Imperia Online Poland  
Kwiecień 24, 2024, 02:38:25 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: The Last Crusade  (Przeczytany 4911 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« : Marzec 06, 2015, 18:05:39 »

Lubię sobie czasami poopisywać to co robię w grze, szczególnie gdy trafia mi się fajny sojuszu  *pardon* Dlatego powstał ten wątek, który zmieni się chyba w taki mini-pamiętniczek, tego co się dzieje na pl14.

Gniazdo pełne smerfów
Obecnie po miesiącu gry wyklarowały się dwa sojusze, które już raczej nie będą zmieniać swoich składów, chyba, że je uszczuplać. Zobaczymy co przyniesie przyszłość Smiley
Tak więc mamy irytujące smerfy oraz pokaźny zaprzęg wiosennych wakacjonistów, proporcja graczy zwyczajowo między nimi wynosi na tę chwilę 1:2, co nie jest wielkim zaskoczeniem dla tych, którzy wiedzą, że nie lubię rozbudowanego sojuszu. Aby nie ujawniać pozycji w moim sojuszu, poprosiłem o screeny osobę z zewnątrz.


Sojusz top1 - Wakacje: http://prntscr.com/6dfiha
Sojusz top2 - aNNoYing: http://prntscr.com/6dfiuf

Pozycje w top4 są ciągle wymienialne i nie sposób przewidzieć czy ktoś się dłużej utrzyma na swojej pozycji.
Obecnie przedstawia się to tak:

Punkty ekonomicznePunkty militarne
gawer [aNNoYing]mariuszruch [Wakacje]
Wedrowycz [aNNoYing]ludek12 [aNNoYing]
mlodypakto86 [Wakacje]lukulus [Wakacje]
mariuszruch [Wakacje]lukagks [aNNoYing]
Olaboga [Wakacje]szkorba [aNNoying]

A wakacje najlepiej spędzić na... krecie
Ostatnimi czasy, jak to się zwykle dzieje na peelkach, tematem wiodącym jest posiadanie szpiegów w topowych sojuszach. No cóż. Tak to już bywa.
Bardzo ładnie wygląda walka pomiędzy oboma sojuszami, choć topka nie jest skora do ujawniania swoich potencjałów militarnych, a szkoda, bo mogłoby to tylko uświetnić rozgrywkę Smiley
Powstaje pare pytań: jako, że miesiąc gry za nami, kto pierwszy przejmie zamek? Czy składy się utrzymają? Jak wyklaruje się sytuacja w oby dwu topkach? No i czy Papasmerf miał coś wspólnego ze Smerfetką...


Tytuł wątku odnosi się do tego, że jest to prawdopodobnie moja ostatnia era na jakimkolwiek peelku. Mam dość wiecznych oskarżeń, gdy ktoś nie może pogodzić się z przegraną, bądź uczciwością swoich własnych sojuszników Smiley
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2015, 18:13:38 wysłane przez Tamasaki » Zapisane

pitero0
Szeregowiec
*

Karma: +6/-0
Offline Offline

Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Marzec 06, 2015, 18:58:22 »

a to nie jesteśmy gumisiami  Shocked
Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Marzec 06, 2015, 19:02:35 »

Wydawało mi się, że Bunię zaimportowaliśmy tylko po to, aby robiła sok z gumijagód    *GIRL_CRAZY*
Zapisane

Krajcak
Sierżant
**

Karma: +4/-0
Offline Offline

Wiadomości: 57



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Marzec 06, 2015, 21:02:32 »

Mnie namawiano na grę na 14pl., ale nie pasują mi terminy. Może zimą...
Na 118 int czasem ciężko się dogadać, ale za to kretów ni ma Grin Za to roi się od multi *xxx*
Zapisane
SZTUKA
Porucznik
***

Karma: +18/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 121

Postać Leonidasa jest symbolem bohaterstwa.


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Marzec 07, 2015, 15:17:16 »

Witam mam dosyć ciągłego oskarżania nas o do mnie manie szpiegowanie któregoś z sojuszy to samo mógłbym powiedzieć to o was ale w d.... to mam za przeproszeniem ja gram czysto
a jak ktoś gra poniżej pasa to wiadomo jak to nazwać ... .
Nie ręczę za kogoś tylko mówię za siebie jak macie dowody to je przedstawcie i będzie po sprawię , delikwent zostanie z automatu rozszarpany.
Miała być spokojna gra a jest największy bajzel jaki widziałem na IO a długo już gram ...
to co dzieje sie tutaj to jest nie normalne ;/
Oskarżanie wyzywanie obrażanie itd. to w oby dwie strony działa jakaś masakra .

Chcecie walki to przyjdz jeden z drugim i zobaczymy co się stanie jestem otwarty na każdą propozycje i czekam cierpliwie.

trochę wrzucić na luz i spokojnie po grać a nie ciągłe przepychanki słowne.

pozdrowiam ekipę
Zapisane

młodypakto86
Krajcak
Sierżant
**

Karma: +4/-0
Offline Offline

Wiadomości: 57



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Marzec 07, 2015, 16:29:04 »

Wojna to nie tylko miltaria, służby wywiadowcze to podstawa. Co za tym idzie- bez mocnego kontrwywiadu daleko się nie pojedzie.
Swego czasu, pod innym nickiem, grałem na polskim świecie. W pewnym momencie zajmowaliśmy 2 miejsce w klasyfikacji, ale szlag trafił wszystko: zaczęły się ataki po wylogowaniu gracza, szły ataki na gracza, dla którego zrzucaliśmy się złotem, dziwna wojna itp. Pod koniec ery okazało się, że lider i połowa sojuszu to były klony wrogiego, wygrywającego erę sojuszu Undecided Cry *kissgirl* Bywa. Polskie światy są do dupy.
Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Marzec 07, 2015, 19:56:22 »

Sztuka, nie wiem o co Ci chodzi z tą końcówką, bo gacie przed gawerem wywieszasz Wink Tak, wiem, ja przed mariuszem, jednak jakoś trzeba sobie radzić Grin

A dowody mam. Ostateczny pojawił się dzisiaj w nocy, po rozmowie z alcatelem. Mogę przesłać na pw w grze, żaden problem.

Wojna to nie tylko miltaria, służby wywiadowcze to podstawa. Co za tym idzie- bez mocnego kontrwywiadu daleko się nie pojedzie.
Swego czasu, pod innym nickiem, grałem na polskim świecie. W pewnym momencie zajmowaliśmy 2 miejsce w klasyfikacji, ale szlag trafił wszystko: zaczęły się ataki po wylogowaniu gracza, szły ataki na gracza, dla którego zrzucaliśmy się złotem, dziwna wojna itp. Pod koniec ery okazało się, że lider i połowa sojuszu to były klony wrogiego, wygrywającego erę sojuszu Undecided Cry *kissgirl* Bywa. Polskie światy są do dupy.

Tak to niestety na peelkach działa. Wszędzie. Najlepiej poznać ludzi w realu, przynajmniej się wie, z kim się gra.
Zapisane

Krajcak
Sierżant
**

Karma: +4/-0
Offline Offline

Wiadomości: 57



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Marzec 07, 2015, 21:52:37 »

Fakt. Cudzoziemni mają żelazne zasady i ich się trzymają. Nasi mogą się dużo uczyć.
Zapisane
SZTUKA
Porucznik
***

Karma: +18/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 121

Postać Leonidasa jest symbolem bohaterstwa.


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Marzec 07, 2015, 23:04:07 »

Sprawa jest ciągle napięta bo nie możemy uchwycić sprawcy całego fermentu i zamieszania.
myślę że to kwestia czasu a wszystko wyjdzie na jaw.
czarne gierki Smiley

Pamiętajmy tylko o dobrej zabawie bo to najważniejsze Smiley
Zapisane

młodypakto86
Krajcak
Sierżant
**

Karma: +4/-0
Offline Offline

Wiadomości: 57



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Marzec 08, 2015, 07:58:46 »

Bawiłem się przednio w nocy. Od 3 dni zerkałem na gościa z liderującego sojuszu, aż wylewało się z niego. Może to podstęp, podpucha? Wojska jak na lekarstwo, lecim więc! Skarby na wyciągnięcie ręki!  Grin

http://prntscr.com/6e4xlz

2 minuty przed atakiem szpieg sojuszowy z przerażeniem donosi, że zostali wyłapani jego szpiedzy. Nosz kurrr... Zaprzyjaźniony sojusz przeskanował kolonię, na którą śmigam, a tam:

http://prntscr.com/6e4ycg

ktoś wysłał posiłki Sad

Dobrze, ze się nie nadziałem, bo mało by ze mnie zostało.

Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Marzec 08, 2015, 13:14:39 »

Sprawa jest ciągle napięta bo nie możemy uchwycić sprawcy całego fermentu i zamieszania.
myślę że to kwestia czasu a wszystko wyjdzie na jaw.
czarne gierki Smiley

Pamiętajmy tylko o dobrej zabawie bo to najważniejsze Smiley


Mam nadzieje, że sytuacja zostanie normalnie, pokojowo załatwiona Smiley

Krajcaku, a co  to ma wspólnego z pl14?  *hihi*
Zapisane

SZTUKA
Porucznik
***

Karma: +18/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 121

Postać Leonidasa jest symbolem bohaterstwa.


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Marzec 08, 2015, 15:10:32 »

Też mam taką nadzieje Smiley


właśnie nie wiem co on tu wypisuje Smiley
musi założyć sobie jakiś nowy temat i pisać co danego dnia robił Smiley
Zapisane

młodypakto86
Krajcak
Sierżant
**

Karma: +4/-0
Offline Offline

Wiadomości: 57



Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Marzec 08, 2015, 15:48:07 »

Młody pisał o o dobrej zabawie Grin

Nie wcinam się już... Mam cichą nadzieję, że uczciwi wygrają na 14 pl, a prochy zdrajców gnić będą wiecznie Cool
Zapisane
SZTUKA
Porucznik
***

Karma: +18/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 121

Postać Leonidasa jest symbolem bohaterstwa.


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Marzec 29, 2015, 14:00:57 »

witam sytuacja sie wyklarowala Smiley
w pewnym sensie Smiley
Zapisane

młodypakto86
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Kwiecień 04, 2015, 15:52:48 »

Nie tyle wyklarowała, co cała rozgrywka poszła niemalże na dno  *pardon* Wielkie gratulacje należą się Wakacjom, które z sojuszu dominującego stały się dominowanym. Wyrzucili/stracili około 10 dobrych graczy, którzy dawali nam w kość, albo przynajmniej zasilali skarbiec  *hihi* Ale to typowe dla sojuszy masowych. Gra straciła pare, nie ma przed kim uciekać wojskiem, dwie wojny z Wakacjami wygraliśmy poprzez skrócenie ich lidera o większość wojska i destrukcję pomniejszych graczy  *pardon* Przynajmniej dochody wojenne jakieś były.
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!