley...LI a teraz w zamian dają 48h skrzynie i trochę innego badziewia . w środę uzbierałem na WS i nie tylko, a dziś mam zaczynać jeszcze raz! i nie jestem jedyny. to co dają niech sobie wepchną głęboko,
Dbaja już tylko o to żeby jak najwięcej diamentów sprzedać   
Zapisane
Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Listopad 03, 2016, 22:27:50 »

Dokładnie andrea - nie jesteś jedyny - ja też jestem na tym błędzie 2 centralki w plecy i muszę jechać od nowa z budową twierdzy itd.
Ale ja osobiście uważam że na problem trzeba spojrzeć nieco szerzej - nie uważam, że twórcy gry zrobili to celowo, żeby poirytować graczy - więc IO jak każdy inny produkt typu odkurzacz, samochód, Windows Grin to nawet IO może odmówić czasem posłuszeństwa
Zapisane

Stop multikonciarzom!
andrea
Sierżant
**

Karma: +4/-3
Offline Offline

Wiadomości: 52


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Listopad 03, 2016, 23:02:41 »

wszystko ma prawo odmówić posłuszeństwa i tego nie kwestionuje tylko ta gra coraz częściej odmawia posłuszeństwa.No i inna sprawa odpalić centralki za diamenty które teraz wrócą a co innego siedzieć kilka godzin i zbierać mozolnie surowce i jeszcze je  pilnując żeby ktoś ich nie wywiózł. Szkoda czasu
Zapisane
andrea
Sierżant
**

Karma: +4/-3
Offline Offline

Wiadomości: 52


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Listopad 03, 2016, 23:28:55 »

a żeby było ciekawie to dali 48h na wykorzystanie  Grin i jak tu się nie cieszyć z awarii  *freak*
Zapisane
Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Listopad 03, 2016, 23:33:40 »

Nooo.. władza zamiast 17 godzin zrobiona w minutę Grin jutro odpalę następną, zamiast 36 godzin bedzie w godzinę Grin
Zapisane

Stop multikonciarzom!
andrea
Sierżant
**

Karma: +4/-3
Offline Offline

Wiadomości: 52


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Listopad 03, 2016, 23:37:51 »

no super tylko ze większość musi od nowa zbierać surowce
Zapisane
Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Listopad 03, 2016, 23:40:50 »

Nie powiedziałem, że ja nie muszę, też się trochę nachodzę, ale w sumie do ogarnięcia jest temat Wink
Zapisane

Stop multikonciarzom!
andrea
Sierżant
**

Karma: +4/-3
Offline Offline

Wiadomości: 52


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Listopad 04, 2016, 10:25:53 »

pewnie ze do ogarnięcia, po pierwsze czegoś nie dopilnowali przy zmianie czasu gra padła w zamian dali trochę śmieci które i tak w 90% przepadną chyba ze na sile będę je wykorzystywał /pewnie i tacy się znajda/, ktos kto puszcza badania za diamenty odpali je ponownie /diamenty dostał z powrotem / niestety ja nie mam tego szczęścia i moje kilka h które poświeciłem na zbieranie surowców  poszło w pizdu jestem w plecy badania na ciezkie wojsko od 6 poziomu , 2 WS jakoś  udało się odpalić korzystając z 10h produkcji ale i tak muszę czekać 19h wiec nic wielkiego hura nie ma! Wiem zaraz napiszesz jak jest pięknie ,nie nie jest !!!!

Zapisane
Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Listopad 04, 2016, 14:53:38 »

Nie napiszę, że jest pięknie - pięknie by było, gdyby wszystko było doskonałe ale niestety nie żyjemy w doskonałym świecie - ludzie popełniają błędy, urządzenia się psują itd - ale  jak podejdziemy do wszystkiego na spokojnie to okaże się, że jakieś plusy w każdej sytuacji (nawet w realnym świecie) da się znaleźć
pozdrawiam
Zapisane

Stop multikonciarzom!
andrea
Sierżant
**

Karma: +4/-3
Offline Offline

Wiadomości: 52


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Luty 16, 2017, 09:18:19 »

coś zaobserwowałem , gdy miałem 2 tygodnie premium to mnie wioski nie atakowały jak nie bylem zalogowany, teraz robią wszystko żebym zrezygnował z gry ,bo premium nie odpalę , a to chyba nie jedyne utrudnienie dla graczy nie kupujących ,,pełnych pakietów ,, diamentów , Zreszta graczy i tak ubywa  Sad
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!