Imperia Online Poland  
Marzec 28, 2024, 10:36:46 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: kanciarze w v5, pl12  (Przeczytany 5356 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Sowizdrzał
Szeregowiec
*

Karma: +6/-1
Offline Offline

Wiadomości: 5


Zobacz profil
« : Maj 29, 2015, 04:40:05 »

Proponuję zrobić liste czarnych charakterów świata IO
od kiedy bułgarzy niechętnie banują kanciarzy, zwłaszcza tych kupujących tysiące diamentów
nie ma bata na kanciarzy
Może lista Top Wstydu mogłaby pełnić taką funkcję.
gracz kantujący nie mógłby sie chełpić wygraną tylko w następnej erze musiałby zmienić nick
Jako przykład podam Patafian grającego również na koncie jengut , pl12
sojusz 15 wcześniej jakiś bisrto boyz
Zapisane
Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Maj 29, 2015, 18:13:38 »

Witaj Sowi
Jestem jak najbardziej za, dlatego między innymi przesiadłem się na v6 (pomijając fakt, iż na v5 gra mało ludzi) - tam już z rynkiem administracja zrobiła porządek - ceny u cesarza są stałe - wszystko po 1 Smiley

pozdrawiam
Zapisane

Stop multikonciarzom!
AresPG
Szeregowiec
*

Karma: +6/-8
Offline Offline

Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 04, 2015, 13:31:41 »

Pierwszy raz słyszę, żeby przy pustym rynku, korzystał tylko jeden sojusz  *xxx*
Gram w oskarżanym przez Ciebie sojuszu, może mało bo mało, praca zabrania, ale udaje mi się w tych godzinach co się loguję, zobaczyć surowce po 0,1. pomimo, że cały sojusz był off? Sowi, lubię Cię, ale jakbyśmy mieli zrobić rozliczenia rynku, to zróbmy to z Wami i Nami, bo podejrzewam, że u Was też sporo graczy ma parcie na takie rzeczy Wink
Zapisane
Sowizdrzał
Szeregowiec
*

Karma: +6/-1
Offline Offline

Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 30, 2015, 20:00:32 »

Pierwszy raz słyszę, żeby przy pustym rynku, korzystał tylko jeden sojusz  *xxx*
Gram w oskarżanym przez Ciebie sojuszu, może mało bo mało, praca zabrania, ale udaje mi się w tych godzinach co się loguję, zobaczyć surowce po 0,1. pomimo, że cały sojusz był off? Sowi, lubię Cię, ale jakbyśmy mieli zrobić rozliczenia rynku, to zróbmy to z Wami i Nami, bo podejrzewam, że u Was też sporo graczy ma parcie na takie rzeczy Wink

pogadaj z patafianem Smiley gosc chyba nie wie z ilu kont sciąga siurke Smiley zresztą bany mówią za siebie
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!