Imperia Online Poland  
Kwiecień 16, 2024, 18:27:08 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 44 45 [46] 47 48   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Puchar 2014  (Przeczytany 78416 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #675 : Październik 31, 2014, 13:51:56 »

Obstawiam, że kol. Ferrou Wink

No nie , Asi nie będę w to wplątywał. Jest już chyba wyleczona z uzależnienia  *rose*


obstawiaj dalej Wink
Zapisane

Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #676 : Październik 31, 2014, 14:10:40 »

No nie , Asi nie będę w to wplątywał. Jest już chyba wyleczona z uzależnienia  *rose*
obstawiaj dalej Wink
Ja bym próbował namówić Emila, gość jest naprawdę dobry i gra od początku do końca, można na niego liczyć Smiley
Zapisane

Stop multikonciarzom!
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #677 : Październik 31, 2014, 14:36:57 »

Ja bym próbował namówić Emila, gość jest naprawdę dobry i gra od początku do końca, można na niego liczyć Smiley

przecież Emil gra Grin

obstawiaj dalej
Zapisane

Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #678 : Październik 31, 2014, 14:58:15 »

No nie , Asi nie będę w to wplątywał. Jest już chyba wyleczona z uzależnienia  *rose*


obstawiaj dalej Wink


 *kissgirl*

uzależnionym jest się przez całe życie Wink

Nie będę grać, ani pilnować niczyjego konta. Z prostej przyczyny - v6 nie znam, grałam w nią na beta z kilka dni, zarywała mi strasznie. I to był dobry powód aby dalej nie kontynuować gry Smiley

Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Siwy81
Szeregowiec
*

Karma: +5/-0
Offline Offline

Wiadomości: 4



Zobacz profil
« Odpowiedz #679 : Październik 31, 2014, 15:09:27 »

przecież Emil gra Grin

obstawiaj dalej
Mi się zdaje że Demeskinos puszcza oko do Artur_ek  *hihi*
Zapisane

....quidquid agis prudenter agas et respice finem....
Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #680 : Październik 31, 2014, 15:12:58 »

Mi się zdaje że Demeskinos puszcza oko do Artur_ek  *hihi*
To najlepszy pomysł jaki mógłby być  *YAHOO*
Że też nie pomyślałem - jak to się mówi - najciemniej pod latarnią Smiley

Nie będę grać, ani pilnować niczyjego konta. Z prostej przyczyny - v6 nie znam, grałam w nią na beta z kilka dni, zarywała mi strasznie. I to był dobry powód aby dalej nie kontynuować gry Smiley
Oj tam - v6 pomimo swoich wad ma również zalety których nie ma w wersji 5 Embarrassed
Skoro tacy zaciekli fani v5 jak becikx5 i olavhaling dali się skusić na v6 to znaczy, że też byś mogła Smiley
Przyznaję Tobie rację - beta była okropna i pełna błędów, a za to, że byliśmy testerami to jakieś wynagrodzenie powinniśmy otrzymać Wink
teraz co prawda jest lepiej, aczkolwiek masa błędów jeszcze nie została wyeliminowana
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2014, 16:38:39 wysłane przez Zakwasix5 » Zapisane

Stop multikonciarzom!
nicatoris
Szeregowiec
*

Karma: +33/-47
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 36



Zobacz profil
« Odpowiedz #681 : Październik 31, 2014, 18:22:19 »

To najlepszy pomysł jaki mógłby być  *YAHOO*
Że też nie pomyślałem - jak to się mówi - najciemniej pod latarnią Smiley
Oj tam - v6 pomimo swoich wad ma również zalety których nie ma w wersji 5 Embarrassed
Skoro tacy zaciekli fani v5 jak becikx5 i olavhaling dali się skusić na v6 to znaczy, że też byś mogła Smiley
Przyznaję Tobie rację - beta była okropna i pełna błędów, a za to, że byliśmy testerami to jakieś wynagrodzenie powinniśmy otrzymać Wink
teraz co prawda jest lepiej, aczkolwiek masa błędów jeszcze nie została wyeliminowana
Zakwasior nie zgadzam się z Tobą, v6 ma więcej wad niż zalet. Kto chce nabawić się nerwicy zapraszam na v6. Błędy, błędy i jeszcze raz błędy. Kiedyś administrator przepraszał za błędy, teraz są tak oczywiste ,że nawet się nie fatygują, bo i po co skoro nikt tych błędów nie usuwa. >Grin
Zapisane

stop multikonciarzom!
Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #682 : Październik 31, 2014, 18:35:48 »

Zakwasior nie zgadzam się z Tobą, v6 ma więcej wad niż zalet. Kto chce nabawić się nerwicy zapraszam na v6. Błędy, błędy i jeszcze raz błędy. Kiedyś administrator przepraszał za błędy, teraz są tak oczywiste ,że nawet się nie fatygują, bo i po co skoro nikt tych błędów nie usuwa. >Grin
Nie do końca - pokaż mi na v5 opcję robienia sejwa na 12 godzin. Ostatnio jak wszedłem na PL9 to najdalej położony gracz był w odległości 130. Masakra.
A tu sobie robię na 12h ekspedycję i luzik, nie każdy może siedzieć 24H na koncie jak ty  Tongue
To nie jest tak, że pieję z zachwytu nad v6 - co to to nie, ale v5 niestety umiera, za dużo światów a za mało graczy - jak by zrobiono jeden-dwa duże światy to można by było sobie pograć, z chęcią wróciłbym na PL9 jak by stara ekipa w Vikingach grała Smiley
Zapisane

Stop multikonciarzom!
nicatoris
Szeregowiec
*

Karma: +33/-47
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 36



Zobacz profil
« Odpowiedz #683 : Październik 31, 2014, 18:40:40 »

Nie do końca - pokaż mi na v5 opcję robienia sejwa na 12 godzin. Ostatnio jak wszedłem na PL9 to najdalej położony gracz był w odległości 130. Masakra.
A tu sobie robię na 12h ekspedycję i luzik, nie każdy może siedzieć 24H na koncie jak ty  Tongue
To nie jest tak, że pieję z zachwytu nad v6 - co to to nie, ale v5 niestety umiera, za dużo światów a za mało graczy - jak by zrobiono jeden-dwa duże światy to można by było sobie pograć, z chęcią wróciłbym na PL9 jak by stara ekipa w Vikingach grała Smiley
No to teraz pojechałeś. Daje sobie ręce i nogi poobcinać,że gdyby v5 trochę zmodyfikowali i na litość boską mniej światów bo to obłęd, to na v6  pustki i jeszcze raz pustki.
Zapisane

stop multikonciarzom!
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #684 : Październik 31, 2014, 18:55:20 »

No to teraz pojechałeś. Daje sobie ręce i nogi poobcinać,że gdyby v5 trochę zmodyfikowali i na litość boską mniej światów bo to obłęd, to na v6  pustki i jeszcze raz pustki.

Zgadza się. V6 nie była potrzebna. Wystarczyło ulepszyć v5.
Przez produkcję v6, zaniedbali i rozbili v5. A sama v6 to grubo ponad rok straconego czasu bo w tą grę przez ten czas nie dało się grać.

Przy okazji ponawiam pytanie bo tamto przepadło w tłumie
Mweq - na forum jest zarejestrowane konto 'artur mweq"  i jest aktywne (potwierdzone kodem) 
Dlaczego artur z niego nic nie pisze ? No chyba, że ty zakładałeś te konto wtedy to by wyjaśniało. Kto je zakładał ?
Zapisane
nicatoris
Szeregowiec
*

Karma: +33/-47
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 36



Zobacz profil
« Odpowiedz #685 : Październik 31, 2014, 20:05:17 »

Zgadza się. V6 nie była potrzebna. Wystarczyło ulepszyć v5.
Przez produkcję v6, zaniedbali i rozbili v5. A sama v6 to grubo ponad rok straconego czasu bo w tą grę przez ten czas nie dało się grać.

Przy okazji ponawiam pytanie bo tamto przepadło w tłumie
Mweq - na forum jest zarejestrowane konto 'artur mweq"  i jest aktywne (potwierdzone kodem) 
Dlaczego artur z niego nic nie pisze ? No chyba, że ty zakładałeś te konto wtedy to by wyjaśniało. Kto je zakładał ?

Do dziś nie da się w v6 grać, pseudo ulepszenia i zmiany zupełnie niepotrzebne. A ,,stare,, błędy nie usunięte.
Zapisane

stop multikonciarzom!
Kittim
Porucznik
***

Karma: +18/-3
Offline Offline

Wiadomości: 150


Zobacz profil
« Odpowiedz #686 : Październik 31, 2014, 21:47:34 »

nie wiem co wy tak narzekacie mi się podoba bardzo v6  Grin Grin Grin Grin
Zapisane
Siwy81
Szeregowiec
*

Karma: +5/-0
Offline Offline

Wiadomości: 4



Zobacz profil
« Odpowiedz #687 : Październik 31, 2014, 22:01:59 »

nie wiem co wy tak narzekacie mi się podoba bardzo v6  Grin Grin Grin Grin
Tak samo u mnie  Wink
Zapisane

....quidquid agis prudenter agas et respice finem....
anabella71
Ex-IO Team Member
*

Karma: +20/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 236



Zobacz profil
« Odpowiedz #688 : Listopad 01, 2014, 00:56:05 »

i koniec kwalifikacji  Smiley
czekamy na 3.11 i naszą niespodziankę bułgarską czyli grupę  Wink
Zapisane
MK33
Sierżant
**

Karma: +26/-6
Offline Offline

Wiadomości: 69


Zobacz profil
« Odpowiedz #689 : Listopad 01, 2014, 01:11:38 »

NASZA DRUŻYNA:
http://prntscr.com/51rqlr
Zapisane
Strony: 1 ... 44 45 [46] 47 48   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!