Imperia Online Poland  
Marzec 29, 2024, 09:57:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Gdzie można złożyć zażalenie na gracza ????  (Przeczytany 2903 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
kilposter
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Wiadomości: 5


Zobacz profil
« : Luty 03, 2016, 21:36:19 »

Witam, w dniu dzisiejszym 2016-02-03 w godzinach wieczornych około 19.45 czasu polskiego, pewien gracz o nicku bombel4 z sojuszu ORZEL oficjalnie pisał do członków mojego sojuszu pomówienie iż jestem złodziejem diamentów z innych sojuszów. Treść podaję poniżej i nadmieniam że gram zaledwie na drugim świecie i nigdy wcześniej nie byłem w wymienionych poniżej sojuszach. Jestem graczem pod nickiem kilposter a świat to: game_v6    http://www61.imperiaonline.org/imperia/game_v6/game/village.php Proszę sprawdzić czy wyżej wyminieny nick nie jest powiązany z tym suninyoureyes, gdyż jest to jedyna osoba będąca wobec mnie opryskliwa.

Treść takiej wiadomości brzmiał następująco.

Macie złodzieja w szeregach a jest nim Wasz lider w sojuszu a Husaria ukradł ze skarbca sojuszu 2000 zetonów tłumaczył sier zepobral je przez przypadek , a tych samych zetonów nie da sie oddac do skarbca trzeba zakupic inne . To samo zrobił bedąc w sojuszu Harnas z tym samym tlumaczeniem ze przez przypadek tam ukradl 500 zetonow przeznaczonych na urlopy dla graczy podczas wojny Treraz jest wszedzie za to lany na wszystkich swiatach Uwazajcie na niego

http://prntscr.com/9ymjnl


Jeżeli tutaj nie ma odpowiednich ludzi (moderatorów), to bardzo proszę wskazać, gdzie mogę zgłosić takie oszczerstwo i pomówienie mające na celu zniszczyć zaufanie graczy w moim sojuszu.
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2016, 21:47:06 wysłane przez kilposter » Zapisane
Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Luty 03, 2016, 22:41:25 »

Cześć
Takie zachowania jak np gracza bombel4 były mi znane z wcześniejszych er na różnych światach - ma to najczęściej na celu zasianie tzw fermentu w sojuszu do którego te wypowiedzi są kierowane co doprowadza - zgodnie z tym co piszesz - do osłabienia morale i zaufania w sojuszu. Najlepszym sposobem byłoby włączenie w wiadomościach prywatnych opcji "Ignoruj" przez wszystkich sojuszników.

Nicki bombel4 i suninyoureyes można sprawdzić pod warunkiem, że podasz świat w którym grasz

Przekażę wyżej twój post, jako że cytowana przez Ciebie wypowiedź  gracza bombel4 narusza punkt 6.3 i 6.5 Regulaminu Korzystania, może uda się go jakoś przyblokować Wink

Jednak zanim przekażę dalej musisz mi podać świat na którym gracie

Pozdrawiam

PS. Posty dotyczące wersji v6 IO umieszczaj proszę w dziale IO - Wielcy Ludzie
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2016, 22:45:01 wysłane przez Zakwasix5 » Zapisane

Stop multikonciarzom!
kilposter
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Luty 03, 2016, 22:58:17 »

Bardzo dziękuję droga koleżanko za interwencję. Jestem starszym facetem, który pierwszy raz zagrał w grę tego typu i nie spodziewałem się takiego traktowania. W chwili obecnej rozsyła do moich sojuszników informacje ile to ja sojuszy okradłem. Każdą z tych prywatnych wiadomości mogę dostarczyć, bo gracze z którymi mam przyjemność grać trzymają je. Jedyne diamenty o jakie się wzbogaciłem to te zakupione drogą SMS i dwa razy trafione na ruletce. Jestem przekonany, że wszystko jesteście państwo sprawdzić, a takich graczy dla przykładu ukażecie.

Świat to 6177

http://prntscr.com/9yns04
Zapisane
Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Luty 03, 2016, 23:16:22 »

V6 świat 177
dziękuję, przekażę dalej

PS. Jestem płci męskiej tak dla uściślenia Wink  Lips Sealed
Zapisane

Stop multikonciarzom!
kilposter
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Luty 03, 2016, 23:23:03 »

Bardzo przepraszam za tę gafę. Wobec tego dziękuję Ci kolego za przesłanie sprawy dalej.
Zapisane
Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Luty 03, 2016, 23:25:26 »

W porządku - poszło dalej, proszę czekać na odpowiedź Smiley
Zapisane

Stop multikonciarzom!
suninyoureyes
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Luty 04, 2016, 00:35:34 »

Witam.
Zostałem wplątany w sprawę o której nie mam zielonego pojęcia.
"Proszę sprawdzić czy wyżej wyminieny nick nie jest powiązany z tym suninyoureyes, gdyż jest to jedyna osoba będąca wobec mnie opryskliwa." - Rozumiem, że jestem oskarżany o multikonto z graczem Koko.DelFloko. Osobiście jest to dla mnie jakiś żart i zupełna zniewaga, gram w tą grę pierwszy raz i pierwszy raz spotykam się z takim czymś. Oczywistym jest to, że jesteśmy zupełnie innymi osobami (mam nadzieję, że moderacja sprawdzi IP).

Kilposter napisał:
"Proszę sprawdzić czy wyżej wyminieny nick nie jest powiązany z tym suninyoureyes, gdyż jest to jedyna osoba będąca wobec mnie opryskliwa." - Nigdy w życiu nie zamieniłem słowa z tym graczem, a on wyjeżdża z takim kłamstwem, mam nadzieję, że ta osoba otrzyma konsekwencje z ów kłamstwa (dopiero dzisiaj do niego napisałem jak mi pokazał, że zgłosił mnie do moderacji).

Proszę o szybkie rozpatrzenie sprawy, a co do gracza kilposter to jestem zażenowany tą osobą.

Pozdrawiam.

« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2016, 00:38:53 wysłane przez suninyoureyes » Zapisane
Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Luty 04, 2016, 01:29:41 »

Cześć
Wszystko zostanie sprawdzone, więc nie ma potrzeby się irytować. Jeszcze niedawno w "zapytaj gracza" było wiele zgłoszeń o multikonto ale okazywało się, że byli to różni gracze. Znam przypadki, że nicki graczy różnią się jedną literą, cyfrą bądź znakami specjalnymi, np podkreślnikiem _ właśnie po to, by inni gracze zgłaszali takie konta o multi Wink
Zapisane

Stop multikonciarzom!
suninyoureyes
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Luty 04, 2016, 01:50:00 »

Nicki różniące się jakimś znakiem? To rozumiem ale nasze nicki różnią się od siebie w zupełności. Byłem poirytowany i miałem do tego prawo, dobrze, że wszystko wyszło na jaw.

A co do Ciebie kilposter to puknij się w ten łepek na następny raz zanim znów palniesz taką gafę.
Zapisane
Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Luty 04, 2016, 13:40:36 »

Witajcie

Mam odpowiedź:
Konta bombel4 i suninyoureyes nie są multi.

A'propos prywatnych wiadomości noszących znamiona oskarżeń itp.:
Najlepszym rozwiązaniem jest - jak pisałem - włączenie opcji "Ignoruj" w prywatnej wiadomości, gdyż zbanowanie gracza wyłącznie na takiej podstawie (chodzi o bezpodstawne oskarżenia o kradzież diamentów z sojuszu) jest mało prawdopodobne.
Zapisane

Stop multikonciarzom!
kilposter
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Luty 04, 2016, 20:34:19 »

Nie muszę się w nic pukać. Jesteś jedynym graczem, z którym w tej grze mam konflikt. Napisałeś jako bombel do jednego z moich sojuszników, że tu i na żadnym świecie sobie nie pogram i że nie pogram również w "World Of Tank". A byłeś jedyną osobą, której powiedziałem, iż grałem w tą grę i podałem nick używany w tej grze. Dziwny zbieg okoliczności Huh??? Twoja opryskliwość i cytaty typu  "puknij się w łeb" są wyłącznie od Twojej osoby. Nikt inny mi tu nie ubliżył. Jeszcze nie dalej jak wczoraj wyzywałeś mnie od konfidentów donosicieli, to też zbieg okoliczności???, czy też należy bronić każdego, nawet oszczercę???. Nie miałem na myśli multikonto, bo w dobie internetu mobile i routerów to się nie sprawdza. Na koniec kolega wyjątkowo szybko szukał mojego donosu na siebie, ale to pewnie kolejny zbieg okoliczności, a ja mam omamy.


On pisze do wszystkich moich sojuszników, nie można zablokować konta bombel4 Huh? Trudno u wszystkich sojuszników żądać ignore. I co w takim przypadku z nowymi graczami.
Zapisane
Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Luty 04, 2016, 20:58:17 »

Możesz w ogłoszeniach sojuszowych zamieścić tekst w którym opiszesz sytuację oraz prośbę o to, żeby nikt na to nie reagował oraz nie wierzył plotkom. Takie odwołanie do "zdrowego rozsądku" - jeśli będziesz grał wśród bardziej doświadczonych graczy to jest szansa, ze któryś się spotkał już wcześniej z taką sytuacją i wszystko będzie OK - tutaj dużą rolę ma do odegrania lider sojuszu który powinien stonować sytuację i mieć ją pod kontrolą.
A jeśli wszystkie rozwiązania zawiodą...rozważ zmianę nicku i zacznij grę od nowa pod inna nazwą Wink
Zapisane

Stop multikonciarzom!
kilposter
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Luty 04, 2016, 21:09:57 »

Chyba lepszym rozwiązaniem będzie opuścić to zacne grono IO. Bardzo dziękuję za chęci i ubolewam nad nie rozwiązaniem problemu. Okazuje się bowiem że troll ma przewagę nad graczem, a wsparcie jest bezradne i wspiera jedynie moralnie. To ja jestem liderem, tego sojuszu i pisanie informacji we własnej sprawie nie rozwiązuje problemu. Wystarczyłoby chociaż zablokować mu miasto.  Undecided

Do widzenia - pozdrawiam.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!