Imperia Online Poland  
Kwiecień 25, 2024, 05:41:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Koniec ery 4  (Przeczytany 920 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« : Październik 03, 2014, 21:13:54 »



Właśnie zakończyłem pierwszą erę na świecie v6
Bez silnej karty kredytowej nie ma szans na top 1 eko.
Zakończyłem rozgrywkę jako top3 militarny.
Praktycznie przez całą erę grałem w sojuszu GLADIATORS_PL . Poznałem tam kilka fajnych osób. Szkoda ,że frekwencja przez znaczną erę była bardzo niska.
Poznawałem tajniki v6 i  docelowo miałem grać w  100% eko. Jednak jeden z graczy EmpireIsrael zaczął mi grozić. A po małej wizycie u jego sojusznika obiecał mi zniszczenie mnie do 0. Padło przy okazji kilka uwag na temat bystrości mych działań itp. i oczywiście propozycja ,abym skapitulował przed nim Wink
Z uśmiechem na ustach patrzyłem jak kolejne moje prowincje są burzone i plądrowane. Przecież nie pierwszy ani nie ostatni raz Grin
Do końca ery nie odpuściłem przeciwnikom. 99% punktów militarnych zdobyłem na Izraelu , zniszczyłem im kilkanaście targowisk , parę koloni ...
Podstawą jest motywacja do działania





Coś dla spostrzegawczych. Wink




Parę efektów mojej troski o wojsko przeciwnika







ciekawy przykład atakowania w ciemno;)
Najpierw atak sprawdzający co znajduje się w twierdzy ,a następnie wyliczone uderzenie w twierdzę.
Nie trzeba mieć silnych badań , bardzo dużej ilości wojska ,aby walczyć
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2014, 21:48:01 wysłane przez Demeskinos » Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!